Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - KARMEN
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


KARMEN

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 42>
Korisnik
Poruka
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 07:55
 
Ponovo se vraćam na ovu stranicu i opet me ovi radovi oduševljavaju. Ovo mi je zaista prekrasno!
ANĐELKA
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 08:52
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Hvala Lula, hvala Anđelka. Otkrila sam decoupage papir ! A u nedostatku škrinjica i svega onoga što cure imaju u Zgb- u orjentirana sam na tanjure i boce ( barem za sada ) i naravno crijepove s kojima sam oduševljena jer su tako divan medij za rad.


Kao prvo, ovaj " muzički komplet " me totano oborio....super kompozicija motiva i boja

MOgu smo reći da sam i sama tek počela otkrivati mogućnosti decoupage papira.....kod nas je on dosta zanemaren.....svi se nekako više palimo na salvete.....ali papir, u dobroj kombinaciji s bojama daje prekrasne razultate....a što mene posebno oduševljava...znatno pojednostavljuje rad na tamnim podlogama
Svaka čat draga za ove nove radove
Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 09:08
karmen - zaljubljena sam u tvoje radove...cvijece, cvijece, cvijece, malo muzike, nota, sanjivih lica i andjela, pa opet cvijece, cvijece i cvijece.....
awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
smile94

Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 09:13
Hvala vam puno na pohvalama drage moje.
Hippy slažem se s tobom u potpunosti.
Plavi cvijete - hvala ti ja sam jedna starija ali nepopravljiva romantičarka
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2009 u 20:54
Super radovi! Posebno mi se sviđa onaj rad na crijepu...
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 09:05
opet iznova i iznova gledam ovaj tanjur sa djevojčicom...predivno karmen...nemam riječi
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 13:03
Hvala Nataša,bit će sada novih radova. Konačno sam olakirala još samo da pofotkam i podijelim s vama.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 17:24
Radovi su me oborili totalno! Ono što bih ti otuđila ODMAH je tanjurić s djevojčicom i crijep (jesam dobro vidjela da je crijep?) sa Nefertiti! Sjajnoooo! smile93
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 08:35
Draga Izzy, hvala ti. Nefertiti na crijepu je bio poklon mom zakonitom za rođendan i tko nam god dođe u posjete on se non-stop hvali s tim crijepom. Kaže da je to moj najbolji rad. Inače postao mi je savjetnik, kritičar i podrška. Izašao je iz sjene hihihi
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 09:13
E da se i ja malo pohvalim da nisam dokona žena već da nešto i radim.
Ovo je bilo po narudžbi - naravno crijep
IMG_0074.JPG
IMG_0076.JPG
za drage prijatelje...
IMG_0085.JPG
IMG_0088.JPG
uuuuuuuuuuuu kako je loša fotka
IMG_0089.JPG
i s druge strane
IMG_0090.JPG
i sve zajedno
IMG_0094.JPG
 
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 10:39
Crijepovi su jako interesantni. To je pretpostavljam papir....Tebi bi trebali češće naručivati....mislim pozitivno....Smile
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 11:25
Ikone su "mrak",posebne boje!
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 11:54
Hvala Lula, hvala Maslina. Da MM kaže da mi najbolje ide to slaganje boja
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 13:04
slazem se s M...odlicno slaganje boja...meni se svidaju kontrasti...i puno nijansi raznih boja na crijepu...bravo!!!
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 13:08
Hvala Gogo, jel mackaš ti nešto sada kada ste raspušteni hihihi
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 13:19
 
Ikone su fenomenalne!!!!!!
ANĐELKA
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 13:25
Prekrasno,sviđaju mi se crijepovi i motivi n njima!
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 13:41
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Hvala Gogo, jel mackaš ti nešto sada kada ste raspušteni hihihi




o daaaaaa, naravno...ovi zadnji radovi su produkt raspustenosti....imam jos nekoliko radova u fazi dovrsavanja...i jos nekoliko koje sam zapocela...ma bit ce svega...sad kad imam vremena...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 13:49
Hvala drage moje, evo nećete vjerovati ali baš sam sada pregledala Anđelka tvoje uratke a tvoje piramida ne vidim. ne znam zašto i evo baš me zanima preko čega stavljate slikice ali ja ne mogu vidjeti od nekolicine ljudi pa onda ne mogu ni komentirati, na žalost. Ako ti nije teško mogu poslati moj e-mail na tvoj pp da mi pošalješ koju slikicu
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 13:54
Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Evo još malo radova koje sam konačno uspjela fotografirati.
IMG_0167.JPG
 
ovo je takooooooooooooooooooooooo dobroooooosmile93
Karmen svi radovi su ti lijepi, ali ova dva su mi bezvremenski!!!
Zaista si postala prava majstorica...bravoSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 42>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.