Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8485868788 100>
Korisnik
Poruka
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 10:04
dva dana ne provirim a ono atomska bomba. Ne jedna , ne dvije nego puno puno. Vješalice su preslatke. Ma već prije rečeno (od teta salveta gore potpisanih) meni je maredelmare uzela riječi (ili ja njoj) iz usta. One "muške" su - prave muške - nigdje još ne viđene i zato su POSEBNE
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 11:54

muške vješalice ,kao ideja, su me oborile s nogu ne da njihova izvedba nije savršena nego mi je sama ta ideja smile227,inače moj favorit su one prve tri ,ženke razumije se,tako su mi posebne i nježne i romantične i starinske jednom riječju svi gušti su u njima ,ups smile48 to se reče za spizu meni se nešto pobrkalao u glavi ,svakako meni ih je gušt gledati smile89

bila ja neki dan kod tebe i gledam šta to ima novoga i mislim ode mare u romantiku skroz naskroz najprije srčeka i ružice a sad vidim smile68li ja to podmetač za pisanje ljubavnih pisama i to na starinski način tintom i perom ,tinta ide u onu rupu na dasci . na to je meni sličila ona tvoja daska ,pa se opet mislim je to to ili je to nešto drugo,a šta drugo smile155? ajde mislim se navratit ću kasnije ostaviti komentar i saznati šta je to zapravo kad ono daska za rezanje kulena ,ne ne to je podmetač za pisanje ljubavnih pisama i samo u te svrhe možeš koristiti taj predmet inače smile232
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 10:30
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Ja te vješalice ne bi stavila u ormar, ili bi bile u ormaru, na njima ne bi ništa visilo, a vrata ormara širom otvorena ......da se vide, jer su krasne
 
 
eto,to je to ...toliko su lipe!!!
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 11:41
Thumbs%20Up a sad čavliće na zid, povješaj, a iznad nalijepi veeeeeeliki papir: "gledaj, ne diraj" Heart
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 07:40
prekrasne vješalice,uspjela si u meni probuditi želju da probam od svojih starih napraviti nove Tongue .
Elegancija i profinjenost - to vidim u tvojim vješalicamaThumbs%20Up
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 16:05
prelijepe vjesalice,koja elegancija....ma  ima vjesalica i vjesalica,cestatitam draga mare.smile57
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 10:26
gogs,file,maslinahamara,andora,sarita hvala vam i pusa svimasmile79
ne stignem,ne stignem ni pogledati u galerije.....toliko mi se toga događa da nemam vremena za sve.......
ali ovaj swap mi je bilo baš za gušt unatoč tome da mi se kod izrade sve pomalo iskompliciralo......aliCry
boca je rađena kao dvostruki decoupage.....znači makovi vidljivi iznutra i izvana.....malo sam se zanijela kod pokrivanja salvete izvana i dobila na kraju tu beton sivu boju......da bi malo ublažila stvar stavila sam listiće-cvijetiće u bijeloj boji.....
 
 
 
a s kutijom sam išla na sigurno.....bijela kutija,bijela 3d šablona........ispod stakla ova predivna ruža ........i da ne bi sve bilo sterilno cijelu kutiju sam premazala perla lakom tako da cijela kutija ima efekt bisera......
 
 
 
a ako želite sebi ili nekome napraviti ovakav zip broš na mom blogu možete pogledati tutorijal.....
 
 
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 10:46
Blog vidjela i vrlo mi se sviđa. Gle mogle bi se mi dogovoriti ja tebi pošaljem kutijicu a ti meni takvu ljepoticu vratiš kao što je ova tvoja. Flašicu dok sam vidjela zamirisao mi je Maraskino.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 10:58
draga tija sve opcije su otvoreneSmile........jedino je još maraskino zatvorenWink....ili možda nijeLOLLOL.......
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 11:15
je moram priznati boca je još prazna ali pošto ja nisam alkoholni tip smile135 prepustit ću mom mužu da odluči čime će je napuniti smile96
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 11:19
o sramote,o blamažeEmbarrassed.......poslala sam praznu bocusmile164
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 11:31

sad znam zašto je paket bio vlažan smile180to je piće iscurilo Wink

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 11:51
prelijepo,stati pa gledati,cestitam mare.smile64
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 12:09

Preprekrasna i efektna boca.. a o alkoholu, i moja vodka bi lipo pasala u njoj, hahahaha.. smile96

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 12:13
prekrasni radovi,kutijica je smile170
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 12:56
Predobro...šta drugo napisati,osim napuniti bocu,skupiti društvance i veselica  smile135
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 13:09

Divni dvolični makovi .... a se iz nje pije makovnjača?!

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 14:09
hvala vam.....pusa  smile79
maslina ti si meni zakon......da makovnjača smile96
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 15:26
Baš ne svratim često ipak sam ja dio vrtlarskog foruma!WinkBig%20smile
 
Ali kad god svratim ima što za vidjeti, naravski zaostataka kao u priči a sve smile39Big%20smile
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 16:57
smile91kutijica ti je pravi biser, izgleda prekrasno, a boca sa dvostrukim decoupage-om cini mi se komplicirano, ali zato izgleda fantasticno, bravo draga smile169
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8485868788 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.