Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - FlowerLover - vrtić
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


FlowerLover - vrtić

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 15:46

Helou draga moja. Nekako sada radje svratim k tebi kad sam te upoznala i  vidjela tako jednu preslatku mladu curu, koja obožava cvijeće. Gledam, gledam i čudom se čudim, jer to je zaista prekrasno. Toliko biljkica, pa još tako njegovanih, prekrasnih slika, pa eto obećajem da ću dolaziti češće.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 16:09
Zaista si nam puno toga lijepoga pokazala! Prekrasno!ClapWink
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 16:12
Clap za tvoje cvijeće, a posebno za onu "kao" gladiolu, fenomenalna je
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 17:03
Hvala vam svima što posjećujete moj vrtek...
Triša draga, i meni je drago da sam vas upoznala i veselim se nekom, malo dužem, druženjuWink
Bergenia i Mari,5510 hvala!

Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 22:39
Malena za ne povjerovati tako mlada osoba a tako puno predivnog cvijeća, predpostavljam da si to naslijedila od mame, i da si imala dobru učiteljicu u njoj, a čini mi se da su tvoje vrijedne ručice stvorene za uzgoj cvijeća, uživala sam na stranicama tvoje teme, i naravno bit ću čest gost tvog vrta. Predivno.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2010 u 22:50
Sve je prekrasno, a najviše mi se sviđaju one slike gdje ti je stazica od šljunka i slika sa japancem ukomponirana u patio sa klupicom!

Inače sve mi je super! smile227

Malo me sram jer nisam prije stigla do tebe!Embarrassed

Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2010 u 11:32
Flower, malo si me zbunila sa onom slikom...evo kako danas izgleda moja vrt LOL pa mislila sam da sam šenula...i da cvijeća nije ni bilo tu..kad ono je na sigurnom LOL sva sreća Smile
puno lijepog cvijeća imaš Thumbs%20Up hibić i abutilček su mrak....nikako mi ne idu u glavu ti vaši rasadnici...za pristojne novčeke lijepe cvijećke dobiješ Wink
šta sve držiš u školici za pelcere?
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 08:27
evo me napokon u tvom vrtu,nisam bila dugo,ali zato sam sad pravo uzivala
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 08:44
draga moja FL, da samo znaš kako te mi sve obožavamo, posebno ću naglasiti da si meni osobno tako mila poput kćeriSmile.
 
Cure, vi koje dolazite u  njen vrt, ova cura je jedno predivno biće...
To sam morala napisati, pa štogod tko mislio o meniEmbarrassed.
 
CVijeće ti je zaista prelijepo, dalije, ostići, heba, juniperus...lijepi izbor biljaka. Predložila bih ti da hipoestes koji sam ti poklonila staviš na vrlo svijetlo mjesto jer on ako nema dovoljno svjetla izgubi crvene mrlje.
Lewisia mi izgleda kao da ima previše vode, pokušaj je presaditi u vrt i neko vrijeme ne zalijevati, a sve ono žuti poreži. Ljubica mi se isto čini kao da je dobila vode po listovima, potrgaj te oštećene listove. Koprivu nemoj rezati, posadit ću ja za Anaidu, moja je velika.
Baš se veselim novom izgledu tvojeg vrta na proljeće.
Lijepi pozdrav i velika pusa
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 10:04

Hvala RS, hvala FL - i jedna i druga imate veliku pusu od mene!!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 14:29
Hvala vam svima puno, ni ne znate kako me razvesele vaši komentari smile79

A vjerujem da se nitko neće naljutiti ako posebno zahvalim našoj dragoj Sari kojoj se na svakoj kavici posebno obradujem jer je stvarno predraga osoba i puna života! Hug
Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 14:33
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

Flower, malo si me zbunila sa onom slikom...evo kako danas izgleda moja vrt LOL pa mislila sam da sam šenula...i da cvijeća nije ni bilo tu..kad ono je na sigurnom LOL sva sreća Smile
puno lijepog cvijeća imaš Thumbs%20Up hibić i abutilček su mrak....nikako mi ne idu u glavu ti vaši rasadnici...za pristojne novčeke lijepe cvijećke dobiješ Wink
šta sve držiš u školici za pelcere?


u školici su trenutno većinom pokloni sa foruma (lantane, oleanderi, hibiji i ružmarin) i "lovina" iz maminog vrta (3 vrste javora, ruže, ljetni jorgovan, kozja krv, hibiji) i posijana ukrasna paprika i pakujci Wink

A nadam se da će se i ti majstori konačno pojaviti i odraditi svoje da mogu prije zime vratiti cvijeće... samo mi se kojekakve ideje motaju po glavi i prsti me svrbe Big%20smile
Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 12:24

volim posjećivati ovakve vrtove koje mogu pratiti od nastajanja, lijepo ti se cvijeće bilo razraslo i rascvijetalo, opet ga mogu pratiti u nastajanjuThumbs%20Up!

neću ništa ponaosob izdvajati jer ti je sve prekrasnoClap
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 12:54
Prekrasno! Uloženo puno znanja, rada i ljubavi.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 13:00
Prekrasan hibić, ostić i lantanica, prekrasan ver i prekrasne lončanice od tako mlade damice, primaj pohvale od forumašica i uživaj uz divne prijateljice!!!!!

valjda ću i ja stići uletit na jednu  forumašku smile142   !!!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 13:39
Hvala vam antonija, gospina trava i freeland44 i ja se nadam upoznavanju i kavicama smile79
Majstori su otišli, pa ja sutra krećem sa izradom novog plana i sadnjom cvijeća.
Nadam se da ću ovih dana konačno staviti i slikice...

Maćuhice i vrijesak su kupljeni, još samo da nađem neke malo veće grmove po malo manjim cijenama Embarrassed

Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
DRENOVA 1234 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 15 Kolovoz 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 210
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DRENOVA 1234 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 14:23

Konačno sam i ja stigla do tvog prelijepog vrta i oduševila se, ne mogu ništa izdvojiti, imaš puno raznovrsnog cvijeća, i dalje ću redovito svraćatismile219

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 19:18
Ajde,sad na posao i sve lijepo posadi i onda to nama poslikajTongue
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2010 u 00:12
Predivno cvijeće, ljiljani, fuksije, klematisi, kukurijek i dr. smile227
 
Hibiskus je kao 2 u 1 (roza i narančasti) ili 3 u 1 ( roza, narančasto i šatirano). To je dobro uvijek možeš iščekivati kakav će cvijet biti. Wink
 
Kopriva na zadnjoj slici prepredivna !!!!!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 00:46

 Evo i ja šetala tvojim vrtom i mogu reći: bravo malena! Ovo je zaista rijetkost da se mladi ljudi zanimaju za cvijeće i sve pohvale u ime toga. Samo tako nastavi! Predivno cvijeće, vrt, sve... Lijepi pozdrav!smile73

 

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.