Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 10:03
Prvo božićni kaktus.Stavi ga na jedno mjesto svijetlo, pristojno toplo ne previše i ne diraj, ne seli, ne okreći! Pazi mene kako se pravim važna LOL,ali, ja sam od Otok dobila komadić  i već mi je cvao, a slušala sam savjete!
 
Inače moram reći da, ma koliko slike bile lijepe, ne mogu dočarati tvoje zelenilo u poslovnom prostoru uživo. To treba vidjeti. Prostor namješten s ukusom i na svakom koraku prekrasni primjerci sobnog bilja.ClapClapClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 10:58
Pa nisam to sve niti vidjela. Prekrasno ti je cvijeće draga, ali ona šarena šeflera, koju sam i ja dobila je baš prava.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 11:54
prekrasno sobno bilje! vidim da se nalazi u nekom auto salonu ako se ne varam! dobro uspjeva tu!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 13:22
Evo, došla doma, mrtva umorna. Ne mogu više, ručak i popodnevni odmor..Smile
Hvala svima na posjeti: Jagodi, Nataly, Toni, Anaida, Baka, Triša, VILMAČ!!
 
 
Draga Nataly, ne zamjeri, ja kada kažem cure iz Rijeke, mislim na sve vas koje dolazite na riječku kavicu ( ispravila sam post)Od sada ću govoriti cure sa riječeke kavice. Wink A osim toga, vidiš koliko je sati bilo kada sam stavljla slike i vjerovatno mi je pala koncentracija ( malo isprike ne škodi Smile).  A što se mog spavanja tiče, kako kada; nekada 2h a nekada 12h! Noću imam svoj mir i vrijeme za sebe pa su zato i slike noćne Wink.
Draga Nataly , ti sa tvojom metlom začas dođi po sve što poželiš u bilo koje doba dana i noći, čekam te!
 
Vidim da je i Toni isto pomješao face pa je neka naša forumašica ovdje završola!!! Nisam je prepoznala, neka se našla i kod mene!!!Dobra volja i kreacija su ti super! Ajme, koliko baka Mrazica...???!!! Hvala Toni!!!
Anaida, hvala na lijepom komentaru! Nisam pisala sve,  ni od koga sam što dobila a ni  kome sam što slala  ali znam da smo poklanjali jedni drugima! Sada sam i ja otvorila bilježnicu kao neke cure...  Ma sve ste mi super Thumbs%20Up
 
Baka, hvala na savjetu za božićni kaktus i na posjeti! Ali mi recite dali da ga sada premjestim jer je počelo centralno a on je točno iznad, malo mu je pretoplo ili da ga tu ostavim do proljeća?  Kada da otkinem mladicu za posaditi?
 
Triša, uvjek me prati i dobro mi došla!!! Hvala na komplimentima i dođi po Photiniu  fraseri 'Red Robin'  - reznice!!!
Neka se javi još tko misli da mu mogu dati, upravo je orezana, nije vrijeme ali smo morali, previsoka je!
 
VILMAČ , hvala na posjeti, još jednom! Da ovdje paše tom cvijeću  a i nama koji radimo tu. Nebih mogla zamisliti prostor bez biljka... Bili su razni pokušaji, razni skupi i lijepi primjerci ali se nisu održali. Po ljeti i zimi klima,  rasvjeta, zna biti propuha a i nedovoljno svetla za neke.
Ovo je zadnja kombinacija i nezahtjevna, moram priznati.
 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 13:24
Originalno poslano od člana toni toni napisao:

 
Toni, ovo je naša forumašica ali je ne prepoznajem.. Neka nam se javi!!! Drago mi je da je došetala do mene, preko tebe!!!!
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 13:51
predivan ti je avatarClap
mogu ti reći da ti imaš veliku kolekciju sobnoga bilja, sve je lijepo i odraslo, hoću reći većina su kapitalciClap
ljubičice su prave ljepoticeClap
božićni kaktus nije jadan, da ti nije uskršnjiThumbs%20Up
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 14:52
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

predivan ti je avatarClap
mogu ti reći da ti imaš veliku kolekciju sobnoga bilja, sve je lijepo i odraslo, hoću reći većina su kapitalciClap
ljubičice su prave ljepoticeClap
božićni kaktus nije jadan, da ti nije uskršnjiThumbs%20Up
 
Hvala Tonkice na posjeti!!! draga si mi gošća!!! Hej pa zar postoji i uskršnji kaktus? Pojma nisam imala a i ovoga ću malo popratiti, možda me iznenadi. Da ti kažem da su mi  tvoje ruseije djelomično žive, no proljeće će pokazati što je živo a što ne, jedva čekam da prođe zima!!!!
Ti ovo zaslužuješ ..smile58smile78
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 15:03
Mira, ima i uskršnji kaktus, samo im je mala razlika u cvijetu! a šta se tiče ruselija ako se ne prime ponoviti ćemo na proljeće! ja njih nikad nisam razmnožavala u jesen, i mene zanima šta će biti!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Nevena M. View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nevena M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 16:47
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Za sada još par sličica sobnog:

 
 
 
 
Nova ljepotica u mom domu:
 
 
 

Preeeeeeeedobroooooooooo!!!!!!Clap
Cvijeće mi uljepšava dan.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 18:03
 Predivno cvijeće Mira! Pitam se kako uopće uspjevaš pored posla održavati cvijeće na tri različita mjesta. 
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 18:26
Lijepo si ukrasila biljkama interijer radnog mjesta. Šafleru bih izdvojila između ostalog lijepoga, možda i zbog što su meni šaflere sv koje sam si kupila jednostavno otišle. Možda im nije odgovarao prostor, ali tvoja je za 10.
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 19:04
smile227Dali ti je cvalo drvo zivota
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 19:24
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Lijepo si ukrasila biljkama interijer radnog mjesta. Šafleru bih izdvojila između ostalog lijepoga, možda i zbog što su meni šaflere sv koje sam si kupila jednostavno otišle. Možda im nije odgovarao prostor, ali tvoja je za 10.
 
Hvala na posjeti moon!!!  
 
E, zašto potrošiti cca 40,00 kn kada možeš prvo probati obvako - pitati pa eto uvjek se netko javi!
Tako sam i ja probavala i nešto uspije, nešto ne ali je pokušaj važan! Veselim se svakoj oživjeloj biljci!!!
 
Ja ću ti poslati samo mi pošalji adresu na pp
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 19:29
Hvala na posjeti Nevena M.  i Toniju!!!
 
Toni, koliko ja znam, drvo života je drvo života.. bez cvijetaSmile
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 20:14
Miro predivno je sve i samo da znaš drvo života cvijeta, ali izuzetno rijetko, neki kažu čak jednom u 50 godina, a MPK - mlađa imala je sreću da joj je procvalo, pred nekoliko godina, moram vidjeti dali negdje ima sliku.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 21:04
Nisam znala, niti sam gdje pročitala da drvo života cvjeta! Hvala Triša na informaciji, baš ću malo vidjeti. A ti, stavi sliku na forum tako da svi znaju i vide tu senzaciju!
 
Ispričavam se Toni, mislila sam da je šala i da će napraviti fotomontažu Smile
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 22:11
puuuuuuuuno prekrasnog cvijećasmile141
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 22:16
Hvala ti, baš si draga (a to možemo i na jednoj od kavica )
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 22:22
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Originalno poslano od člana toni toni napisao:

 
Toni, ovo je naša forumašica ali je ne prepoznajem.. Neka nam se javi!!! Drago mi je da je došetala do mene, preko tebe!!!!
skoro se nisam ni ja prepoznalasmile198
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 00:00
Mari,5510  to si nam ti! Baš si slatka baka Mrazica!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.