Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8485868788 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2014 u 16:16
Prerano se biljke bude, a nisu niti mirovale koliko bi trebale
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2014 u 19:18

 
 
[/QUOTE]

smile55sve pohvale,čestitke,tvoj trud i ljubav prema cvijeću,ljudima,vraća ti se!Hug
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2014 u 20:16
Nova počela sa puno cvjetića, lijepo ih je vidjeti. Ali to je stvarno malo prerano, nisu se baš naspavale koliko im je trebalo. Kukurijek prekrasan. Hug
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2014 u 20:17
Pa kod tebe je pravo proljećeTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2014 u 20:53
Kamelija je predivna!
Sutra je novi dan.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2014 u 21:49

Na moru vlada stvarno proljetni ugođaj, u to sam se imala prilike i uvjeriti. Čak i kod nas na bregu cvatu jaglaci, pojavile su se i visibabe a narcisama proviruju iz zemlje listići. Sve dobro ako na to padne snijeg, ali se loše piše ako dođu golomrazice.
Poslikaj kameliju kad se rascvate.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2014 u 23:32

O, kako ti je lijepo u vrtu skoro kao u proljeće, neka samo tako ostane. Ipak, najljepša mi je slika s mahovinom po kamenju. Nadam se da ćeš nam se sada češće pridruživati na ovim stranicama, u večernjim satima kad djetešce zaspi.

Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2014 u 11:40
Miro, prošetala sam nečujno btvojim vrtom ali vidim da su biljke već budne- prerano je sve počelo.

Neopisiv ti je kutak za opuštanje!    
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2014 u 18:53
Necu smetati , samo da ti se javim da sam bila tu !
Ovo cvijetno "cudo" mi je predivno !   
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2014 u 23:18
Evo, još sam tu i da se svima zahvalim na posjeti. Hug
 
Sunce, drago mi te je vidjeti ovdje. Nadam se da su ti se sve biljčice primile koje sam ti slala Smile 
Gute, tebi specijalno smile79
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2014 u 23:25
Imam jedan lijepi kaktus koji sam kupila u Plodinama na Krku po povoljnoj cijeni ali je malo oštećen.
Divan je! Podjelila sam ga na 3 dijela i podjelila dva, jedan je ostao meni.
 
Zove se Hildewintera colademononi, majmunski rep
 
 
 
 
 
 
 
Ovakav bi trebao biti ako ja dočekam cvijet ( slika sa neta)
 
 
 
 
 
 
slika sa neta..
 
 
 
 
 
 
 
 slika sa neta
 
Rijeka

Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2014 u 23:34

Zgodan mi je taj majmunski rep. Mira, jesi sigurna da je i tvoj taj, pa di su mu dlake?
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 01:12
Držim fige da i tvoj rep odlakavi pa da bude ko ovi s neta. Baš su dobri.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 08:43
miro k , prvo da ti čestitam na tituli cvijetnog gurua , biljke su ti za 10 ,a lespedeza me ostavila bez daha , valjda cu je i ja nabavit smile93
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2014 u 16:35
Ooo kako će to biti krasan kaktusić
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 02:07
Carol i Ana drago mi je da ste navratile a za ovog ljepotana zaista neznam hoće li odlakaviti i dali je to zaista taj ( makar  su mi neke cure tvrdile da jeste). Ma stavit ću ga na identifikaciju pa ću dobiti odgovor od znalaca.
 
moon ako ojača i počne se razvijati biti će i za tebe mali pelcerić Heart
Panda, ova lespedeza je mlada ali joj je na Krku  pasalo pa se rascvala. Neka se samo razraste pa će biti i za tebe. Sada ona nestaje i budi se u proljeće...
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 02:10
Imam još nešto novo pa evo...
 
Asparagus densiflorus Myers
 
 
 
Rijeka

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 02:58
Draga Miro nadam se da si danas sadila i presađivala, kad nisi stigla u kazalište...
Majmunski rep ima prekrasne cvijetove, nadam se da će i tvoj tako lijepo cvjetati..smile99
sutra je novi dan
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2014 u 08:47
Draga Miro, i ja navratila u tvoj vrtić i pozdrave ti ostavljam...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2014 u 10:10
Kaktus ti je divan I obecavajuci - ma super, gdje ti nades sve to???
A asparagus meyeri ti je odlican, ja svoga koji je posaden u zemlju I koji je bio predivan obilazim svaki dan da vidim da li ima naznaka da je prezivio (jer mi se smrznuo ove godine - nisu mi ga pokrili dok su bili minusi, a meni sa upalom pluca I temp. od 40C nije bio na pameti).
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8485868788 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.