Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage Šabica :)))
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage Šabica :)))

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 13>
Korisnik
Poruka
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 09:54
originalno,mastovito,neviđeno,genijalno! savršeno,majstorice smile211smile211
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 10:15
Potpisujem rose!smile71
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 10:26

Draga moja šta da ti napišem..?

Prvo tanjur ti je oooodličan, onaj za frendicu, super si sve iskombinirala.
A što se tiče slaganja aranžmana, ja cvijeće obožavam i baš sam guštala gledajući tvoje kreacije. Ne trebaš se ispričavati nego pod hitno otvori novu temu i tamo nam redovito stavljaj svoje kreacije da i dalje uživamo!!!
 
Sve pohvale na tvojoj kreativnosti!!!
 
P.S. mislim da sam ti to već i prije pisala...Smile
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 13:08
smile141 za originalnost, mastovitost i izvedbu smile169
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 13:19
draga moja ti nas već polako navikavaš na neke nove ideje.i viđenja decoupageaThumbs%20Up.......ovaj zadnji tanjur je predobar........ideja s "ružičastom" suknjom je za čistu 10smile95
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 13:41
ma prekrasno,cestitam na ideji i izvedbi,bravosmile57
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 17:23
curke
Slavica 08, maredelmare, file, mnataša, rose, Felina, proljeće, Biljana 59, mare-nostrum, sarita banana hvala vam na posjeti i na lijepim kometarima i pohvalama  smile79

maredelmare
šteta što si se malo kasnije uključila pa nisi bila dijelom rasprave između kami  i mene. to bi tek bila zbunjoza.smile96
ali zbilja smo se nas dvije našle i to mi je baš drago.
Onu salvetu, možemo je od sada zvati "Svetom kravom", sam dobila, ali je nikad nisam u komadu koristila nego sam je izrezivala na dijelove, tako mi je nekako bolja bila, a i dobro se zamaskirala. Volim cvijeće, šta mogu.
I ti radiš prekrasne radove, svatko po svome nahođenu, meni je eto ovo slučano palo na pamet, jer ne nosim pokrivala za glavu. smile96
Sad ovu foru ionako svatko može razvijati na svoj način, već se i meni pale neka nove lampice, ali ću ih samo skicirati kao što radi kami i ja za neke druge stvari, ali vidim da ću morati i za ovo početi bilješke raditi.
A što se tiće tvojih komentara svi ih s nestrpljenjem čekamo i čitamo. Tu si, koliko za sad znam, nenadmašna.Thumbs%20Up

mnataša
  ti ionako imaš povlasticu vidjeti moje radove prije svih. hehehehehe i drago mi je da ti se sviđa ipak si ti moj decoupage guru smile211
proljeće hvala ti na tvojim lijepim riječima i drago mi je da ti se sviđaju aranžmani. Na žalost ja sam poprilično nemarna što se tiće toga slikanja tako da je večinu cvjetnih radova ostalo samo u sjećanju. Pokušat ću se više disciplinirati tako da mogu otvoriti i novu temu.

svima još jednom hvala i smile73 ipak smo na cvjetnom forumu.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 20:12
šabice moja tvoj tanjur je genijalan, svaka ti čast na ideji, ni  u najluđem snu ne bi mi ovakva ideja pala na pamet, genijalka si
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 22:12
ti si mene već osvojila sa svojim tanjurima, ali ovaj sa tetom pod drvetom mi je smile227smile227smile227. nemam ništa suvislo za dodati...
 
cvjetni aranžmani su ti jako lijepi i samo ti stavljaj fotke, nitko se neće ljutiti na takve lijepe prizore!
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 21:19
mumica  najljepše ti hvala za ovo genijalka.smile211
Ipak mislim da nisam, ponekad imam neke napadaje i to je to.Embarrassed

anastazija
  dakle mogu te upisati u listu obožavatelja?
hehehehehehe

smile80



Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 01:04
Kombinacija na tanjuru je prekrasna,a i poklopac mi se dopada draga Šabice.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 09:53
joj sabice... pala sam na ove tvoje tanjure (to ne znaci da mi se ostatak radova ne svidja)... tako su malo "pomaknuti", a ja to vooolim... zelim jos takvih tanjura... puno, puno Tongue
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 11:32
Originalno poslano od člana Šabica Šabica napisao:



 
 
 
...cure su već sve rekle, no ne mogu odoljeti da još jednom i na ovoj stranici ne gledamo ovu divotu od tanjura... preodlično majstorice, zadivila si me prvenstveno idejom, a onda i vrlo maštovitom finalizacijom You%20Are%20The%20WomanYou%20Are%20The%20WomanYou%20Are%20The%20Woman
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 18:10
hvala vam KIKA '56, Iluvia i Primavera  smile76
Iluvia
nadam se da će biti još tanjura nekako se uvjek vraćam na njih pa da mi ne dosade razmišljam što bi se i kako još moglo.

Primavera  vidim da si ispunila marinu želju za ovim klanjajućim smajlićima.Wink
hvala ti puno i drago mi je da ti se sviđa.

Hvala svima na lijepim riječima, posjeti i ostavljenom komentaru.
smile79


Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 18:11
a sada slijedi par brzinskih decoupage radova rađenih sinoć jer putuju u London na svadbu.

Prvo je tacna i dvije češe u kompletu, kao.
Čaše su dovršene 2K lakom, ali je frendica odnjela kod sebe da utrlja uljanu boju jer moje uljane nisu u Zg. Tako da na ovim prvim fali taj detalj, ali slikala sam ih jer više nisu kod mene. šmrc.





tacna (stakleni tanjur) i čaše su kao finije, za svetak,
a ove čaše šaljive i za svaki dan.
:)))



sad me još zanima čime vi lakirate kad radite na staklu, ali da je salveta zadnja i da li će biti nešto 2K laku kod pranja?
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 19:05
smile39tacna, case....mrak su, bravo smile169
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 22:08
prekrasan poklon, priginalan i prelip..smile141
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 22:09
originalan, sorry, hihihihi..LOL
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 22:19
Prekrasna mi je ona tacna i čaše za poklon, a ove šaljive , ili bolje da kažem-vesele "misli pozitivno" čaše...pa ko ne bi iz njih s osmijehom pio.

Ono što sam radila s frostijem i bojama, konturama, na staklu...ja sam zapekla.
Ostalo, tj, boce s krakleom, kad završim, ja posprejam lakom u spreju, pa onda, po sistemu "što je sigurno, sigurno je", takoreći-zacementiram lakom iz limenke.
...pa nek se onda samo usudi skinut.

A prije rada na staklu (osim kod frostija) posprejam bezbojnim lakom da mi boja ne klizi s površine.
Inače, jednom zaboravila...pa spadala boja na flekice, stvarale se sitne rupice.
Ne znam da li se i ovo može zapeći, bez lakiranja...i ja bih to voljela znat.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 22:47
koje divote..... prekrasno smile71
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.