Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - I Iris je malo mackala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


I Iris je malo mackala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 34>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 11:16
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

hvala Smile
 
proljeće uglavnom radim na pločicama jer nikako da dobijem na lotu pa da odem opelješiti dučane Tongue ali meni se isto sviđaju i slikice na pločicama
iako bi bilo lijepo raditi i na nečem drugom...možda uskoro bude i to
 
Ova sa lotom ti je dobra...smile96smile96smile96
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 11:21
Tongue
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 13:04
Iris, svi kojima sam pokazala svoje poklončiće (mislim da ću bezobrazno zadržati oba) su oduševljeni ne mogu vjetrovati da je to salveta, a da ne kažem kako si me opet potaknula da i ja nešto ponovo počmem mackati, jer pločica imam hrpu.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 18:22
Triša slobodno ih zadrži Smile i navali na mackanje...vježbom do savršenstva Wink
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 21:04
Jednom sam davno bila tu kod tebe.
Puno truda i mašte. Super!
Ja nikako nisam hrabra upustiti se!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 21:11
ćega se bojiš hoya...salvetice ne grizu Big%20smile a ako treba pomoć svi smo tu da damo savjet
 
inaće danas sam se naljutila i kupila neke šperploće i dasku i dvije kutijice
da ne radim samo na pločicama Tongue
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 14:34

pitar nije još završen ali moram se pohvaliti da sam se natjerala bar početi Tongue

 
ovdje ima još nekih radova od prije ali mi lijeno ubacivati  na forum :
 
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 15:08
dobro da si počela jer to je najteže,poslije sve samo teče, a što se tiče tvojih radova moram reći da si lijenčina i to podvučena        jer imaš tako puno dobrih radova a ti ih skrivaš pod ovim brojkicama i slovima. Dobro, neki su već viđeni ali ima i onih koji nisu ugledali svijetlo ovog foruma. Malo vesele prodike
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 15:10
skrušeno priznajem svoju lijenost Big%20smile
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 15:20
Teglica je baš posebna, jedna ali vrijednasmile141
meni je super u životu
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 16:05
predivna je!smile72
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 16:13
Svi radovi su ti prekrasni,Iris,pogotovo one kutije(jesu to limene? Mislim da je na jednoj slika lavande)ali ovaj pitar je mraaaaksmile39
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 18:02
hvala Smile
 
ona kutija sa lavandom je drvena a sa tratinčicama je limena
 
a pošto je pitar veliki molim da mi se prizna taj jedan kao da sam napravila tri  LOL
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 18:33
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

skrušeno priznajem svoju lijenost [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley4.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Big%20smile" />


tko prizna pola mu se doda
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 18:37
smile103lijenosti makni se od iris..da mozemo cesce uzivat u njenim radovima..ma sve ti je krasno i lijeposmile211
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 21:43
pa pojma nisam imala Iris, rekla sam i kaći- ne mogu virovat!
sad znam o čemu ste tako duuuugo pričale....od sad eto pratim i "vašu" temu! ajde i podcrtajem ovo šta ti je rekla zadnje KaćaThumbs%20Up
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 00:48
Evo mene ušla u novi dan, a nekome rođendan. Jesi vidila rime?
E pa draga, nek ti je najsritniji i najveseliji!!!!!!!!!!!!!!!!
Baš se mislim, kava skoro bila na tvoj rođendan?!smile79smile82
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 01:08
vidi stvarno,nekome je rođendanClap draga neka ti je sretno,zdravlja ti zelim,srice,mira i ljubavi,i ako se ti jos cega sitis,e i toga..


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 08:15
hvala Smile
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 09:20
puno, puno zdravlja, sreće i svega što si sama želiš SRETAN TI ROĐENDAN         
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.