Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - DECOUPAGE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


DECOUPAGE

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 86>
Korisnik
Poruka
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 11:20
kompletić je prekrasan! smile170
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 13:03
To su oni pokloni kojima se diviš, s guštom igraš (vrlo nježno da se sačuvaju) i spremaju u kakav sandučić da imaš uspomenu za cijeli život.smile73
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 13:10
pitanje di ima kupiti taj kompletic jer kod nas u zd nema nigdje
inace predivan je smile71
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 13:23
pogledaj po china shopovima,singapur,kako li se vec zovu..... ja sam takav set vidila u jednom china shopu kraj mene,cijena cca 25kn
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 13:44
Martina, ne znam da li u Zadru ima Offertisima, ja sam tamo kupila i koštao je nekih 10-ak kuna!
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 13:45
svima velika smile78
ANĐELKA
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 09:48
Svaki puta kada pregledam tvoje nove radove jednostavno me oduševišClap
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 21:07
da ne mislite da ništa konkretno ne radim, tj. da radim samo neke stvarčice sa malu dječicu (ali i to se mora) napokon sam završila decoupagirana gipsana srca za jedno vjenčanje (samo 100 kom)
 
svadba%20006
 
svadba%20005
 
a sad je napokon došla na red ona ogromna škrinja. Uslikala sam je onakvu kakva je bila (vjeruje u prirodi je u puno lošijem stanju i ima onaj ustajali podrumski miris). Danas sam uspjela samo skinuti ovo sve platno s nje i pokušala pomalo iznutra skidati ovaj zaljepljeni papir, ali jooooj, bole ruke....
 
škrinja%20003
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 21:10
pobjeglo mi...... evo nastavak slika
 
škrinja%20002
 
škrinja%20001
 
škrinja004
ANĐELKA
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 21:22
dječji kompletić je baš pravi razigrani dječji, ova poklon srca su me oduševila, koliko ih je samo...ja sam za jednu svadbu radila samo dvadesetak bočica,
a tek škrinja...jedva čekam gotovu da se mogu diviti.
Zašto ja nemam takvu u podrumu?
hm...možda da pratim glomazni otpad i probam preduhitriti cigiće...Wacko
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 22:08
...tješi se Šabice, ja nemam ni podruma ni tavana ni balkona ni terase, pa kad vidim ovakvu poslasticu za koju znam da će zasjati kad prodje tretman naše Anđelke, unaprijed se veselim... je, bit će tu posla, možda više u unutrašnjem dijelu nego izvana, ali... mislim da će itekako vrijediti truda... Thumbs%20Up
 
...bome si se nalijevala gipsanih odljevaka draga Anđelka, no srčeka su preslatka i još za takvu namjenu smile76 a maleni kupaonski kompletić je medenjak pravi, kako će se samo praviti važna mala princeza... i sama sam ih radila i imala prilike vidjeti reakcije limača nakon što dobe ovak nešto....
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 10:26
svima smile79! A sad odgovor Šabici i Primaveri......na žalost škrinja nije moja! Dobila sam je na usvojenje samo do obnove, a onda put pod noge! Potrudit ću se i nadam se da će nova vlasnica biti zadovoljna!
ANĐELKA
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 15:10
Uff, koja lipa škrinja ...čekam nastavak, al do tada ću malo
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 16:47
a joj... kak bi se ja rado dokopala ove škrinje... smile103smile98
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 17:32
Stvarno si se naradila.
Bilo bi jako lijepo od tebe da nam u etapa pokazuješ izradu ove velike i lijepe škrinje.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 09:47
smile39ovaj pad na leđa govori više od tisuću riječi........krasna škrinja,jedva čekam nastavak.......a o srcima sam još prije sve rekla ......što ne znači da nisam i dalje bez teksta što se tiče njihove količine i izgleda.....smile58
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 11:11

joj,kakav izazov.

um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 12:06
veselim se onome što nas čeka sa sandukom smile202a za srca kapa doli smile141
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 13:36
obavještavat ću vas kako napreduje škrinja.....
 
a ovo je moj swap poklon Slavici, objavljen je i mogu ga prezentirati smile146
 
svap%20016
 
svap%20015
 
svap%20014
 
svap013
 
fali još srčeko, ali ga nisam uslikala.....
ANĐELKA
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 13:41
Fenomenalno,Anđelka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 86>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.