Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj vrt u gradu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj vrt u gradu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 20>
Korisnik
Poruka
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2013 u 20:57
Ornitogalum dubium, mmmmmmmmmmm.... valjda ću ga i ja jednom "ukebati"! A jurim ga već duuugo.... (ovo ispada kao da cvijet ima noge, )
pozdrav draga Karmen!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 10:18

Dadinice, dobila sam ga na poklon .... znam da je kupljen u Kauflandu. Lijepo što si navratila.smile78

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 10:26
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Jučer sam se ponovila u ovu ljepoticu.
To je dubium ili sunčeva zvijezda i iz porodice zumbula je samo što ne može preživjeti vani u vrtu preko zime. tek je počela cvjetati.




Krasno cvijeće i fotke.
Ovaj cvijetak ne može preživjeti vani, može onaj s bijelim cvijetom, kojeg zovu ptičje mlijeko
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 10:32
ja bih molila da mi odgovorite sto je ovo ispod hortenzije, naime imam zasadjeno ispred garaze i nekako mi nije na dobrom mjestu, a ruku na srce nemam pojma sto je to...

Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 10:52
Moon, hvala, ja sam malo čitala na netu jer nisam o njemu ništa znala,
 
Monna to je sedum. Ovo na vrhovima mu počinju rasti cvjetovi koji će kasnije dobiti ružičastu boju. Preko zime ostanu samo suhe grane gdje su bili cvjetovi, lišće otpadne, a na proljeće počinje iz zemlje rasti novo lišće.
Bez problema ga u proljeće možeš podijeliti i presaditi. Podnosi sve uvjete i lijepo izgleda i u posudi.
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 10:58
hvala....moram priznati da je meni to nekako jadno izgledalo proslo ljeto( zatekla posadjeno uz garazu kad smo je kupili)....mozda zato sto je stalno na udaru sunca...zao mi bilo pocupati i baciti jer tu planiram nesto drugo staviti (ruzu naravno Tongue)


kad je najbolje to vaditi i preseliti eventualno?....i naravno kako ga ima dosta imam i za dijeljenje, pa ako nekome treba....pp
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 15:06
Kod mene je bilo i na suncu i u hladu i dobro izgleda ali s obzirom da nije osjetljiv cvijet slobodno ga premjesti ako misliš da mu je previše sunca.
Ja sam imala nekoliko i vadila sam ih i kad je bila već veća biljka ali prije cvjetanja. Zaista nije zahtjevan.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 16:46
Ja opet prošetala jer kod tebe se uvijek nešto novo vidi,makar i od prošle godine,ali slike su krasne.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 20:35
smile113samo da ostavim trag, da rado navraćam
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2013 u 18:36
Cammellia, Aralija, samo vi navratite radujem se da ste tu.
 
Drage moje vrtlarice.... danas sam bila u šopingu i gdje god sam došla svuda je stiglo novo cvijeće ( lukovice, gomolji, sjemenje, ruže ) ne moram vam ni reći koliko je trajalo moje razgledanje. Vratila sam se punih vrećica, zadovoljna i sretna a onda se "bacila" u vrt i konačno zaprljala, onako dobro, ruke zemljom. Sutra ću vam poslikati što sam sve kupila.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 16:19
Moj jučerašnji ulov
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 18:21
super si se ponovila....i ja sam neki dan svasta nakupovala....imas slike na mojoj stranici

dalije su mi posebne....nekada sam ih imala...
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 19:41
Šoping vidim uspio, a tek kad se sve rascvjeta , pravi eldorado bojasmile71
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2013 u 19:30
Aralija i ja to čekam. Nekako sam si zacrtala da ne bude šareno ali totalno skrenem sa zamišljene teme kad se nađem pred izborom cvijeća i sjemenja.
S ovim sam se poačstila
Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2013 u 21:07
O ,pa lijepo si se počastia.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 23:01

Bome će se ovo ljeto kod tebe lijepo šareniti.
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 23:51
Prekrasni noviteti!
 
Neka se sve šareni...........!!!!!!!!!!
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 09:15
Hvala vam cure! Ispasti će zaista sve šareno. Bumo vidjeli kako će to izgledati u konačnici.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 20:49
Divan vrt i divan ulovThumbs%20Up
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 21:51

Karmen, obećala sam vam žute margarete. Kako sam prošle godine premještala gotovo sve cvijeće, sada više ne znam koje su žute, a koje bijele. Po listu ih uopće ne raspoznajem. Možemo se dogovoriti na pp pa ću vam dati od svakog žbuna pa kakve već budu.

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.