Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8485868788 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2014 u 00:00
@ Anabistrica       @ Bugica

Ma da , imas pravo , ja jedino nisam napisala da ja to sve spiriram i napravim krem-juhu ,
a i zacinim ju na pr. sa Harissom , Ingwerom  i t.d. Ona je slatkasta ali vecinom se tu uzima
za dijetnu prehranu .

Kaj se tice Schrebergarten -kucica , izmedju tih parcelica su putevi i po njima se svatko smije setati
i gledati kako to ljudi imaju i kaj sadiju . Da li je to pristojno , mislim "zuriti" , to je drugo pitanje !
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2014 u 22:08

   Rajski vrtovi   &   Anastazija

   i jedna i druga imate pravo , ali kad tako nebi bilo , onda nebi ni ona poslovica postojala da
   "U svakom zitu ima kukolja !"

                                                                            smile79
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2014 u 22:12
Nesto drugo sam vam htjela reci : nalazi od mm su ispali bolje nego sto smo se nadali ,
on samo mora kvartalno na kontrolu  . Mi , ne budi lijeni , sjeli smo na avion i evo nas u HR !
Isli smo Germanwingsom i sreca da smo isli danas , jer , oni sutra strajkaju !
                                                                                                                                        Angry
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2014 u 22:16
So , a losha vijest je ovo , tako sam to nasla i ako mi je bilo obecano da moje cvijece nece ni
osjetiti da me nema !

                                                

                       

                                                                

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2014 u 22:18
Zuta lantana se neda , ona se je borila :

                                               
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2014 u 22:20
Eto lijepih vijesti drago mi je da ste se vratili. Pozdrav
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2014 u 22:24
Sukkulenti su ok !

                                        

                 

                                                             

                                  

                                                   

                          

                                                                            

                            

                                                
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2014 u 22:27
Kad je zdravlje u pitanju svaki bolji nalaz od očekivanog je najljepša vijest.
Sad kad si doma tvoje će se cvijeće brzo oporaviti. A crvenolisni oxalis je otporan, ne da se on tako lako.
Sutra je novi dan.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2014 u 22:32
Stima draga moja , ali bojim se za plumbago ! Ja sam toliko drhtala nad njim ,
vidis kako jadno izgleda ?
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2014 u 22:34
Natalijinu crvenu lobeliju sam prije ocistila , zaboravila sam ju onakvu osushenu pofotkati ,
ali ona , lobelija , da me utjesi , potjerala je na novo vec prije nego sam se vratila :

                            
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2014 u 22:40
Adamov list je doshao k sebi i iznenadio me u pozitivnom smislu :

                 

i Retriver Sarin neunistivi  "Feniks iz pepela" , kako ga ja zovem , jer svaki put kad odem on umire
i onda se ponovo uzdize :

                                         
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2014 u 22:49
A ove dvije ljepotice pripadaju kcerkinom muzu , on ih je sa sjevera dovezao do nas
a namijenjene su za otok Krk ; platio ih je 30 EUR komad , ja mislim da je takove
mogao dobiti i kod nas , jeftinije ili se varam ?

                                 

Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2014 u 22:55
Laste lete na jug, pa tako i ti , naravno najvažnije da je sve u redu s nalazima MM, a cvjeće će znati nagraditi povratak i brzo će uhvatiti ritam kad osjeti ljubav koju će dobiti pa tako i plumbago. Ljubav se ljubavlju vraćasmile56
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2014 u 23:02

Raduje me da ste opet tu, pa se i tvoje cvečeko bude brzo oporavilo. Crvena djetelina je sigurno bila u kmici, pa zato tak izgleda.Puse sa drugog brega.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2014 u 00:19
Dobro došla tu
Želim da ti se plumbago oporavi,ako slučajno ne bude imao sreće imat će zamjenu
                 
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2014 u 11:10

Baš mi je drago da su nalazi od TM-a bolji od očekivanog  Smile.
Drago mi je da ste opet med svojim zagorskim bregima !
Nadam se da bumo se i videli na kojoj kavici.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2014 u 11:28
Cvijece ce se brzo oporaviti sad kad ga opet ti pazis i mazis
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2014 u 13:55
Glavno da je tm bolje i da ste se vi vratili a cvijeća će biti smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2014 u 20:09
Draga Gute,koliko vidim,cvijeće super izgleda
i nije baš patilo bez tebe,a oxalis će se brzo oporaviti!
Sukulenti su super!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2014 u 20:34
Cvjeće te je lijepo dočekalo, a ne brini za oxalis, pokidaj sve što je uvelo i objesilo se i sve će ponovo krenuti. Ona i redovno ima neki takav period, tako da ništa ne brini. 
U pravu si za ono krasno cvijeće koje je prevalilo toliki put. I kod nas ga ima, a za tu lovu i veće, no neka je doveženo, ipak je to jedna lijepa gesta. Pozdravi tebi i TM Hug
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8485868788 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.