Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dio mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dio mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8182838485 119>
Korisnik
Poruka
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2012 u 00:06
E sad si nam stvarno pripremila iznenađenje nakon silnog snijega. Ruže su ti prekrasne i stvarno nije važno kak se koja zove. Svaka čast snijegu, lijepi je, ali cvjetno šarenilo je ipak ljepše, naročito kad su u pitanju ruže. Wink
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 21:59
blue sky.moon,mirjam,anabistrica hvala  na posjeti,ipak je sve lijepo što je priroda stvorila,jeste ponekad i neugodno,ali je zaista lijepo
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 23:06
Evo i mene pozdrav Tongue
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 21:05
Gledala sinoć  FTV dnevnik i  mislila na tebe. Ako je centar Sarajeva onako zatrpan kako je kod tebe na brijegu?
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 21:54
e ovo mi je ispred prozora tako kad pijem kafu gledam u snijeg


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 21:56
ovo je ulaz u kuću gdje ljeti stoje one divne petonije i pelagonije


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 22:01
ovo Mm pokušava da očisti do kućice od psa da ga možemo hraniti


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 22:06
ovo je kapija prema ulici


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 22:12
Majko mila pa vi ste totalno zatrpani! Nadam se da vam je toplo i uživate u snježnoj idili! Wink
život je more
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 22:15
ovo je ulica koje nema


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 22:18
ipak ima nešto i pozitivno ,imam struju voda je zaledila pa topim snijeg i pravim kavu,svratite i vi na jednu šoljicu


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 22:23
Draga Lantana sve je dobro dok smo zdravo,grad je tek očišćen glavna saobračajnica,tramvaji još ne rade,a mi kada ćemo doći na red pitaj boga,a najavljuju nova padanja, baš smo totalno odsječeni i od komšija a kamo li od glavnih cesta,ali izdržali smo i gore u ratu,bez struje,vode,drva,hrane pa i ovo ćemo preživjetismile92
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 22:26
Dobro kažeš, glavno da su svi zdravi, tako je i kod nas kad ne voze trajekti, nedaj Bože da ti se nešto dogodi! Samo se grijte, brzo će proljeće! Wink
život je more
Na vrh
bili cvitak View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bili cvitak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 22:42
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:

Draga Lantana sve je dobro dok smo zdravo,grad je tek očišćen glavna saobračajnica,tramvaji još ne rade,a mi kada ćemo doći na red pitaj boga,a najavljuju nova padanja, baš smo totalno odsječeni i od komšija a kamo li od glavnih cesta,ali izdržali smo i gore u ratu,bez struje,vode,drva,hrane pa i ovo ćemo preživjeti[IMG]smileys/emot146.gif" align="absmiddle" alt="smile92" />


draga Sarajka ne dajte se, i ja sam provela rat u Sarajevu pa znam točno o čemu pričaš.pozz i tebi i tom divnom gradu
cvijet treba sunce da bi bio cvijet, čovjek treba ljubav da bi bio čovjek
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 22:58
hvala bili cvitak,čovjeku puno znače lijepe riječi,za tebe iz Sarajevaod Sarajkesmile79
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 23:02
Kad usporedim tvoj i moj snijeg, moj je onda mala mrvica a već mi je i ovoliko malo previše.Želim ti puno sunca i da se snijeg polako otapa da ne budu poplave....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 23:15
Majko mila koliko snijega,nadam se da uskoro sunce sve otopi.
Evo i kod nas  u slavoniji slijedećih dana najavljuju još snijega nadam se da će pogriješiti u prognoz.
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2012 u 00:49
Molimo Boga samo da ga ne bude previše ponovo,e onda ne znam šta dalje,i ovako je kritično
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2012 u 01:32
Ajme ovo je više snijega nego u Dolomitima...Sarajko moja držite se, bitno da imate struje i drva i naravno hrane i duhana... Voda je kažeš smrzla, ali od čistog snijega ima i vode barem za piće i kuhanje i sitno pranje...Nadajmo se da neće biti gore....WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2012 u 04:18
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:



Uploaded with ImageShack.us
Kao ljubiteljica ruža ne trebam ti ni reći koliko su prelijepe ruže koje si izabrala, ali u tvom vrtu najviše uživam u ovim panoramskim slikama! Netko je već ponovio sliku onog kosa koji uživa u pogledu na Sarajevo pa sam se ja odlučila ponoviti ovu. Pravi si majstor za uhvatiti trenutak, prekrasno! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8182838485 119>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.