Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8384858687 133>
Korisnik
Poruka
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 00:09
dzomba ja bi ti draga rekla al veze nemam neki je ljiljan ma vidla sam kod nekog pa možda će neko znat,mislim nije lijepo od mene da neznam ime od nekog ko živi u mom vrtu ali šta je tu je,lijep je cvijetak al brzo ocvate..
hvala vam svima na dolasku i što pratite moj skromni kutak,no nisam baš od volje evo nažalost k meni su stigli gosti koji izgleda nevole pridrodu pokazujuči to na dost grub način,otrgnut mladi klematis,prvi cvijet multi blua otrfnut i izgažen,strgane novoinikle tritomea tako sam im se radovala,i na kraju komentar gošće da tu ima previše zelenila i čudno miriši ( a to ionicera i zimzeleni jasmin) i lipo molim ženi fali cementa,a da nevide ništa čudno što im se djeca nabacivaju sa zelenim smokvama..hmmm..i sad ja kao dobar domaćin bi sve to trebala preć(ostala sr...a neću niti spomenut)..nisam sigurna u ishod njihovod godišnjeg kod mene jer ne želim d ami tlače moje stare dobre goste..
inače sam se ponovila sa novom mladom palmom žumarom(moji dobri stari gosti iz slovenije su je donjeli mi kao poklon za roćkas jupi di ćeš bolji dar)   i draga Perla i Baka Bea hvala na pridošlim biljkicama i haucherama
no ipak će pričekat sadnju da prestane ova nesreća od lošeg vremena.
ovdije čas jugo,pa kiša,pa bura,sunce ,kiša,jugo......užas
svekoliko pučanstvo najte se ljutit al umorna sam jedva tipkam bum stavila slikice sutra kad je na redu peglanac rublja visine velebita..hvala svima još jenom što pratite moj vrtek a niho brate moram malo se hvalit i susjedovim vrtom  
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 00:19
Koja divota!!!Ruže,pelargonije,fuksije....a verbena ....kakva boja...ja ih imam mnogo u lila i ljubičasto-plavim nijansama,ali ovako lijepe nisam vidjela!
smile141
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 06:10
Bar sam u miru prošetala dok si peglala LOL!
 
Verbena ti je super, ruže predivnih boja ... A ja ti spremam sjeme jastučca iako si rekla da ne voliš sijati. Baš me briga, baci ga, onako bez veze na kamen, van dvorišta i zaboravi na njega. Pa ćeš za par godina imati slapove
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 06:25
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:


Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

[IMG]http://i510.photobucket.com/albums/s348/Duda-Lave/10610010.jpg" />

 Duda,kako se zove ovaj cvijet? I ja sam ga dobila prije neki dan,lijepo i cvijeta [IMG]smileys/smiley17.gif" align="absmiddle" alt="Tongue" /> ali nisam sigurna o kojem je cvijetu rijec? Hvala ti naljepsa..i complimenti za cvijece [IMG]smileys/smiley4.gif" align="absmiddle" alt="Big%20smile" />!


Ako se ne varam, to je hemerocalis.
Dudica, kod tebe sve prekrasno, bujno,...
Baš mi se sviđa tvoj vrtek!
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 08:49
jutro curke evo pala je već druga kavica,gosti neki nemreju zaspat pa sam i ja ćubila skup s njima do 2h a neki nemreju dočekat jutro pa sam budna i snjima od 6h....divnoo...kod mene sitna kišica,nema više onih gronih oblaka vijetar se okreno pa se ipak nadam razvedravanju.
hoya smiješna si do bola(kak bi niho rekla)al baš si draga Thumbs%20Up ....bigmamma je to je to al nebih se sjetila da me ubiješ..evo curke i malo slikica da ne vele da sam čakulamo na mom kantunu
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 09:25
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 10:00
auuu sorry za snježnu idilu...jučer sam se prijavljivala na faceb. i valjda je to nekak ostalo...mislim da bum popila treću šalicu kavice 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 10:17
Da nisi manukla prvu sliku. Ja sam popila i treću kavu i baš me ta tvoja medena lutkica oraspoložila (mora da sam zrela da postanem baka Wink)!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 14:38
ne sklanjaj sliku
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 15:06
Cviće na prvoj slici najlipšesmile79na ovoj straniciSmile
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 15:13
Eh, Duda - baš si me zbunila i onda nasmijala ovom slikicom zime!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 19:26
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 19:58
     
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 21:42
Pusa za vas dvije snježne, a petica za cvijeće.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 22:33
Ruža je predivna i mislim da bi bilo lipo prošetati tim stepenicama između cvičasmile64
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 22:37
Prva slika i je najbolja Wink
 
I ja bih bila jako ljuta Angry kada bi mi gosti uništili cvijeće
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 22:59
smile79hvala svima na dolasku,evo popodne sam sadila cvijećke od Baka Bee (prekrasne sadnice a malo novčeka pa gdje tog ima Big%20smile)moja mala aleja hauchera se povećava jupiiiiii
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 23:04
Vidim da se družba heuchera povećala. Nadam se da ćemo uskoro vidjeti slike. I ja volim to cvijeće.
Sutra je novi dan.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 23:24
draga moja pa nisam do sad vidla tvoje muke po gostima Confused kakvi su to ljudi? Confused
ziska slika je fenomenalna, a cvijeće su me vratile u pravo godišnje doba Smile šaljem veeeeeliku pusu smile78
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 23:30
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8384858687 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,977 sekundi.