Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt iz Samobora
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt iz Samobora

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 24>
Korisnik
Poruka
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 18:18
I ja sam tek danas dolutala u tvoj vrt. Vidjela sam puno lijepoga cvijeća, puno toga što bih htjela i u svom vrtu gledati.
1. Pakujac prekrasan
2. crveni božur, smile227, imam bijeli i roza, ali ovj je preprekrasan
3. crveni karanfili - 5+
4. tritome, joj sanjati ću ih
5. ivančice, imala sam ih jedne godine, ali nisu prezimile
6. godecia- presladak cvijet
7. dragoljub - definitivno moram ove godine nabaviti
8. streptokarpela - lijepo mi izgleda, moram malo proguglati o njoj
9. aster - tamniji i visoki, imam gomilu niskih svijetlijih, ovaj mi je super
10. plava bacopa -prekrasna, uvijek sam nailazila samo na bijelu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 18:24
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:


Još uvijek u cvijetu smile146


Sviđa mi se ovaj cvijet, što je to? - neka vrsta sljeza? razmnožava li se sjemenom, ako da, imaš li molim te?













Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 18:30
Originalno poslano od člana rijeka53 rijeka53 napisao:

ajme ca je ovo, krasno je i ja bin to kako se odrzava i kad cvate i tako to.....pisi,  poseban pozzzzz maloj skolarkici
 
 
Ako se ne varam to Alyssum, medonosna biljka, dok cvate miriše na med, više o njemu na temi Alyssum.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 10:19
sljedeći put dok ću biti u Samoboru i ugledam najljepši vrt onda je to sigurno tvoj
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 20:33
Andrea...mamicu mu, pa imaš mauretanijski slijez....smile72 od tog si mi sjeme poslala??? smile198
Kat.rea, ono na drugoj slici je alyssum, jednogodišnja biljčica koja jako ugodno miriše, znam ih naći svake godine na placu za 2-3 kune male sadnice u cvatu, a postoje i roza nijanse.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 00:20
Ja tek sad vidjela goste u mom vrtu! LOL

Horti, prepala si me, što sam ja to zaboravila obrezati. Samo reci kad bu vrijeme!

Kat.rea, imam sjemenkice onog sljeza, dugokosa mi ga poklonila i skupila sam sjemenkica! Nadam se da Silvek misli baš na taj sljez..., a u kovertici je bilo tko zna što, ja nisam zapamtila! LOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 08:47
Draga moja sretna sam što se dio tvog prekrasnog vrta preselio na more i raste u mom dvorištu - raste - raste, nešto je nestalo, ali vjerujem da će na proljeće izviriti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 18:33
Proljeće stiglo..., a i ja se napokon probudila iz zimskog sna!!! LOL

A i kad slikam, slikam... svi detalji mog vrta su tu...


























Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 18:43
Budući su ovo gore ljepote dijela gdje sveki sadi što njoj odgovara, sada slijedi nešto mojih ljepotica koje se nalaze u hladu, pa još nema slika cijelog dijela mog vrta... ali uskoro bu bilo... LOL













A evo i Andreinog carstva!!! smile78







Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 18:47
Tulipani su ti za 5, a i društvance iz bajkesmile186
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 18:49
Sad sam tek uvidjela da mi jedan fali, uskoro ću u potragu da vidim gdje je!!! Wink
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 18:59
Koja eksplozija boja i cvijeća a tek Snjeguljica i patuljci....krasno
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 20:49
ajde napokon da si se pojavila..od kad farbašnema te ni u tragovima Tongue cvijećke 5,a phlox onaj je mjak Thumbs%20Up morat ću ja malo po samoboru slučajno prolunjati jer mi pupavica ne daje znakove životaWink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 20:51
Baš mi je užitak gledati slikice proljetnog cvijeća...nakon tmurne zime toliko šarenila smile57
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 20:52
Andrea nam se vratila i zasjenila nas svojim vrtom.smile64 Sve cvjeta, puno boja, a vjerujem i mirisa! Sve za 5 + !
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 20:53
I ja si sve razmišljam se ušuljati u njezin vrt,još kad bi znala gdje točno živi!!!! LOL
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 21:00
Kod mene nema šuljanja... Uvijek ste dobrodošle!!!

Lily, javi se kad dojdeš u Samobor!!!
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 21:19
A kad ti ja iznenada dolazim,rijetko kad da planiram unaprijed da ćemo ići.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 21:31
Baš se pitam što je sa našom Andreicom, kad bum pregršt lijepih slikica. Cvijeće je fenomenalno. Znaš trebala si postupno stavljati slikice, ovako naglo samo izaziva ljubomoru kod nas koji čekamo da se pomole prvi listići.
Klima u Samoboru  nije oštra sudeći po cvijetnjaku.
Ali samo da znate vi koji uživate sada u blagodatima blage klime , ljudi  gdje je moj vrt kažu da se tamo klima mijenja . Nikada nisu moglu imati grožđe , sad ga sade. Znači zatopljavanje dolazi i gore. Dolazit ćete se vi meni rashladiti i uživat u mom vrteku. Evo službeno objavljujem, Triška vrtek mi je u Fužinama.
Jastučac ti je sad procvjetao, on tako rano cvjeta? Prekrasan je.
Kad će meni procvjetati, ako sam ga prošli tjedan zasadila i hoće li ove godine? Bilo je tako malo sjemena u vrećici da sam se šokirala.smile120
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 21:59
Smrcko, počastila si me sa objavom gdje se nalazi tvoj vrt, ali ujedno ću te smile232 što se zezaš sa jastučcem. Ako ne prije onda nakon cvatnje ćemo se dogovoriti za dalje!!! smile78

P.S. Dolazim na rashlađivanje svakako! Tko ne bi volio posjetiti Fužine! Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.