Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 151>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 12:04
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

i kod mene se vratila zima
ma ovdje snijega nema puno, ali toliko je hladno da i sunce grize Unhappy 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 12:09
Jutros je mraz bio strašan! Ne pamtim da je ovdje ikada bilo hladnije Confused
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 12:12

Dodirnula sam ih, kao i zemlja oko njih, tvrde su kao da su isklesane od kamena! Nisam sigurna da će i one podnijeti ovaj mraz Unhappy

Time is something you can never get back..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 12:13
Ne pamtiš jer nisi tu prije živjela,a ja se sječam iz djetinjstva da je jedno davno jutro moj tata išao kroz prozor van,toliko se snijega napadalo da ulazna vrata nisu mogla otvoriti,i onda je izvana očistio snijeg da mi ostali možemo van,a po sredini ceste je bio put samo za pješake,nije bilo ni govora da bi tu netko mogao proči s autom,e to su bila lijepa vremena.A to je bilo u centru grada.Tongue
 
Misty,kad samo malo zatopli visibabe će se dignuti,ove su naviknute na ovo vrijeme,i znaju dugoooo cvasti.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 12:32
Misty, kao i naša Kaktusek, i ja imam razna brrrrrr sjećanja iz djetinjstva...
smile66
Živjela sam s bakom i djedom, kod nas nije bilo centralnog grijanja, pa čak ni peć nismo u spavaćim sobama imali, nego zimi na sebe baciš dvije deeeebele dunje (perine) punjene gušćjim perjem.. Teške su bile još i sad pamtim kako, ali i topleee, pa su mi samo oči i čelo virili ispod njih - čak sam i nos pokrivala. A ujutro sam znala  brzo pod dunje uvući hlače i majicu koje sam imala pokraj kreveta spremne i tako se, pokrivena s tim dunjama, presvlačiti iz pidžame u odjeću pa tek tada trk do kupaone  ( u kojoj smo ložili onaj bojler za vodu, visoki) i tamo jutarnja higijena.. Pa trk do kuhinje di se ložilo od jutra, baka je uvijek oko pola šest, šest ustajala.. Uh.. Bila su to ledena jutra.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 13:05
Misty evo i ja sam uživala u tvome vrtu, ali najviše sam uživala u tvojim ružama. I ja ih obožavam, one su moja "tiha patnja". Ne uspijevam ih sama zapelcati, pa sam prošle godine kupila dvije, od koje jedna prekrasno miriše.A ove godine sam kupila još tri: Ellina, Prada  i Laminuette ( mislim da se tako zove). I jedva čekam da ih posadim , makar nemam puno prostora, ali ako treba kupit ću najveće tegle koje postoje i u njih ih posaditi.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 18:34
Sva sam se smrzla od tolikog mraza
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 06:11

kaktusiću, Anaida, što ste samnom podijelile ta (ipak dragocjena!) sjećanja iz djetinjstva. Naučila sam već da snijeg nije toliko romantičan kako izgleda, a znam da baš sve ima i onu drugu stranu...

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 06:17
proljeće potpuno te razumijem! Ruže nisu samo kraljice nego (po meni) i najljepši ukras svakog vrta!LOL
 
moon smrzla sam se i ja, i od zime i od straha za moje (dan ranije) posađene biljčice Unhappy
Time is something you can never get back..
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 07:03

Gledam sirotu visibabu, savijenu pod teretom. Predivan buketić, posustao samo koji dan - ipak je ona junak!

Ove godine ne zbarajam zimske gubitke već uživam u biljkama-borcima. 
 
Znaš onu: Optimist ne vidi da je čaša poluprazna, već da je polupuna LOL 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 09:20
Ouche baš ti ovaj mraz sad nije trebao...
i meni je ova zima uništila aloju, i još 2 skulenta pa sam tužna bila i već planiram kako ću iduću zimu sve utrpat u kuću, po mogućnost u dnevni da sve imam "na oku"!!!!!!Wink
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 13:53
nije to ništaSmile, ove biljke koje si pokazala (visibabe i bergenija) njim ne smeta ni snijeg ni mraz, vidjet ćeš ćim malo zatopli, odmah će se podićiApprove
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 05:17

hoya draga i ja se tek privikam na ove temperaturne lupinge Wink, a prošle godine sam razgrtala snijeg da bih vidjela procvjetane jaglace i visibabe! Znam da im snijeg ne smeta..

Vilmač biljčice znaju biti pravi borci, dobro kaže hoya! Mislim da je bolje izabrati one koje će izdržavati ovakve (nagle) klimatske promjene. Možda je malo malča bolja varijanta od pretople kuće? Disapprove
 
Mari nadam se da će se oporaviti, ali ih je tužno gledati tako skamenjene od hladnoće Unhappy
Time is something you can never get back..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 06:09
Grozno je vidjeti onakav mraz.Gotovo je kao snijeg.
Uboge biljčice!Cry
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 06:45
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Grozno je vidjeti onakav mraz.Gotovo je kao snijeg.
Uboge biljčice!Cry
Da je barem snijeg bako, on ih zaštiti, ovako zemlja je kao kamen tvrda! Confused Cry
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 06:50
Razmišljam o mojim narcisima od prošle godine.. Hoće li klijanci ovo preživjeti? Disapprove
Sjećate li se kako su bili lijepi, kao za plakat! Wink

 

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 06:53
Ali umjesto brige za njih, bolje je malo šale! Wink

 

Time is something you can never get back..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 07:51
Ti se voliš šaliti,MistyClap
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 16:03
smile96
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 17:04
Bolje je sve okrenuti na šalu nego žaliti
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.