Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dio mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dio mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8788899091 119>
Korisnik
Poruka
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 20:01
Sarajka mogu ti reći da je i u našem selu dosta ljudima posmrzavalo po kupaonama i vodovodima jer je ova zima zaista bila opasna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 20:59
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:



Uploaded with ImageShack.us
Sarajka draga,reci mi molim te dali je ovo za prženje kave.Mislim da sam tako nešto kao mala vidjela kod bake.smile65
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 21:22
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:

pa  za nas je zaista prerano,mi tek u aprilu i maju možemo krenut sa vanjskim radovima,a kolike su gomile snijega  daj bože i do avgusta da krenemosmile65

Draga Sarajčice upravu si!Ili da ga kopamo svaki dan po malo ili da čekamo ljeto da ode samLOL
Nadam se da je situacija kod tebe sada bolja..Ja danas bila u Hecegovini,pravi proljetni dan dole!SmileJesi li svraćala u poljopremu?Ima li šta novo?
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 09:33
Mirjam to se kod nas zove šiš i jeste za prženje kafe,odavno se spremam da kupim sirovu kafu i da probam ispržit kao nekad kad su naše nane-bake,pa i mame to radile,a imam i 2-3 ručna mlina pa da sameljem,ma čisto da dvorište zamiriše kafom
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 09:36
Draga Alisa nema vala ništa u Poljoopremi,u Interexsu sam bila juče stigle lukovice,sjemenke,voćke,žbunići jorgovan,jasmin, ,ruže,ja kupila samo jasmin eto da nešto kupim,i ja se spremam u Mostar u subotu ako ne bude padanja,i da vidim u OBI-u ima li kod njih šta i da se vidim sa Tikvićem
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 13:16
Hvala Sarajčice na informaciji.Zašto si kupovala jasmin kad ga kod imene ima za izvoz??U Obi idi tek za 8.Mart ovaj naš ovdje,ne znam za Mostarski možda dole ranije krene sa radom vanjski vrt,ali naš će za Dan žena..Imaš samo sobno cvijeće lukovice i sjemenke uvijek isto.Ništa novo..
Zavidim vam na toj kafici..Obavezno slike čekam!!:)
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 13:30
e pa spremi se pa sa nama kreni,ja sam prošle godine u februaru kupovala sa Tikvićem,pa predpostavljam da će i sada biti,no nije ni bitno,moram malo protalahati smile115 i sa Tikvićem  piti smile142
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 13:34
Da,da to je to !!! Vjeruj mi da i sad osjećam onaj predivni miris svježe pržene kave i vidim mamu kako sjedi i vrti mlinac čekajući da voda zakuha.Hvala ti tisuću puta na ovim predivnim sličicama sjećanja.smile84smile78
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 13:44
Puno lipih stvari! Clap Obožavam te starine, lijepo je što si to sve sačuvala.
Nadam se da je snijeg okopnio i da će uskoro sve  beharati!
život je more
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 14:13
Drago mi je Mimar da sam ti barem malo evocirala uspomene
Lantana na žalost nije još,evo i maloprije leprša snijeg,pa kiša,molim Boga da se otopi što prije,ali već polako idem u traženje biljkica,dosta se smrzlo,a i dosta sam tj.MM napravila novog prostora za vrtne biljke,no samo ću se orjentisat na trajnicesmile79
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 00:17
Znači da ćeš u subotu  doći u Mostar! Super!!!! Tako se radujem  našoj smile142 , a još kad bi  nam se pridružila Alisa , to bi bilo fantastično.

Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 10:37
e draga moja ako ne zapada eto me,jutros novih 5 cm snijega ,užas,pusica do viđenja ,a  Alisa se ne javlja,možda se predomisli do subotesmile79
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 11:13
uuf...kod mene je ovog puta pala koja pahulja,ali je danas bas hladno...nadam se da nece vise padati.
zelim vam dobar provod u Mostaru i nadam se slikama
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2012 u 13:53
hvala gio ,naravno da će biti slikica,a jedva čekam da malo vidim sunca i zemlju bez snijegasmile79
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 08:15
Jesi li se riješila snijega ?
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 14:33
ma kakvi ima ga još oko 30 cm ali dobro je,sunce grije i očekujem da se otopi za nekoliko dana ako ne bude novog,jedva čekam da izađem da kopkam i sadimsmile160
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 19:58
želim ti da se otopi snijeg što prije pa da kreneš ja sam se danas baš naradila ali sam zadovoljna smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2012 u 20:11
Ma bude taj snijeg zacas nestao, sunce vec malo jace grije, a i pticice su pocele pjevati.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 22:01
Da li se konaćno otopio snijeg?
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 22:18
imal sunca u mojoj bosni smile78
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8788899091 119>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.