Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moji kilometri
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moji kilometri

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
Korisnik
Poruka
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 07:59
baka radim ja, al sam i lijenaaaa da boli glavasmile49, ne mogu se natjerati na nešto, ustvari previše imam interesa u životu a premalo vremena pa onda neke stvari i trpe
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 11:25
ma nisi bas toliko lijena:)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 11:32
Ej dugokosa, lijepo da si opet s nama, i to u kako kaže BBea trendovskim bojama.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 11:33
Evo ja ću se odma na početku izvinuti jer ne znam da sam ikad bila na tvojoj temi ali sad jesam i stvarno nemam riječi. Ostala sam bez komentara da bi nešto izabirala ali samo ću ipak dodati da me je ovaj tvoj bunar za vodu jako oduševio. Ma to mi je nešto predivno vidjeti da neko ima . I baš kao što kažeš oko njega bi slak bio najbolji za posaditi. izvini još jednom na mome ne obilasku ali se nadam da ću sad malo češće obilaziti i diviti se tvojoj ljepoti što se nalazi kod tebesmile78
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 12:17
super ti je cvijeće...
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 12:21
Super je cvijeće..mene su oduševile papričice, tako su cool..
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 12:48
Dugokosa, jako lijepi vrt imaš al najviše me je oduševio pogled iz tvoje kleti. Prekrasno nešto! Sa svih strana!
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 12:54
ne ljutim se ja na nedolascima ili možda dolascima u moj vrt i ja odem neke vrtove možda sam i bila u svima , u nekima sam ostavila trag a u nekima ne al nemojte mislit da mi se ne sviđaju vaši ak nekaj ne komentiram jednostavni volim uživati i bez riječi
sutra je novi dan
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 13:31
smile156-ja se toga nisam ni sijetila e sad ću i ja tako
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 16:37
Dugokosa, pa baš mislim na tebe, e eto ima tu svašta predivnog, baš super sada znamo što je u trendu, imate ćemo o čemu pričat kad se vidimo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 21:25
Ona black pearl ljuta papričica je baš ineresantna i dobro slikana, bijeli mak je prekrasan.
život je more
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 22:28
Kad dolazi neka vrsta mlječike u sanoborske krajeve? Smile

Iduće godine nam priprema kadulje u tonovima! Wink

smile139  Jesam li u pravu???
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2009 u 15:54
Predivne biljkice!
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 09:29
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Kad dolazi neka vrsta mlječike u sanoborske krajeve? Smile

Iduće godine nam priprema kadulje u tonovima! Wink

smile139  Jesam li u pravu???


ma u pravu si, za mlječiku neznam al kadulja je trenutno u Samoboru a kam ide druge godine bumo vidjeli sam da se prime
sutra je novi dan
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 09:38
Originalno poslano od člana dugokosa dugokosa napisao:

baka radim ja, al sam i lijenaaaa da boli glavasmile49, ne mogu se natjerati na nešto, ustvari previše imam interesa u životu a premalo vremena pa onda neke stvari i trpe
Stići ćeš sve kad dođeš u mirovinu!Wink
Naravski, ako ne budeš čuvala buljuk unuka,kuhala za užu i širu obitelj, trčala po ambulantama i tome slično!LOLLOLLOLLOL
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2009 u 11:51
ma trčim ja po ambulantama i previše

nego nešto sam zaboravila

andrein rad  Thumbs%20Up    moje cvijeće


sutra je novi dan
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 18:24
konačno ,čekam od prošle godina i evo ih tamni, tamni turski klinčeki




sutra je novi dan
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 18:26
 nemam pojma al je crvenih i bijelih cvjetova




sutra je novi dan
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 18:27
isto pojma nemam




sutra je novi dan
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 18:47
Dugokosa, pozdrav Smile!
Pregledala od prve do zadnje stranice i ima svašta lijepoga!
Ali ove nove slikice su fenomenalne usitinu, ovi tamni turski klinčeki su prekrasni Clap!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 78910>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.