Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8586878889 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 20:57
Nema šta da čekaš pa vidi ote sad ljepote pa to za ne povijerovati -.prekrasnooooooooo
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 21:45
Samo da znaš i danas sam ti bila u vrtu, pssst na prstima, tek da se podsjetim na ovu ljepotu smile199!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 22:02
Tvoj je kamenjar lani bio raskošan, a mogu samo zamisliti što ćemo gledati ove godine. Pravu raskoš!
I samo da ti javim da su se tvoje reznice lijepo udomaćile kod mene!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 22:14
tvoji irisi su mi ocaravajuci,a kamenjar je i sad divan
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 23:16
Kamenjar buja, i ubrzo će eksplozija boja i mirisa Clap. Nego uvijek kad ga gledam, mislim tko je slagao ove gromade od kamena LOL
život je more
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 23:17
I ja sam te posjetila  smile186 ! 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 11:35
Najdraže moje gošće, uvijek mi je veselje vidjeti vas i čitati vaše komentare. MM je obavio sve "muške" radove u vrtu, tako i kamenjar, a ostalo je moj dio poslića i zadovoljstva!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 12:19

Sunčane slikice iz mog vrta u kojem već tri dana nije padala kiša!! Ali, da ne bi bilo sve idealno, moj Fifi je opasno počeo kopati i to baš u otocima i poluotocima. Dosta mi je cvjećki uništio, a i korijenje nekih od njih oštetio. Krtice trenutno nemam, znači ne kopa za njom, nekako mi se čini da kopa iz dosade, iako mi i to nije jasno jer se svakodnevno igramo s lopticom, ganjamo se po vrtu, pružamo mu i MM i ja jako puno pažnje. Hmmm, pesek ko pesek, isprobava što smije.. Sad se malo i svađamo, pa ga ja malo kritiziram i nadam se da će moja dosljednost sa stalnim povicima NE!! uroditi plodom.

Našla sam još plavih teglica!!! u teglicama su lobelie, bijele i bordo boje.
Sad ograda ovako izgleda.
 
 
 
Moja kućica još nema fasade pa mi se prije nije činilo potrebnim ukrašavati prozore, ali i cigla je ljepša ako na njoj  nešto cvate, zar ne!?
 
 
 
Koprivnice u svojim teglama s prijateljicama lobeliama. Prva, druga, treća.
 
 
 
 
 
Turski karanfili mirišuuu.. Imam ih dosta u vrtu i sad otvaraju cvjetiće..
 
 
 
 
 
Ne znam kaj je ovo crveno, molim znalce da mi pomognu.. Trajnica je, lani sam ju posadila a ove godine prvi put ovako divno cvate.
 
 
 
Kamenjar, pogled od gore
 
 
 
Ruže i četinjače
 
 
 
Osim Lantaninih darova ovdje su i kane, a možda i još nešto.. Vidjet ću kad naraste, zaboravim što sve ubacim u tegle i zemlju..
 
 
 
Poluotočić s jorgovanom i glicinijom
 
 
 
Weigela i crnjika oko nje
 
Evo i druge weigele, a iza se nazire gaura..
 
 
 
Moj klematis..
 
 
Lonicera na ogradi, zapravo su dvije, ali su se sasvim ispreplele.. Ova više desna još nije počela cvasti.
 
 
 
Središnji otok mog vrtića..
 
 
 
 
Umjetničko djelo prirode. Salix izbliza.
 
 
 
 
 
Poluotok kod pumpe (skrivena iza čempresa), sa svim i svačim.
 
 
 
Poluotok lijevo. I rovokopač Fifi je na slici Smile
 
 
 
A ovdje je ispod drveta sve još malo, malecko..  
 
 
 
Pogled od iza, kroz bambus, na vrt.
 
 
 
 
Razlijevaju se boje na ovoj slici... Mobitel mi ima opciju slikanja pejzaža i tad su mu boje nekako mekše, ali vidim da mu se tada na rubovima slike i razliju boje,a  ovdje je to poprimilo još i veći efekt..
 
 
 
To je sve za danas... Pusa svima!!
 
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 12:50
Prekrasno!!! Draga Anaidica, kod tebe je sve tako lijepo da se uopće ne primjećuje da je prošao rovokopač (ić mali) LOL. Lobelije su isto divne, a povećano brojno stanje plavih teglica je baš po mom guštu smile78
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 13:38
moram ponovno navratiti,nisu se sve slike otvorile.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 14:07
Mali vražić odlučio praviti štetu, proći će ga to.

Kod tebe kao i uvijek prekrasno.

Ono crveno što ne znaš što je, ako dobro vidim , lychnis coronaria ili rumenka
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 14:35
Kako ti je uredno , sve lijepo ograđenoThumbs%20Up.baš ti zavidim.
Imaš svega što je potrebno ,i četinjača ,i drveća a i cvijeća,da bi idila bila potpuna.One plave saksije su super.Neobična boja ,dobro se slažu uz zeleno.

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 14:47
Tvoj me vrt svaki puta oduševi svojom, na neki način, jednostavnošću rješenja a opet bogatstvom raznolikosti.
 
Ti otoci po travnjaku su divni.
Što se tiče štetočine, kopača, bojim se da je Otok preoptimistična.
Naš Spoti i danas ima dva mjesta na kojima čim stigne iskopa rupu. Sreća pa tu nema što iskopati, osim što razbaca zemlju tamo gdje joj nije mjesto.
Možda da staviš kakve štapiće tamo gdje kopa....Confused
S pužomorom budi oprezna, navodno ima miris koji privlači i pse.... tako sam čula.  
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 15:45
Draga prekrasno se to kod tebe odvija ,a ono crveno ma sta bilo fantasticno izgledasmile57
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 16:15
Prekrasno!!!!!! Baš je lijepo!!!!!! Sunčano!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:40
I šta da ja još kažem o tvom lijepom vrtu,cure su sve pohvalilesmile71
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:48
Svaki put kad navratim bude mi lijepo u tvom vrtu! Otoci su sve bujniji i bujniji!
Vidim da si kupila ljetnicu koju sam ja pikirala, ali sam na kraju odustala. Ne znam mu ime. Stavila si ga u posudu sa giranima na prozor. Pratit ću kako će napredovati kod tebe, a možda ga drugi put i kupim!
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 21:11
Plave teglice su baš ljupke na toj ogradi,a cijeli vrt je svaki dan sve bujniji i rascvjetanijismile57
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 21:33
Bravo za (još Wink ) teglica! Ali ovaj puta iz sve ove ljepote moram izdvojiti ono nepoznato crveno, jednostavno slaba sam na crveno smile39!!!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 21:43
navratila,
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8586878889 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.