Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Monnina radionica: sve i svašta!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Monnina radionica: sve i svašta!

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 52>
Korisnik
Poruka
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 20:53
Koji talent .. Koliko lijepih stvari... ...ja o svemu ovome neznam ama bas nista ali bas sam uzivala gledajuci tvoja djela!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 09:52
monna-1 svaka cast!
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 13:48
Hvala na lijepim riječima!Embarrassed
Mislim da ću raditi svijeću, danas sam pravila kalup.
Pitanje za vrijedne curice koje redovno obilaze hobby trgovine: gdje mogu nabaviti pigment za vosak?
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 19:06
Evo, dok čekam da se veliki kalup osuši, napravila sam ovo: svijeća Plaža!
 
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 19:45
mona ja sam odusevljena,neman rijeci..smile120
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 21:51
monna,monna, smile93smile94
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 22:05
Evo i recept za svijeću  gore:
 
Uzmite neku staru posudu, natrpajte je sa vlažnim pijeskom, reljefnu čašu ili nešto slično "upiknite" u sredinu, i dobro utapkajte pijesak oko nje, polako izvadite čašu. Ulijete otopljeni vosak, stavite fitilj, kad se malo stegne, možete pobacati i koju školjkicu okolo ili kamenčiće dodati šljokice itd. Moguće su mnoge varijacije . I voila! 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 22:11
Recept za "snijeg" koji toliko volimo na reljefnim zimskim motivima:
 
potrebno - drvofix  i obična soda-bikarbona
 
- gušći drvofix malo razrijedite vodom i dodavajte sodu dok ne dobijete gušću ili rijeđu smjesu (po želji), kistom ga prenesite gdje vam treba da naglasite neki motiv, ostavite da se osuši. Vrlo lijepo i vrlo jeftino!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 22:28
ormarić sa posuđem,
fantastično,osjećam se kao curica,ja bi tooooo
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 23:32
koje ideje monna, pa ti si mi mrak!!! toliko kreativnosti u jednoj osobi, nevjerojatno!!!
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 22:06
Večeras sam napravila male vrečice za uskršnje čestitke, a što ću staviti u njih....pa naravno sjemenke! Wink
 
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 23:09
Bravo monna, ponovno nešto novo i lijepo.
 
I da znaš da si me natjerala s onim patuljastim servisom da potražim fimo (znam da si ti radila sa nekom drugom masom) koji mi je drpio moj sin (on radi nekakve face i čovječuljke pa snima neku animaciju), kad tamo sve otvoreno i stvrdnuto, ma moći će se nešto napraviti, ali ću se namučiti dok ne omekša.
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 23:32
pa pogledaj ovo, koje ludilo!!!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 23:40
pre fantastično!smile71
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 23:41
Predivnooooo
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 08:46
Draga, ti si dama za moju košaru! Svestrana, maštovita....
Fimići su ti krasni! Clap
Malo pitanjce: da li si ikada  pekla fimiće u mikrovalnoj? O tome sam negdje čitala, ali nisam nikada probala. Zeza me pečnica već par mjeseci, a sa perlicama sam tako knap da imam još za tu i tamo koje naušnice smile43
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 11:09
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Bravo monna, ponovno nešto novo i lijepo.
 
I da znaš da si me natjerala s onim patuljastim servisom da potražim fimo (znam da si ti radila sa nekom drugom masom) koji mi je drpio moj sin (on radi nekakve face i čovječuljke pa snima neku animaciju), kad tamo sve otvoreno i stvrdnuto, ma moći će se nešto napraviti, ali ću se namučiti dok ne omekša.
 
Baš mi je drago što ćeš i ti malo "mijesiti" Tongue, i naravno, radove na sunce!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 11:11
Spring, rose, bubamara..hvala
 
@ Perla, nemoj fimo peći u mikrovalki, mogu izbiti mjehurići pa to ne ispadne dobro, najbolje u pećnici!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 11:17
Monna! Skidam kapu! smile55Dojde mi da zagrizem u onu jabolku!!! 
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 11:26
Mona sve je predivno, ja ne znam od kuda bi ni počela a kamo pak da nešto tako uspijem napraviti kao onu policu iz bajke Alisa iz zemlje čudesa. Imaš zlatne ruke, to je predivan dar od rođenja. Vidim da od svačega napraviš fantaziju, puna si ideja....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 52>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.