Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - monsterin  eko povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


monsterin eko povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8586878889 138>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 12:18
  Dragi moji, možda ste čuli ili čitali u novinama kako se po Međimurju krade povrće.....Eeee pa očito se to proširilo i na druge dijelove lijepe naše......Thumbs Down   Nije da mi je važno i nije da mi je stalo, ali ovo ću svejedno napisati ovdje jer se nadam da će možda te beštije koje to rade zaviriti ovdje, pa nek čitaju.....Evo što mi se dogodilo.....Prije nekoliko dana našla sam još nekoliko tikvica koje sam još planirala iskoristiti za vučenu pitu, burek, kako god.....danas odem na vrt, i što nađem....dvije debele tikvice koje sam ostavila da dozrele i jednu normalnu,kakva treba biti za jelo, igrom slučaja ta je bila na stazi i vidljiva pa ju valjda stoga nitko nije dirao...ostalih 3 koje su bile tamo, nema...uokolo je trava utabana i povaljana, a ja nisam hodala tuda...Nije mi stalo do tih tikvica, ove godine smo ih se najeli valjda kao nikad do sad, ali samo hoću nek svi čuju i znaju, koliko jadno može biti kad su neki ljudi spali na to da kradu tikvice...... Bar je njih lako uzgojiti... Ne znam da li je to neki prkos, ljudska glupost, lijenost ili što već ? Thumbs DownThumbs Down  








Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 12:24
Pa onaj ko od mrskosti nije sijao,njemu su i te tikvice velika vrijednost,zato se upustilo da uđe u tuđu baštu i ukrade.AngryConfused
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 12:30
 
 Da Pustilka, na njihovu sreću, a  moju žalost, okružena sam tako " divnim ljudima " da zapravo nije ni čudo ako se netko dođe "poslužiti"  na moj vrt....Thumbs DownThumbs DownOuch


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 12:34
Služe se oni kod tebe svake godine kako vidim!! grr.Besramnici,a svi bi se rugali ciganima,za takve su cigani ljudi barem po kontejnerima sebi traze otpada.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 12:35
 Mora da je to neka nova vrsta hobija iz dosade ili pak lijenosti, tko bi ga više znao...Izgleda da je to postalo jako moderno u zadnje vrijeme....ErmmQuestion


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 12:37
Čudi me da ti nisu dok je bilo svega u bašti,dobro si još i prošla od te gamadi.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 12:40

 Pa da, eto vidiš, prije su mi krastavci "dobili noge", a sad tikvice......Ma nek im je u slast, neću se opterećivati s time, nije mi uopće važno, važnije bi mi bilo da mogu uhvatiti te " radišne i vrijedne ljude " na djelu....smile51




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2013 u 21:26
Ima ti toga posvuda draga moja. Tu kod nas sam jednoj ženi pohvalila njene tikve jer su ogromne, baš ogromne. A veli ona da joj je već nestalo par komada. A lani ju je susjeda pitala jel si može uzet koju repu. Kad je dobila dozvolu, napukala si je repe za kiseljenje. A čula sam još sličnih priča i od drugih žena. 
Evo vidiš, ljudi postaju lijeni i bezobrazni. Puno njih neće raditi ali bi svega htjeli imati pa kradu i sjede po kafićima i kukaju kak se teško živi.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2013 u 21:39
 
 Imaš pravo Ano moja ! Znam da je toga bilo i prije, ali tada je bilo samo tu i tamo, ponešto da nestane, a sad je to izgleda uzelo maha i više se ne bira što će se ukrasti...Ovo što kažeš za kafiće, ja se ne mogu prečuditi nekim ljudima koliko kukaju, nemaju ništa, a onda ih vidiš skoro svaki dan sjede u kafiću....Sve u svemu grozno ! Angry  Imam i par slučajeva gdje su mi se rugali otvoreno da sam luda što toliko radim i tko još danas živi od zemlje....a dok sam im uredno nudila  višak povrća iz mog vrta, gotovo nikad nisu rekli da neće uzeti, da imaju i da im ne treba.....Onda sam se i ja opametila i odlučila im  pokazati i dokazati da nema kruha bez motike....jasno sam im dala do znanja da više ništa ne dijelim badave, pa nek si misle...Ako mogu ja  nešto saditi i raditi, mogu i oni  ! 




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2013 u 09:36
mons probaj ih zvati da ti pomognu kopati .....pa će se odučiti da im daješ
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2013 u 09:41
  Ajči, odučit će se oni i tako, jasno sam im dala do znanja da nema više ništa mukte !  Nek idu vidjeti na tržnicu hoće li im netko mukte pokloniti i jedan flanac ! Angry

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 22:01


   Znam da su  mi neke fotke u debelom zaostatku, no nadam se da ćete mi oprostiti.....EmbarrassedHugHeart


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 22:04


    Još malo mojih krokodilčeka !  smile96


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 22:06

    Liker od aronije....EmbarrassedSmile




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 22:26



   Za kraj dragi moji, ako svratite ovdje, počastite se.....motani burek s mesom ili zeljem ....EmbarrassedHeart

    ili ......



Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 22:28


    Savijača s jabukama....EmbarrassedHeart


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 22:32
Hvala,ja sam se poslužila savijačom sa jabukama!
                        
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 22:34
 Vijolice ! smile78smile84


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 23:24
Monstera, kod tebe prava fešta.....ima svega....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2013 u 23:26
Pite za 10-ku ko da je pravila bosanka ehheheheSmile
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8586878889 138>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,234 sekundi.