Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Moj kreativni laboratorij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Moj kreativni laboratorij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 58>
Korisnik
Poruka
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 19:59
Izzy, imaš zaista hvale vrijedne ruke i osebujan ukus, zaista sam bez teksta, po drugi put....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 20:15
Embarrassed
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 10:04

Izzy, znam ja da si ti vrijedna ali ja sam mislila na decoupage!!!Tongue

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 16:29
Ma znam da jesi! Evo, do kraja dana novi uradak, ako se stigne osušiti za fotosession! smile175 Kod mene ti to traaaaje i ide u fazama - dok nađem šta ću mazati, kome, kako, koja boja, itd.
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 09:19
Evo malo prerade starih i pohabanih stvari pronađenih na zaboravljenim mjestima, ali još uvijek upotrebljivih! Ovo je jedan pleteni pladanj koji će mi poslužiti u kupaonici za sve one gluposti koje držim na mašini za rublje! Ovako je izgledala kad sam ju pronašla...





A ovako par dana kasnije....







Detalj šablonice....



Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 09:23
Baš si mi sad dala ideju. Kaj misliš kak bi salveta izgleda preko ovog pletenog? O tome gruntam i nikako da se odlučim to učiniti. Moja pletena košarica je ona ukrasna za cvijeće.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 09:29
Izzy stvarno imaš moć od starih i neuglednih stvari napraviti nešto čemu se ja divim.
Svejedno su mi tvoji satovi za antalogiju...ja te po njima pamtim!!!
Ali kao što rekoh volim gledati tvoje uratke...
 
P.S. A gdje si kupovala ove šablone???
 
 
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 09:29
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Baš si mi sad dala ideju. Kaj misliš kak bi salveta izgleda preko ovog pletenog? O tome gruntam i nikako da se odlučim to učiniti. Moja pletena košarica je ona ukrasna za cvijeće.
 
Košara je super, i ja imam nešto slično na mašini za veš za sve one ženske sitnice. Moje iskustvo, kada se stavlja salveta na pleteno, onda mora biti malo veći motiv jer se inače izgubi u onim utorima. Možeš pogledati moj koš za prljavi veš koji sam skoro "prepakirala" u novo ruho, inače je bio odbačen ali sada sam ga ponovno vratila u upotrebu.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 09:36
Originalno poslano od člana sanjam sanjam napisao:

Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Baš si mi sad dala ideju. Kaj misliš kak bi salveta izgleda preko ovog pletenog? O tome gruntam i nikako da se odlučim to učiniti. Moja pletena košarica je ona ukrasna za cvijeće.
 
Košara je super, i ja imam nešto slično na mašini za veš za sve one ženske sitnice. Moje iskustvo, kada se stavlja salveta na pleteno, onda mora biti malo veći motiv jer se inače izgubi u onim utorima. Možeš pogledati moj koš za prljavi veš koji sam skoro "prepakirala" u novo ruho, inače je bio odbačen ali sada sam ga ponovno vratila u upotrebu.


Slažem se sa Sanjalicom! Pogledaj i u Kaćinoj galeriji, odamah negdje na početku, mislim da je nanosila salvete na nešto pleteno i da je lijepo izgledalo, ali motiv mora biti veći svakako!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 09:39
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Izzy stvarno imaš moć od starih i neuglednih stvari napraviti nešto čemu se ja divim.
Svejedno su mi tvoji satovi za antalogiju...ja te po njima pamtim!!!
Ali kao što rekoh volim gledati tvoje uratke...
 
P.S. A gdje si kupovala ove šablone???
 
 



Thanx draga! Bit će satova, imam par ideja u pripremi, ovo su tekuće stvarčice koje pokušavam oživjeti malo! Šablone nisam kupovala već sam skidala motive s neta i sama ih rezuckala - veoma je terapijski i nitko te ne dira kad držiš skalpel u rukama! LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 10:16
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Izzy stvarno imaš moć od starih i neuglednih stvari napraviti nešto čemu se ja divim.
Svejedno su mi tvoji satovi za antalogiju...ja te po njima pamtim!!!
Ali kao što rekoh volim gledati tvoje uratke...
 
P.S. A gdje si kupovala ove šablone???
 
 



Thanx draga! Bit će satova, imam par ideja u pripremi, ovo su tekuće stvarčice koje pokušavam oživjeti malo! Šablone nisam kupovala već sam skidala motive s neta i sama ih rezuckala - veoma je terapijski i nitko te ne dira kad držiš skalpel u rukama! LOL
 
Lako je tebi to pričati da djeluje terapijski, kada nemaš dijete da trčkara oko tebe i zove te svake tri sekunde...Ja bih to mogla raditi samo kasno navečer ali tada sam i sama jaaaako umorna, tako da nema ništa prije ljeta....
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 11:07
odlično smile71
Na vrh
Jazz View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jazz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 11:12
jajoj predivna kosarica !!  imam i ja jednu okruglu koja je u kuci jos od mojih malih nogu pa mi zao baciti i ceka nekakvu obnovu :) ... odlicna ideja, bravo !!

jesi ju bojala kistom, spuzvicom ili sprejem?
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 11:29
Hvala! Bit ću detaljna: pleteni dio sam radila bijelim lak sprejom (3 sloja), plohu sam bojala kistom akrilnom bojom, a šablonu spužvicom! Tako da bih rekla - svim navedenim! Wacko
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 14:30
    
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 16:01
Košarica je prekrasna.
Imam i ja jednu u kupaoni i baš sam je jučer gledala i razmišljala da bi je malo preuredila.Već danas krećem u akciju.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 16:24
Mislim da SVI doma imamo nešto staro i pleteno što nam je žao baciti... Drago mi je da sam vas inspirirala!
 smile222
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 09:27
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Mislim da SVI doma imamo nešto staro i pleteno što nam je žao baciti... Drago mi je da sam vas inspirirala!
 smile222
 
Tebi to stvarno ide...mislim inspiriranje....
 
I mene si za sat inspirirala, ali i za puno toga još!!!
Tongue
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 17:08
Hm, ovo je doista ispao neplanirani eksperiment! Našla sam nešto, rekla bih tanjurić od terakote za lonac od cvijeća i jadan je sav bio koma, oronuo i kad sam ga spazila odmah sam znala šta ga čeka!




Kupila sam ove pločice za mozaik još prije 2 godine i stoje mi u ormaru, bile su mi idealno rješenje za ovo! Nikad nisam radila mozaik, tako da dizajn i nije neki i sve pločice nisu bile iste visine tako da je kod fugiranja ispalo malo grbavo, ali bit će dobro za balkonski stol! Stanje nakon prepravka...





I prijedlozi "serviranja"...







Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 17:17
Ovo ti izgleda baš dobro! Upaliti svijeću, dvije čaše napunjene vinom, pun mjesec, nebo vedro i eto fešte...Ajme, jedva čekam ljeto...
Bravo!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.