Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mama za sve...skoro
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mama za sve...skoro

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 21>
Korisnik
Poruka
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2012 u 12:07
@ Natalija,jao,ne sjećam se.Bilo bi dobro imati slike. 
@ Mari,jako dobra ideja.
@ Tanja,tenks Heart
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 15:11
Prijateljica mi je posudila plastičnu ogrlicu da uzmem otisak ružice u staklarskom štuku.Napravila sam odljevak od gipsa i ideja se rodila.
Ovo je već treća verzija iste vješalice.U početku je to bio običan komad lamperije.
 
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 18:57
Zaista si puna ideja,rado svratim i uživam u tvojim rukotvorinamasmile78
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 21:40
dobra
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2012 u 13:13
Nakon skoro mjesec dana dogovaranja,traženja i kupovine gotov je i zadnji detalj stajlinga moje prijateljice koja ženi sina.Pira neće biti.Samo svečana večera i zato je bilo sve još teže.
Sinoć sam konačno završila ogrlicu i naušnice.Ogrlica je kupljena gotova samo sam joj boju promijenila iz srebrne u zlatnu i zamijenila pola djelova.Prvo sam makla neke kolutove omotane šarenim trakama.Od sportske je postala svečana i raskošna uz pomoć satenskih traka boje breskve i dodatak brušenog češkog kristala.Dodala sam i breskva bisere koji su savršeno morali odgovarati boji majice.Od njih sam napravila i diskretne naušnice.Toliko mi se svidjela da ću sličnu napraviti sebi samo srebrnu verziju.
 
PRIJE
 
 
POSLIJE
 
 
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2012 u 19:18
Bravo draga,tako je elegantna,zaista lijepo stoji uz tu majicu.ma ti si zaista čarobnica
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 11:32

Bravo za ovo krasno djelo tvojih ruku i čestitka na 4000 postu!

smile73

Rijeka

Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 12:14

Kapa dolje umjetnici! Čega god se primiš sve ti je super!

Pratim te u decoupage galeriji, ali ovo ovdje je čarolija! Ništa ne mogu izdvojiti, jer je sve posebno lijepo. Očarala me ona vješalica s otiskom ruže....da li je moguće napraviti otisak u das-masi? Možda pitam glupostConfused, ali nemam iskustva u takvim poslovima....a htjela bih pokušati..
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 14:32

@ Sarajka-Kupile smo ogrlicu na sniženju u nekom ala asesorajzu nakon što smo okrenule grad naopako i ništa našle.Ja sam odma imala viziju.U Lumosu smo kupile perle i metalne djelove,u "Šiku" satenske trake.Sve ofarbano i pola promijenjeno i to je to.Od otpadaka i uz neke dodatke napravila sam sebi sličnu.Moram je završiti i poslikati.

@MiraK-Hvala na čestitkama.Nisam se nadala da ću se zadržati toliko dugo.
 
@U das masi?Neznam.Probaj.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 17:46
jedva čekam da vidim kako si je napravila,ja volim lijepe stvari,ali baš i nemam smisla za praviti stvarčicesmile78
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 19:04
Kiki-ko? ogrlica kao i svi tvoji radovi prelijepo - trud za prijateljicu neprocjenjim. Međutim, oduševile me naušnice smile120.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2012 u 22:13
Naušnice!!??Dvije minutice posla.Trebalo je nečim pokriti ružne rupice u ušima,a moralo je biti diskretno zbog bogate ogrlice.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 10:22
Bila sam vrijedna ovaj vikend.
 
 
 
 
 
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 23:42
Krasno KikiThumbs%20Up
Posebno me oduševila biserna ogrlica-sat....preslatko, ne znam s koje strane mi se više sviđa!!! Jesi to skoro nabavljala ili je to od prije?
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 08:36
Ideju sam imala par godina u glavi.Od tada sam stalno tražila satić toga tipa.Slučajno sam ga našla kod jednog urara.Bio je na krasnom lancu,polovan,ali ispravan i dosta jeftin.Perle sam dobila od prijateljice nakon što je čistila "smeće" po ladicama.Imala sam perli,ali ove su mi bile baš prave boje ,kvalitete i veličine.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 10:31
Uistinu genijalna ideja! Stvarno sam oduševljena....moram se znači baciti u potragu kod urara...jako rado bih sebi napravila tako nešto.
Hvala ti na pojašnjenjuWink
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2012 u 12:53
Zna ih biti na dosta mjesta,ali svi imaju zatvoreni poklopac.Lani ih je bilo u New Yorkeru.Prije neki dan sam vidjela u Asesorajzu narukvicu ili ogrlicu sa 5-6  lažnih satova.Moglo bi poslužiti.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 13:44
Kupila sam si slatku usku kutiju za kruh.Taman za moj skučeni prostor.Staru veliku sam dala prijateljici za vikendicu.Ovu sam mislila oslikati,ali zbog nedostatka vremena i inspiracije ostala je prirodno drvena.Pokušala sam u nju smjestiti moj stari i odličan nož,ali nije išlo.
Ružna tamnosmeđa i izguljena plastična drška je virila van.E pa kad već mora viriti,dobiće mejkover.Par nijansi akrilne boje glumilo je drvo (moram si nabaviti mat lak,previše se sjaji).Sutradan se počelo na nekim mjestima guliti.Plavi štras je pokrio te rupice makar nije moja boja,ali to je lako promijeniti.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 13:50
plavog štrasa po kutiji i imaš komplet,
dok te ne uhvati inspiracija
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 23:40
Hvala Kiki na informacijama gdje ima tih satićaHeart
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 21>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.