Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - LORIN vrt i cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


LORIN vrt i cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 111>
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2011 u 23:45
Bit će i gubitaka, ali pno toga ipak opstaje i ostaje u vrtu i izvan vrta. Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2011 u 11:05
Joj, koliko sam ja kod tebe bila u zaostatku!! Dobro da sam došla u posjetu jer sam uživala u svemu što si nam pokazala, draga Lora!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
BLANKA C. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BLANKA C. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2011 u 11:37
 
 
Vrt ti je jako lijep. Što bi dala da ja imam bar komadić vrta. Živim u nadi,možda jednog dana.
 
Predivno ti je ....
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 02:08
Pa kod tebe je vrlo živo u vrtu, kao da nije sredina zime. Pravo buđenjeClapTongue

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 02:27
Čekam slike iz Bau ali vidim da ih još nema pa sam pogledala ostalo...Drago mi je da ti azaleje imaju pupove, mogla si ih komotno pustiti vani, jer nije kod tebe hladnije nego kod mene...Super su agići zelenih listova. Sinoć sam čitala kako Baka Bea objašnjava da ima dvije vrste agića jedni gube lišće drugi ne.Naši su očito ovi što ne gube lišće, jer i moji su isto zeleni ali promočeni..Asparagus ti je isto lijep zelen ....Moj je vani i sve je u redu s njim..Sve ostalo je super, orhideja jeStarStar.
sutra je novi dan
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 02:51
Hvala vam što ste tako često tu, pa i onda kad baš nema nešto posebno za pokazati

Kako sam danas konačno išla u Bau-hau, moram podnijeti izviještaj

Ovo je moj ulov



Gymnocalicium, kojega kad ga stavim van vežem lancem za svoju ruku.Valjda onda neće nestati



Kako moje Sant Pulie, trenutno "štrajkaju", morala sam im pokazati što znači biti pun cvijetova i pupova





Aphelandra /lanjski poklon od Jagode otišao a ja tvrdoglava



i na kraku Alocasia



Sutra slijedi sadnja Jaglaca......

Ovo baš ne spada u moj vrt, ali nekoliko slika iz Bau-hau

Na početku, odmah do ulaza, polica, sve na njoj po 69 kn



U dijelu vanjskog bilja, prekrasni veliki jaglaci po 4,50 kn.



I svega pomalo










Slikala bi bila još ponešto i kućno bilje, ali kako sam rekla, MM me doslovno vukao za rukav u strahu da će morati ići još po jedna kolica i da će "bankrotirati".
Naime on je veoma ozbiljno shvatio kad sam ja rekla da više ne kupujem cvijeće

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 02:59
Vidim da Hymnocalicijum, kojega vežem lancem, nije htio ni na sliku

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 06:59
Najnajljepši je
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 07:11
Hej, Lora, sreća da u Bau... nemaju veća kolica LOL.
Znači, ove ćemo godine opet gledati "Rajski vrt".
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 08:35
Konačno si bila u Bau...,i sad te zamišljam kako sadiš jaglace,ja o tome mogu samo sanjati,prije,3,4 mjeseca nema šanse da nešto posadim a da se ne smrzneTongue
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 10:17
Lijepih li jaglaca, baš će razveseliti vrt svojim lijepim bojama
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 10:22
Ulov ti je fantastican ...ih sto bi voljela da sam s tobom bila u nabavci
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 10:25
Krasno Lora, jaglaci su zbilja preslatki, dakle opet si opustošila bau..., no vidim da je ipak nešto ostaloWink
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 13:24
Originalno poslano od člana Lora Lora napisao:

Vidim da Hymnocalicijum, kojega vežem lancem, nije htio ni na sliku
 
F a n t a s t i č a n!
A što ti ga inače ukradu? Pa nije čudo.
A pred tvojim ulovom sam se izvrnula! Nadam se da nije i TM kad si plaćala na kasiWinkLOL!
Jaglaci su slično kao lani, koliko se sjećam!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 15:01

Hej Lora, baš dobro da sam svratila kod tebe jer sutra ujutro idem i ja u Bau.... vidim da ima i ruža stablašica Thumbs%20Up-tu će zapeti MM, ove je godine odlučio posaditi još ruža stablašica a ja penjačice i floribunde.... da li si možda zapazila cijene???

Jaglaci su WooW, jupi stiže proljeće smile126, kod mene još ne ali barem ću past oči u tvom vrtu!!

Joj ovaj zadnji "crvenoglavac" je famozan Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 15:52
Drage moje svima velika

Počinju lijepši dani /valjda neće opet zima/a ja puna novih ideja. Moram malo osviježiti, prčkati, tumbati, inače to ne bi bila ja.....

Hoya, ima, ima većih kolica, a u najgorem slučaju uzmeš dvoja. No da sam to učinila B.bi se "batio" (čitaj srušio/ već pred samim ulazom

Bakaovo je treći Gymnocalicium. Stalno "isparava"

Triša ostalo je još puuuunooo toga i za tebe

Korijenko a tko bi pored B. stigao još i cijene vidjeti. Već je dovoljno bilo vidjeti mu oči kad se je košarica napunila.

I evo kod mene prvih vjesnika nadolazećeg proljeća/nadajmo se /

Poćinju cvasti Bergenije





Samo mi je dihondra jako crna, gnjila, bojim se da se neće oporaviti

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 16:27
Vidim da ću sutra i ja morat svratit u Bau... Ali Korjenko ide ujutro, sve će mi pokupovati ispred nosa..

Lora, s ovim tvojim slikama imam osjećaj da je proljeće već tu....
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 20:30
Ajmeee, Lora, sad ću i ja morati do Bau... a rekla sam da ću malo štedjeti LOL      Kod mene je problem u tome što uvijek uzmem više od planiranog, manja cijena svidi mi se a i nešto mi samo upadne u kolica...smile39    Zar ti jaglaci ne mogu ostati vani za iduću godinu, ja mislim da mogu....
 
Korijenko, mislim da su ti stablašice oko 70-80 kn, zaboravila sam točno od jeseni. 
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 23:00
Izgleda da smo svi na startnoj crti prema Bau-hau

Cvjećke su ti prekokrasne, koji će to vrtić biti na proljeće

Korjenčice stablašice su bile oko 80-tak kn, a penjačice i ove druge oko 12- kn. Tako je na početku zime bilo.
Ruže i većinu sadnica koje prodaju su od Milića. Kupovala sam njihove sadnice i čak kod mene su se njihove ruže pokazale dobre.Smile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 00:09
Ajme koliko cvijeća u kolicima (pola trgovine) Tongue.
Kasnije sam vidjela da si ostavila i za druge smile126.
Koja je cijena onih cikasica?
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 111>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,355 sekundi.