Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8384858687 260>
Korisnik
Poruka
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 13:44
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

skoro pa zaboravih - čuvaj mi reznice od ove chipendale i ako ima još koja od collete? Pa ako budeš kaj slala šibni ih sa bosančicama-može?
 
 
još ti nije dosta? pa mislim tak biti nezasitna, daklem ja sam u šoku
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 13:55
odšokiraj se jer još čekam tvoje papa mailand
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 14:20
Ruže su fantazija sama za sebe, ali i ona vodenika, ne mogu vjerovati, gdje si je kupila???
 
Prekrasna je!!!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 18:44

....e danas vam moram prvo pokazat pošiljku koja zauzima čitavi gepek od auta inače, a  koja je stigla od drage Bromi.....smile71

žuta brugmansija - velika preko metra, već posađena u najbolju zemlju koju sam imala...Big%20smile
 
pa malo sa druge strane
 
pa cveteki izbliza....
 
....malo se previše susjeda skupilo oko nove biljčice Shocked...bolje da je ja pričuvam....misli Ben...LOL
 
.....pa i meni je lijepa....a kolikaaaaaaa jeee.....
 
....a i jasmin od Bromi je baš dobar....već se zove stavros...a vodeniku što je isto poslala Bromi su već posadili tak da je ne trebam čuvat....LOL
 
....a pošto sam bio jako dobar i nisam dirao cvijeće...dali su mi veeeeliku kost Wink
 
Fala ti draga Bromi (a fala i Lili 68 Wink) što ste nam uljepšale dan....smile79
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 18:50
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Morala sam proć svih nekoliko stranica, koje nisam vidjela i ostala zapanjena kombinacijama boja, duplom vodenikom, ali to što si pokazala od ruža je vrhunac, ili možda cikasica, teško je u svoj toj ljepoti izabrati favorita i tako biram sve, uostalom biram tebe - jer tvoj vrt to si ti.
 
Hvala ti Triša na lijepim riječima....dođe mi da se posramim kakve si lijepe riječi izdvojila za mene....EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed smile78
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 18:50
Bome je tu biljku dovukla neka jako dobra duša!ClapClap
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 18:53
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Bome je tu biljku dovukla neka jako dobra duša!ClapClap
 
je Baka Wink....to je bila naša Lili 68 Big%20smile....stvarno draga osoba Clapsmile72
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 18:55
i ja zahvaljujem lili 68 mojoj dragoj prijateljici što je pristala biti poštar smile72

vidim da se je burgmansija dobro smijestila i da ima lijepo društvo smile78
jedna pusa  za bena smile78
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 18:57

Smrcko smile73....očeš pelcere od vodenike za mamu?....samo reci koliko "kila" toga trebaš....i javi na PP....

.....slijepi sljedbenik.....to me podsjeća malo na one kaj hodaju od vrata do vrata...sa knjigicama....smile96
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 19:04
Štefica, Tija, Hana, Proljeće....fala curke kaj ste svratile.....Big%20smile.
 
Proljeće...vodenika kupljena na placu u Dubravi, obična dupla....za sitnu lovu...nekih desetak kuna....niš posebno velika...ima negdje na mojoj temi sličica kolika je bila kad je kupljena...
 
Tija, malo kasnije buš vidla kaj je uskočilo danas....Wink
 
Hanić, nema frke ni za Chippendale ni za Colette, sam nek ocvatu....Wink
 
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 19:19
Kod tebe svaki dan mora biti nešto novo, ako ne kupiš, dobiješ.

Ova žuta brugmansija je smile227
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 19:25
I tak ja danas s voljom i na vrijeme preuzmem Bromi-pošiljku od Lili i....kad sam već blizu....odem do Kalije da vidim kaj ima....malo pogledam ali nisam našla ništa interesantnog šta bi mi možda "trebalo" LOLLOLLOL, pa onda svratim do MBM...e tam je već bila druga priča...
....odmah mi je za oko zapela hebe ljubičastog-plavog cvijeta....
 
hebe
 
evo već je posađena....
 
....a odem i do stalaže di su bile dicentre, a tamo samo još dvije Confused....jedna crvena sa tek pokojim pupoljkom i jedna bijela u baš nereprezentativnom stanju....ali svejedno uzmem....valjda će se oporavit...evo je već posađena...
 
bijela dicentra plavičastih listića - malo je slabašna, ali valjda bu se oporavila
 
 
 
..crvena dicentra Burning Hearts nije posađena.....prepolovila sam na pola i poslala pola Bromi Big%20smile, a pola Hani Big%20smile....kad već nije bilo za svaku cijela Confused....curke, sutra, prekosutra pričekajte stričeka smile230!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 19:29
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Kod tebe svaki dan mora biti nešto novo, ako ne kupiš, dobiješ.

Ova žuta brugmansija je smile227
 
Pa jesi ti to vidla draga Otok....kad sam ja tu žutu brugmansiju ugledala u gepeku od Lili, skoro su mi oči poiskakale Shocked....a najrađe bi bila skakala od sreće...da me nije bilo sram tuđe žene i mojih godina...LOLLOLLOL
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 19:43
Ovo je moj "mozgić" calocephalus...poklon od drage Hoye...smile71
 
calocephalus
 
calocephalus
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 19:46

A ovo bi trebale biti tek niknute Hoyine alstromerije smile213 ....Hoya.....jesu li, kako ti se čini?

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 19:54
Alstromerije su sigurno, brzo rastu, ma od Hoye sve dolazi pravo iz srca, zato su ti tako lijepe, a tek kad procvjetaju.
Kad sam vidjela hebe, odmah moram u nabavku, jer ja imam onu šarenolisnu, ali ova je prekrasna.
 
Drago mi je da si tako veliku brugmansiju dobila i posadila, znači da i ja svoju mogu presaditi - super.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 19:59
Hvala draga Triša smile71, baš si me razveselila! Dugo dugo nije bilo ništa od alstromerija i sad su potjerale! Suuuper!
Za Hebe...ma dojmila me se boja cvijeta....baš mi je lijepa...a nije bila niti tako skupa...nekih 28 kn u MBM-u....samo šteta što je bila zadnja....baš bi mi pasale još jedna do dvije...LOLLOLLOL
 
...za brugmansiju....gle...ja ti baš neznam kada je najbolje vrijeme za presađivanje....možda bolje pitati Bromi ili Kat-reu...ili nekog drugog tko ima više iskustva sa njima! Samo znam da su uvijek gladne i žedne! LOLWink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 20:11
Ovaj mi ostić ima baš fora boju...
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 20:13
A mlada lantana više nije samo žuta....počela je mijenjat boju u rozo-narančastu
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 20:14
danas samo jedna ružica....nježna i mirisna penjačica Holiday
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8384858687 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.