Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 272>
Korisnik
Poruka
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 23:08
To ti je tak dok muškarcu daš bagerić u ruke ili noge, zaigraju se i misle da su u pješćaniku. Wink Vozi taj bager čim dalje od kuće da mu što drugo ne padne na pamet, recimo bazen.smile116
 
Noviteti su mi baš štosni.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 06:23

Baš dobro pitanje: Koga vraga radite?

To što je na slikama je prilaz kući. I zaista nije bio sređen jer su na njemu bile ovakve grote. Nakon onih radova ostale su u vani i bilo je ružno prići kući. Pokušali smo sami - bilo je teško. Zato je došao bager - samo malo poravnati. A kad je počeo, završilo je ovako.
 
Ja sam se već ovdje žalila da mi je to najneuredniji dio dvorišta. Sada to valjda neće više biti.
 
OTOK, bergenija, smrcko, kat.rea, Lantana, Tija hvala vam. Bila sam u grču i bila sam hrabra i odvažna. Sad sam "popustila" ...
I neći duljiti: Zbog vas volim ovaj forum - jer je ovdje toliko dragih ljudi ...
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 07:14
Hoya, Hoya dobro si napisala maskenbal, još gore "bal vještica".
Rijeka je kamenita ali je vaša kuća na kamenolomu!WinkBig%20smile
 
Zato kad uredite bit će opet super i još ljepše. Treba samo preživjeti!Thumbs%20Up
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 08:35

Bako, a ove sadnice sa kavice samo čekaju ...smile161

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 08:41
Stvarno je grozno vidjeti,nedavno tako krasan,vrt ,ovako raskopan.
No,gledajući na to sa pozitivnije strane,sad ćeš,ok uz puno truda ,moći sve ponovo preurediti.Malo "po starome"a malo"po novome".
Biljaka  je nešto i ostalo a za sve ostalo tu je mastercardLOL.U ovom slučaju,maknemo master i stavimo-forumWink.Znaš da možeš uvijek na puno nas računati.smile78
 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 11:03
shasha hvala tismile78
Eh, kupovala bi ja, ali je meni veći gušt iz grančice ili sjemenke dobiti biljku. Kako sad šetam po vašim vrtovima snimim vaše kombinacije, vidim biljke koje niti nisam primjećivala i kad se ukaže prilika, jeftija sadnica - hops - s njom u kolica.
A sad sam u dvorištu i mislim na vas iz krajeva sa plodnom zemljom. Kamen na jednu stranu - zemlja na drugu. Ni grumen da ne propadne!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 18:43
Nema ti druge, nego čuvat zemlju, svi imamo taj problem, ali sve će to kod tebe opet do proljeća izgledati super, ne zvala se ti Hoya (predivan cvjetak)
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 12:49

Triša, hvala!

Ma i sad vani pomažem MM i ovako ti ide: red grabljanja, red bockanja i sađenja. Nemam ja strpljenja da mi netko kaže: E, sad možeš!
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 17:27
Draga Hoya,
tek sad vidjeh bager na djelu u tvojem vrtu. S obziroma da je slikano prije par dana ,vjerujem da su radovi gotovi.
Iskreno suosjećam s tobom, mogu sam pokušati zamisliti kako ti je teško.
zar su ti radovi i iskopavanja bili neophodni? Ako jesu, to je bilo izvan toga utjecaja, tako je moralo biti.
Sigurna sam da ćeš na proljeće imati jedan od ljepših vrtovasmile78
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 20:20
Jesu R.Sara, bili su nepohodni, ali su za nama. Sad idem opet iz nekog početka. Nije mi žao jer je ispalo po onoj "nije svako zlo za zlo" - puno je toga rješeno.
Već smo danas MPK i ja (uz muški dio koji je krampao) formirale male vrtne oaze.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 20:24
Kad sam ubrala prvi plod sa našeg nara mislila sam da je loša vrsta. A sada: Jednostavno fenomenalan: 
A kako smo u gužvi jedva sam primjetila da su prezreli - da već pucaju 
I ona se sakrila među granama magnolije: 
Campanule ponovo cvatu, samo puno manje nego na proljeće:
 Alisuimi su sada najljepši:
Izmješani ljubičasti i bijeli: 

I kineski šaš je "procvao"
Ove mini krizanteme cvatu od srpnja do sada:
Nisam ni znala da ih imam: 

Ovu mi je feliciju poslala Otok. Njeni prvi cvijetovi:
Mala i nejaka, a ima dva cvijeta:
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 20:47
Hoya, sva u gužvi i kopanju, ali neda se. Kampanule su predivne, ali krizanteme, koje tako dugo cvatu, pa alisumi, čudne neke biljke kod tebe se dugo drže.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 21:07
Na mom šipku (naru) ni jedan plod, ali sad sam jela jedan slatki, baš je super, alisumi i kod mene poludili svugdje ih ima i sada su kako kažeš najljepši, kineski šaš je pravi ljepotan. Clap
život je more
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 22:42
ne znam što je to sa narom, tako je i kod mene....s tim da je ove godine ne baš sladak i sav se raspucao tako da ga se nismo baš nauživali?!
bijela ruža je predivna, campanule i alisumi (kod mene) "spašavaju situaciju"...Smile
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 22:46

Hoya i pored svih nedaća, tvoji cvijetići su prekrasni, ipak su ti i oni podstrek za dalje. A tvoj vrt će sigurno zablistati novim sijajem u proljeće.....a za biljčice svi smo tu. Moj skromni doprinos ako vidiš nešto samo reci.......


Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 06:39
Triša, Lantana, minimode, Lora našla sam par minuta sa slikam, da podjelim svama djelić svoga zadovoljstva. Hvala što me bodrite!
Lora hvala ti - već imam puuunooo tvojih biljaka.
Svima smile78!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 07:37
Evo ti ga na, bageri samo što su otišli, cvijeće se odmah rascvalo , a nar puca od prezrelosti. Baš bi mi sad uz početak prehlade prijao jedan ovako sočan i zreo.
Ajde, Hoya, samo naprijed s uređenjem! I poslikaj malo stazice.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 08:19
Predivno je...one mini krizanteme su baš lijepe
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 09:01
Vidiš kako nas ti cvjetići uvijek razvesele, malo sunca i par cvjetova i dan je ljepši.

Mogranji prekrasni, ja ih baš ne volim jesti, ali sam napravila od njih sirup - odličan je.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 12:34
evo stigla ja i do tebe...Vidim vrijedni ste, neka pa  ćeš nam u proljeće pokazati neko novo dvorište, uopće ne sumljam u tebe Smile
šipak je fantastičan, izgleda jako fino...
Pohvale za krizanteme i drugo cvijeće što te ovih dana uveseljava!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.