Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bugičini cvjeteki
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bugičini cvjeteki

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8283848586 154>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2015 u 15:46
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2015 u 15:47
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2015 u 15:49
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2015 u 15:50
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2015 u 15:51
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2015 u 15:52
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2015 u 15:55
čipka satkana pahuljicama...
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2015 u 21:03
Opa draga moja, zatrpalo i vas. One prve slike su prekrasne malo snijega popračeno suncem. A onda opsadno stanje. Nije vam dosadno, a djeca uživaju. smile79
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2015 u 21:27
Aj  ....... aj ..... pa to je stvarno puno snijega ! A mi imamo samo 5 pahuljica !

                                            Schneemanner bilder
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2015 u 22:15
Već sam se smrzla šetajući vrtovima zatrpanima snijegom LOL smile118
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2015 u 08:26
I ja sam se već smrzla
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2015 u 21:21
Izgleda meni da su se i onih nasih 5 pahuljica        preselile k vama ! Kod nas na sjeveru
nema im vise ni traga , sve suho , cisto i suncano !
                                                                                           Sonne bilder
                                                                                            
   
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2015 u 08:16
Predivno...jos bi ljepse bilo da se djeca valjaju po snijegu..nadam se da su ozdravili...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2015 u 09:31
Drage moje hvala vam što šećete ovuda po ovom smrznutom i škripavom snijegu. Zahvaljujem na svakoj stopici i tragu koji ste ostavile u ovim zimskim danima.  smile76 Pričajući s vama, šetajući po vašim vrtovima i učeći o biljkama i cvijeću, brzo je prošla moja prva godina na cifu... a evo prije neki dan, napisala sam i svoj 5000-ti post. Big smile Svima se zahvaljujem na pruženom prijateljstvu. smile84
Karli, je, pošteno nas je zatrpalo, ali ipak minus i nije tako veliki - jutros samo -6. smile66

gute Fee, došle su i one k nama ali nije mi žao jer tih pet pahuljica su tvoje, ledene sjeverne, a kod nas samo "kap u moru"... smile167... ja bih malo ovog tvog nasmijanog i toplog sunca. Smile 

moon, draga moja, i ja se slažem da bi bilo ljepše vidjeti sunčeko... opako ga nema već dugo, ono je bio samo jedan sunčan dan kad sam uhvatila u fotić snijeg i sunce u kombinaciji... ali ipak bi bilo najljepše da je proljeće i da se mogu slikati cvjetići. smile160
miska, baš je ledeno... šalji, molim, malo sunca ako ga imaš. Radije bih da mi je vruće i obećavam da se ne bih žalila. smile46

JosipaNu, nismo bili već dugo na snijegu, malo nam nedostaje sanjkanje, ali ne stignemo, a neki i ne smiju. Još pet dana antibiotika, ali sad u tabletama kod kuće umjesto u dnevnoj bolnici. Svi su se složili da je ovo bila komplikacija gripe. Sad znamo da je imao i gripu - u startu dane dvije krive dijagnoze. Dead Jako mi je drago što si mi navratila, makar nema cvijeća za pokazati... smile117
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2015 u 14:21
Heart Čestitam ti draga tvoj prvi rođendan. Sa uživanjem čitam svaki tvoj post koji je uvijek pun podrške, razumijevanja,  ljubavi i znam da će tako i ostati.
Evo, od srca te častim jednim koktelom punim pozitivne energije i dobrih misli sa željom da još dugo uživamo u međusobnom druženju i ljubavi prema prirodi.

"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2015 u 15:20
Brrrrrrr...smile66 Smrzla sam se od samog pogleda! Vratim se s proljećem.LOL

Sretan ti 1. rođendan!  
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2015 u 20:25
Bugice sretan ti prvi rođendan
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2015 u 06:53
o bugi nasa sretan prvi rodjendan a i 5 zvjezdica nije malo...stretna sam sto se moj vrt nalazi medju tvojim postovima....hvala na divnom prijateljstvu...

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2015 u 16:47
rajski vrtovi, draga moja prijateljice, od srca ti hvala na čestitki i tako lijepim riječima. I ja se nadam nastavku druženja i razmjeni iskustava, koje je itekako bitno za što bolje razumijevanje biljaka, cvjetića i prirode u kompletu... pogotovo se radujem proljeću kada ću s veseljem dolaziti u posjetu tebi i tvom prelijepom vrtu. smile71 Hvala na kokteliću, jako dobro dođe kao poticaj nakon današnjeg teškog dana.

Draga Miranda, zahvaljujem i tebi, ti si mi bila među prvim prijateljicama s kojima sam došla u doticaj i čije biljčice rastu u mojim cvjetnjacima, a to se ne zaboravlja. Navrati mi opet s toplim proljećem, ako ne i prije. smile171

@kaktus, draga moja prijateljice, hvala puno! S tobom i curkama mi je zaista brzo prošla prva godinica. Zahvaljujem ti na divnom prijateljstvu i nesebičnošću kojom si obogatila moje sukulentiće i kaktusiće. smile91

JosipaNu, počašćena sam što si moja prijateljica i što se dobro razumijemo... s radošću dolazim u tvoj vrt i gledam kako napreduje i raste, a kako ću tek uživati u proljeće kad ti se prišuljam kroz plavkasta vrata i smjestim u hlad... bit će to divan prizor - rascvjetano, šareno, mirisno... samo ću promatrati i odmarati se... Draga moja, puno ti hvala na čestitkama! smile170


Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2015 u 17:05
Bugice,sretan ti 
1. rođendan!Baš je brzo godina proletila!
Pitala si me za sunce..imam ga ,
ali ne damToliko ga rijetko vidim...
Za vikend će opet kišaConfused
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8283848586 154>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,312 sekundi.