Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 100>
Korisnik
Poruka
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 17:01
pa ženo ti si savršena a tvoji radovi savršenstvosmile58
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 18:16
ajme mare,nadam se da su ti leđa izdržala ove nakloneWinksmile79
vallisa dam ti đir......i to samo zato što ja nemam dovoljno dugu kosu za ovakvu kopčuLOLsmile79
mumice malo sam se zacrvenila od ovog komentara.....niti sam ja savršena niti su moji radovi savršeni.....ja samo uživam u ovome što radim a čini se da je to ono što se jako dobro vidi.......smile79
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 21:50
Mare bravo bravo bravo.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:07
Nisam stigla od guzve, tek u srijedu navecer ce biti sve gotov o.
Mare predivno je.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:06
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ne vjerujem kako je sve odlično.
trljam oči i ne vjrujem, ma vjerujem ja da ti to možeš, to je neupitno, ali kako si to odlično odradila.
izgleda baš ono staro kao da je ne od bake nego prabake ili još neke njezine prabake.
sviđa mi se i izbor i kombinacija motiva i sve što je još dodano, sve taman na mjestu.
idem još proučavati, totalno sam oduševljena.
smile120
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 21:20
A nemam pojma šta bi pametnije rekla nego smile58
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 22:20
Ovo bi taman bilo za moju zbirku naočala,koje volim mjenjati prema prilikama, izbjegavam riječ etui ali neznam kako se ta stvarčica kaže hrvatski, no zbirka unikatnih futrola (još gore od etui)je prikladna za jednu malo bolju galeriju, u društvo sa kazališnim dalekozorima, lepezama i tako sam otišla malo predaleko , već vidim damske haljine šešire itd.Pretjarala sam neznam šta mi je danas, nisam dugo ništa komentirala pa mi je duša puna kad vidim lijepe radove
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 23:30

Wooow!!Wooow!!Wooow!! ...svaki tvoj rad isijava ljubavlju kojom ga radiš, a ovi etuiići su vrh vrhova, nevjerojatna je tvoja lakoća stvaranja, a mali odmak od svega napunio te novom kreativnom energijom i to kakvom Big%20WOW  majstorice  

...neću puno duljiti jer sam i sama u cajtnotu, Flora sutra počinje i već sam danas skrhana od postavljanja štanda, a još nije ni počelo ...nadam se da ćeš sljedeći put biti malo duže u Zagrebu pa da popijemo i kavicu
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 00:06
mare moj duboki naklon,sve ljepše od ljepšeg
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 23:11
Clap ma nisam čak ni iznenađena... Wink
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 10:35
drage moje "stare" i nove virtualne prijateljice puno vam hvala na posjeti i komentarima.......smile79smile79
samo me potičete da nastavim dalje.......
dvije po stilu,boji a i veličini potpuno različite tacne.....
crna je kineski drek i iz iskustva znam da se nakon bojanja pojavi opet tamna boja ispod i to je bio razlog da ju ostavim crnu.......odsjaj na slici nisam moga izbjeći tako da zlatna šablona izgleda malo nedovršeno.....ali samo na slici.....cijela tacna je patinirana zlatnom patinom.....
a mala bijela je takva kakvu je vidite......malo patine na unutarnjim rubovima i malo zelene boje na vanjskim......i slova,da ne bude zabune šta je na sliciWink......
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 11:11
Zlatasta je skroz fina, al  mi je CHERRIESsmile71
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 13:46
ajme veselja! smile213
jel se ti sjećaš onih mojih farmerskih podmetača? e pa ova mala tacna sa je kao stvorena da ide uz njih. na podmetačima je razno voće i povrće ali trešnje nisu ni na jednom.
jednu takvu tacnu još imam u zalihi, a mislim da imam i salvetu. e sad... ne da ću ti morati "ukrasti" ideju nego ću morati napraviti tacnu blizanku. da nemam drugih poslova popodne vjerojatno bi već danas počela mackati....
 
a ni ovaj kineski drek ti nije uopće loš....
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 14:08
vania smile79
 a i tebi anastazija jedna cmokasmile79........javi ako nemaš tu salvetu pa ti donesem 1/4......
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 18:29
Ova s trešnjama, tako je vedra,oku ugodna...odlična!

Ova prva, drek tacna (sad ćemo je tako zvati )...nema veze s tim nazivom.
Meni je motiv neviđen, strašno zanimljiv-superrrr!!!!
A šta reći, dovoljno je "made by mare-nostrum" i zna se kakve radove to podrazumijeva
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 19:09
pusa draga maresmile79........sad tek vidim da sam na gornjoj slici okrenula drek tacnu naopako......cvjetovi mi malo visesmile96
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 20:41
Ne znam koja mi je boljaClap
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 23:06
mare tebe nema pa onda smile227eksplozija radova ,smile94futrole za naočale fenomenalneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a i sve one ženske sitnice , a kako bi mi kopča za kosu dobro došla ,morat ću poduzeti nešto po tom pitanju
a ova drek tacna LOL ti je jako zgodna a vidim da si ti i pametna pa si taj crni drek i ostavila tako tamnog a ne ko ja crni drek pa u bilu boju ,pa se ti onda vadi iz dreka
a sad kad sam vidjela ove tvoje trešnjice koje su smile120odo ja do svog frižidera po one koje su mi trenutačno dostupne smile219
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 23:10
imaš trešnje u frižideru?...........kako sam toliko godina dočekala a da se nisam naučila teleportirati za ovakve prilikesmile40........sad mi sline cure pri pomisli na trešnjesmile50
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 23:26

e  a baš bi bilo zgodno na tvoju divnu tacnu serviati ove moje hladne trešnje iz frižidera i pozvati ove tete salvete pa uživati u friškim trešnjama i salvetama

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.