Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8283848586 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2014 u 00:01
Prema najavama, još ne bi trebalo značajno zahladiti, a za idući mjesec su najavili miholjsko ljeto. Da im vjerujemo ili ne, pitanje je, jer je tak već par mjeseci. Za sada nas veseli svaka zraka sunašca. A vesele mu se i ptičice, ali i komarci
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2014 u 00:19
Veselim se miholjskom ljetu , veselim se tebi , ah   . . . . . . . .
                                                                                                                  Sommer bilder
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2014 u 00:30
Draga gute Fee, i kod mene divan sunny day, divan happy day. Takav želim i tebi tamo gore na dalekom sjeveru.
Sutra je novi dan.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 21:37
Kod nas ti je "mutno" ili kak mi tu velimo "disig" ! To najbolje vidis na ovoj slikici  koju sam napravila
s naseg malog balkona ! Snimila sam i pogled s velikog ali mi nije dobro ispala , moram sutra po danu napraviti novu .
Vidi se i mreza , to moramo imati radi golubova jer se oni vole doseliti i smjestiti pa
i gnijezdo napraviti .
                                               

                                
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 21:46

         @   Anabistrica

               Draga Ancica evo slikice od "Steckruebe" , ja na zalost jos uvijek neznam dali se
               uzgaja kod nas i kako se zove na hr . Ovdje se kuha sa malo krompira na juhu
               pa sam stavila i slikicu da vidis kaj sve ide unutra . Pred kraj obicno narezem
               hrenovke na kolutice stavim u juhu i to je to !

                  


Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 21:55
Draga gute
Steckreube je repa,uzgaja se i kod nas i jede se sirova na salatu,
kisela uz grah i razna variva,ili kisela sa krumpirom
Šteta da je tako mutno vrime kod tebe,čini se i dosta hladno.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 22:00
Draga Miska , ali ja kad sam u HR i jedem kiselu repu (jako ju volim) onda je ona bijela
ali ova tu , ona je intenzivno zuta ! Mozda ju moj fotic nije ni dobro "ulovio"    !

Nije hladno , dapace toplo je , pretoplo za sjever i za ovo doba godine !
                                                                                                                                        Smileys2 bilder
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 22:25
Draga gute,evo tu imaš nešto o repi..
Postoji više oblika i boja,a ima i žuta i crvenkasta
http://de.wikipedia.org/wiki/Steckr%C3%BCbe
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 22:54
Hvala ti draga . Ova zuta ti je dosta slatka , meni je MM danas rekao da je juha bila sladja
nego obicno , ali na to nemas utjecaj ! Takva kakva je   ...... ostane . Zato sam i stavila 4 krumpira ,
ispalo je malo vise pa cemo ju jesti 2 dana , ali ne sutra !     
                                                                                                                       Smileys2 bilder
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 23:01
Draga Gute Fee, lijep je pogled s tvog balkona "tamo gore", iako je tmurno ne umanjuje mu ljepotu...
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 23:05
U maglovitom danu koji izaziva osjećaj hladnoće i kad nije tako hladno, topla juhica posebno godi uz ovakav pogled s visoka.
Sutra je novi dan.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2014 u 23:28
  Temzi i lucy

  to vam slobodno mogu reci , to je pogled sa 7. kata ! Inace tu je do jucer bilo prekrasno vrijeme .
  Pokvarilo se tek navecer kad je padala kisa . Nebi vjerovale , u toj zgradi je takova tisina kao da
  nitko ne zivi u njoj . Halt , cuvena njemacka disciplina !
                                                                                                      
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2014 u 05:27
draga Gute, dugo me nije bilo, puno sam propustila, od divnih slika cvijeća, do gušterčića , recepata, šala, zato je uvijek lijepo navratiti k tebi po dozu te tvoje tople energije jer se iz tvojeg vrta izlazi s osmjehom na licu.

smile78
belica,zagreb
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2014 u 22:19
Draga Belica , vidjela sam te na slikici i sretna sam da tako lijepo izgledas ,
to govori da si to ti , nasa prava , odlucna , dobra Belica .smile79
PS    kad se vratim vidimo se na kavici
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2014 u 22:34
Obecani pogled sa velikog balkona sa mrezom da nam se ne nastane golubovi :

               

i na istoj strani iz sobe , cvijece nemogu imati jer mi ga tu nema tko cuvati
pogled pada na Kleingartenverein mit Lauben :

                                     


Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2014 u 22:40
Lijepo je "tamo gore", zeleno i pitomo... a susjedi u kućicama ispod tebe imaju zgodne okućnice! smile160
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2014 u 22:52
Draga desert rose , hvala ti na posjeti !
Nekoliko ih stanuje u nasoj zgradi a dolje imaju vrtice i malo voca , malo cvijeca
a najprije im je najvaznije da su im djeca u prirodi a ne zatvorena u stanu . Oni
isto imaju pravila kojih se moraju pridrzavati , na pr. nikada nesmiju nedjeljom kositi travu ,
a smece i odpadci se pale u odredjene dane na odredjene mjesece inace se placa
velika kazna . Velim , njemacka disciplina !
                                                                                 Gartenarbeiten cliparts
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2014 u 22:59
Jako lijep pogled s balkona. Kućice izgledaju tako malene, ali vidi se da je okoliš uređen.
Sutra je novi dan.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2014 u 23:09
lucy draga , i jesu malene i drvene . Ti ljudi koji ih imaju , smiju samo tu i tamo , ponekad i vikendom 
u njima prenociti ali im je zabranjeno u njima za stalno stanovati ! Uredjene moraju biti , jer ako nisu ,
 onda ih se opomene pa ako ne slusaju onda im grad otkaze plac . Tada bi morali staviti kucicu na 
ledja i cakum pakum , u koliko nije unajmljena .
                                                                                                 Gartenarbeiten cliparts
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2014 u 02:35
Lijep ti je pogled s balkona.. Znas da cu ja posebno uzivati u svakoj " balkonskoj" slici koju stavis..
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8283848586 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.