Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslacak7-nudi-trazi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslacak7-nudi-trazi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
Korisnik
Poruka
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2011 u 15:50
da ne zaboravim samo stavljam sta trazim:
adenium, nabavila si sjeme
božur
lisicji rep ili kako se vec zove...


imam i sjemenja dosta za zamjenu al lista je podugacka pa moram sve popisati i staviti stanje sjemenja ..to cu kasnije ..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 22:08
imam ja sjemenke muškatne kadulje Smile pošaljem Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2011 u 11:39
Ja ti imam tamno rozi božur i sjemenje lisičjeg repa pa ak oćeš pošalji adresu ..imala je jesam al sam izgleda obrisala sa starim porukama Confused
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 15:39
Hvala cure smile79
,pratit cu i vase oglase pa da vratim uslugeWink

I da ne ispadne da samo žicam evo šta ja za sada ima za ponuditi od sjemenja.

Ponuda-poklanjam  26.1.

-ukrasni slak
-turski karanfil roza boja
-vrtni hibiskus-boja nepoznataConfused
-poriluk por carentan
-carsko oko
-gazanije-smeđe-naran.
-bijela datura
-suncokret visoki (al ne do neba vec klasicniThumbs%20Up)
-novozelandski šinat
-lab lab-2 mahunice podijeljeno
-glicinija -2 paketica manja podijeljeno
-lantane podijeljeno
-ukrasni šipak
- neven
-kadifice žute niske
-kadifice šarene niske


sadnice jošneznam kako će biti al to cu dopuniti
sigurna sam
-vinca-puzavac šareni
-vinca zeleni

Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 08:56
Jeli moze meni sjeme carskog oka,gazenije i nevena?
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 13:32
moze naravno..javi mi se na pp zbog adresiceWink
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 13:55

Mali je korjenčić od božura ali ću ga podjeliti sa tobom. Onaj lisičji rep se sam rasijava, na njega misliš?

Šaljem od idućeg tjedna i drugima sam dužna, popis za sve stoji i želim ispuniti obećanje.Wink
Adresu vidim da nemam pa te ponovo molim pp
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 15:57
Dogovorila detanje na pp kako se i prilici  i cure s kojima sam se dogovorila iduci tjedan saljem paketice Wink

 želim samo nadodati da ce biti jos i sjemenkica i sadnica al posto je jos dosta hladno stanje je upitno i ne zelim nesto obecati pa da poslije nemamConfused...

pusa svima


Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 00:21
e jel može meni uz ono što si već napisala ovaj vrtni hibiskus?Smile
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2011 u 00:40
naravno... slobodno jos pogledaj...prije nego saljem javim ti..


dodajem samo da adenium ne trazim vise,kupila sam si sjeme...smile213

umjesto njega primam ako ce tko imat viska grancice clematisa..Embarrassed






Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 20:35
evo nesto sutra saljem od paketicaWink malo sam u guzvari pa nisam stigla danas...

zelim samo nadodati ako zeli tko agavicu malu ,imam par komada
to su ovakve jednobojne

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 22:02
danas sam poslala samo 2 paketica sjemenki a ostalo sve saljem u ponedjeljak da ne uvene...
Fany54 i gospinatrava  vi ste prvesmile184

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 22:06
sutra ujutro krecu drugi paketici

Mira K, zmaj, martina1306, LOVRO ,tanjica 
cekajte smile230
samo mi javite kakvo je stiglosmile78
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 09:58
Paketici su poslaniWink i molim da mi javite u kakvom stanju su stigli jer sam se upravo posvadala sa novom postaricom zbog uzasno velike postarine jer nezna svoj posaoAngry i ocekujem da paketi zbog toga dodu savrseniThumbs%20Up
Na vrh
Pecika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 20 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 78
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pecika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 22:23
interesira me jel ima jos sjemena od kadifica? bilo kojih ...i kako agava uspijeva u okolici zg? a za grancice clematisa ...kakve trazis kako moraju bit rezane nova sma :-)
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 23:24
Hvala draga, nisi se trebala izlagati trošku. Ali ćemo ti to nadoknaditi, barem ja. Govorim u svoje ime.
smile78
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 17:36
ma kakav trosak... samo je teta malo smile180..
a ja volim poklanjati i nemamikakvog posebnog oduzivanja.
drago mi je da se svima svida poslanoWink



Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 02:38
Draga, moje je stiglo i vidim da ima više toga nego sam te pitala, čak neznam ni što je što. Poslikat ću. A da ti kažem da je poštarina bila bezobrazno skupa ( valjda i onaj dodatak naljepnice) pa to nije u redu da ti snosoš. Mogu misliti kolko si potrošila kada si ovoliko poslala. Ja sam svašta stavila tebi za poslati i to ide idući tjedan, valjda će i onaj božur krenuti u Njivicama da ga podjelim sa tobom. Klematis je krenuo i imam ga za tebe i još štošta sam spremila čitajući postove..
Treba li još nešto.... daj osvježi popis potraživanja.Wink Dok dočekaš moj paket, da ga nadopunimEmbarrassed
 
smile78
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 16:54
Hvala ti draga sto si javila.. Ma vec sam ti objasnila z paket zaboravljeno je to vec. I nikad mi nije zao novaca za cvijece ni kad kupujem niti saljem.. Teta je malo zlocesta bila al nema veze...
Hvala ti unaprijed za sve biljkice koje mi spremas dovoljno je i samo jedno od svega i ja cu biti sretnasmile79

ono sta neznas sta je sta samo pitaj (mada sam i ja vec zaboravila sta sam ti sve ubacila LOL)
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2011 u 16:23
taman kad sam izgubila svaku nadu da će sjemenke od naše drage maslaćak stići na moju adresu poštar je poszvonio

Uploaded with ImageShack.us
sjemenke stigle jeste da su putovale 15 dana ali važno je da su stigle hvala ti maslaćak na trudu i darežljivosti.smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,641 sekundi.