Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja rascvjetana terasa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja rascvjetana terasa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 69>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 20:39
Sad imaš posla smile113
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 11:53
Je je , sada imam slatkog posla...treba to sada prvo vidjeti šta sam sve dobila pa onda odrediti mjesto u vrtu...
 
Hvala ti još jednom. Ti si jedno veeeeliko smile86
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 11:58
Bome lijepi rasadnik .
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 09:51
evo navratih iz tvoga dnevnika, dosta velik rasadnik i dosta posla, a kad se rascvjeta.......smile64
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 10:14
Lantanin paket
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 10:16
Ima tu svega!!!
 
I još puuuno toga ali ostalo ćete vidjeti u mom vrtu i na terasi...
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 10:19
Ovo su bile neke tanke grančice...još uvijek nisam odgonetnula šta mi je to Lantana poslala...
Za ovaj cvijet sam mislila da je šeboj, ali izgleda da nije...
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 10:22
 
Moj vrt polako dobiva obrise kako bi trebao izgledati...
Nisam nikada do sada bila tako sretna....ipak mi je ovo prvi puta da si pravim vrt!!!Sinoć sam u krevetu još razmišljala koje kombinacije trebam napraviti da vrt bude lijep...
 
Sutra slijedi nastavak...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 10:33
Koliko novih biljčica, kad se razrastu bit će to prava raskoš
 
Onaj cvjet što si mislila da je šeboj - mislim da je gazanija
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 10:36
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Koliko novih biljčica, kad se razrastu bit će to prava raskoš
 
Onaj cvjet što si mislila da je šeboj - mislim da je gazanija
 
Da da, već sam upućena da imam ganzaniju a ne šeboj, zaista je prekrasna...
 
A ja sam jaaako nestrpljiva da se to sve primi i krene, to bi zaista trebala biti raskoš!!!Tongue
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 10:49
One tanke grane su bugenvilia i nju bi trebala u pitar da je zimi možeš unjeti unutra.

One grančice što imaju ljubičasti cvijet na vrhu je onaj grm
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=329 njega stavi isto u pitar

Ono su gazanije kako je Otok rekla i ima ih nekoliko vrsta tj. boja, crvena žuta i narančasta.
život je more
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 11:10
super je sadržaj paketa,a gazanije su jaaako zahvalne samo sunca traže i ništa više...čak ni vode ne traže Thumbs%20Up

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 11:10
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

One tanke grane su bugenvilia i nju bi trebala u pitar da je zimi možeš unjeti unutra.

One grančice što imaju ljubičasti cvijet na vrhu je onaj grm
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=329 njega stavi isto u pitar

Ono su gazanije kako je Otok rekla i ima ih nekoliko vrsta tj. boja, crvena žuta i narančasta.
 
Lantana hvala ti za info!!!
 
Bugenvilije sam stavila i u vrt i u teglu, ali ako kažeš ( a i čitala sam da ne mogu kod nas prezimiti) danas i ove idu u teglu!!!
 
A ovaj cvijet što cvate ljubičasto sam prije par dana gledala kod tebe i pomislila si kako je prekrasan!!! Nadam se da će se primiti iz reznica, obje sam stavila u istu teglu i drži te mi fige da se prime...
A gazanije...šta reći o njima nego da sam se oduševila kada sam pročitala o toj biljci...jedva čekam da i ostale procvjetaju...smile79
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 11:19
Kod mene je jako vruće ljeti i gazanije su jako zahvalne jer cvatu cijelo ljeto, a i ne treba ih puno zaljevati.
život je more
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 11:59
bas dobar paket
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 15:47
Proljeće iskreno ti držim  Thumbs%20Up (nema prikladno za fige) 
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 19:11
Bome pravi paket opet ja kažem da lažu kad kažu da su boduli škrti,vidi samo ovu ljepotu,a tek kad procvjetaju,ajme gušta!Thumbs%20Up
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 21:37
Vjerujem da si presretna,ko normalan nebi bio uz ovakvo cvijeće.Mojsmile211Lantani a tebi držim palčeve(iako mislim da neće trebati jer je sa toliko ljubavi sađeno,a i poslano,da se mora primiti)smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 10:40
Samo vi meni držite fige, sigurno će mi trebati...vrt mi je od Sljemena tako da sam malo nesigurna da li će mi neke biljke preživjeti ili ne???
Ali to ću u hodu skužiti, sada je samo bitno da se sve prime i da krenu rasti...
 
Lika1 točno je da boduli nisu škrti. Oni koji to tvrde nisu se družili sa pravim ljudima.
Shasha, a zamisli samo kada to sve počne cvasti...gdje će mi biti kraj!!!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 11:14
Moja rascvjetana terasa? Pa ti osim terase imaš i vrt, to je novo ili?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 69>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.