Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Šmrckov vrt 2010
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Šmrckov vrt 2010

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 71>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 22:14
Klemići i prvi Pillusmilie_sp_360.gif




Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 22:19
Novi stanovnici hostinjaka, jako mi se sviđa kombinacija hoste- crvena begonijicaHug




Ovo sam ja danas pokosila, sama i to kosom po starinski smilie_sp_035.gif, i sve me BOOOLLIIIICry
Travom sam malčirala budući pomidor-parking, i povrće koje se sije kasnije. To će biti posađeno krajem mjeseca, kad se vratim sa putaTongue


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 22:21
Ivna već sam se razboljela. Moram na put , a to je gorje ako se ne obavi na vrijeme bude kasno zbog klime.Smile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 22:39
Klemiči su smile227
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 22:43
Ponavljam ančicu - zaista su krasni!
Moj Multi blue ima samo jedan cvjetak, a tvoj k'o u priči ( i puno je manji od moga)! Možda im pjevaš, plešeš, izvodiš ples na štangi.............Embarrassed
Priznaj nam, čime ih bombardiraš da tako bujno cvjetaju!?
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 22:48
Smrckić Hug opet si bila jako vrijedna Clap. Sve ti je lijepo, a klematisi su ti stvarno super! Očito im klima odgovara Wink
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 22:49
Hvala AnčiHug

Bergi to ti je ovaj plessmilie_tanz_018.gif.

Da baš je malecak, a nacvjetao. Vidiš bio mi je prvo na balkonu na suncu, štitila mu stiroporom nogice. Tad je sav napupao iako je bio malecak.
I još jedna tajna pored plesa eko đubrivo za pomidore, to sam našla na netu. Može i ono koje nije eko, bitno je da je za pomidoreWink. Naravno i poljubciLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 22:52
Hvala Flavijica kad je od tebe pohvala moram zaplesatismilie_tanz_070.gif

Tako sam sretna da su se primilismilie_tanz_076.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 22:57
Smrcko ti si žena-zmaj,toliko posla uradiš i sve ti je pod kontrolomsmile55
Eko wc mogu ti reći ful je opremljen,ima grmića,ali moja pažnja je usmjerena na ono što cvjeta,klematis,vajgela.........smile227
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2010 u 23:18
ej, mala, ja spavam a ti haraš po mom vrtuWinksreća da zbog posijane travice nisi mogla u grediceBig%20smile
 
Prekrasna priroda, biljčice, ma neću ponavljati...a Clempićismile48

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 06:29
Stalno mislim kako ti treba koji dan doći pomoći, ali mi se sve čini da ja nebi mogla ni trčati tako brzo kako ti brzo kopaš i kosiš!
Ma, ovi su tereni došli u prave ruke!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 11:01
Svaka čast Smrcko, toliko si puno napravila Clap, clematisi su prekrasni Clap
život je more
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 12:35
Imat ćeš prekrasan pogled. Priroda je očaravajuća.
A ti si zaista bila vrijedna. Šta ti znaš kositi sa onom kosom???
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 13:51
Vidik ti je fantastican mora da je jako lijepo negdje na takvom mjestu izoliran od gradske buke i automobila sa pregrst svijezeg zraka ,samo nebih ti ja bas uzivala u tvom eko wc-u sta ako te pogleda koja teta gmizavicasmile60.I da da ne zaboravim Klemice predivni susmile141
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 16:31
Vidik mi je poznat, s autoceste ga promatram - a kod vas svakodnevno novosti, puno posla i puno radosti!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 21:50
Šmrcko svaka čast da si kosila po starinski kako bi ja rekla  Clap. Moja tata je naučio MM pa sam i ja nešto isprobavala ali bilo mi je teško, lamatala sam kosom lijevo-desno pa kad je tata vidio šta radim uzeo mi je kosu i rakao mi neka se bolje ja držim motike Wink
Klematisi su ti krasni smile94
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 22:23
Miro i Rosa 2 u toj prirodi osjećam se kao indijanac i opušteno , mada se i dalje obazirem jer ima risova, medvjeda ( susjedi na 50 metara je ležao pred vratima- miris paprika, a ona ga tjerala sa "IŠŠLOL") i veprova, a i pokoja lasicaLOL

Lorica
hodala sam na prstima, zato se ne primjeti ništaWinkLOL

Baš tako Hojče , neuhvatljiva sam i za MM, ali kao vođa radova ću dobiti po tamburi- prezahtjevna.

Hvala Lantana Smile

Proljećence zar sumnjaš, već dvije godine kosim kao singerica ( koju sve boli poslijeLOL). Dosaadilo mi sa škarama na koljenima ( jednom sam se po vrućini od dizanja iz čučnja srušila i klepnula glavom), i kad kosim tješim se "ovakva sprava ima u teretani za bočne mišiće2 ( umjesto šta da govorim što mi je ovo sve trebalo, pa ni Tarzan više ne kosi starinskiLOL)".

Sad vam mogu kurseve održavati " Kurs kako ojačati bočni stomačni mišić"
Sigurno se pitate zašto to MM ne radi, ali neće kad je mokro nego mlati kad je suho a tad to ne valja. Nego Šmrcko " uzdaj se  use i u svoje kljuse", ako želiš napravljen posaoEmbarrassed

Korjenčice nedostajeti koji kilogramWink koji ja imam viška. Salo klade valjaLOL

Roza 2 da to je priroda i to poskupa prvi teren smo 320 m2 platili 22 000 eura, a cijena slivnih i komunalnih kao na Marsu. Turističko mjesto, koje se dosta bori da uspije. Tražili su i kod europskih fondova pomoć za razvoj. Sa apetitima koje imaju vjerojatno može postati mali raj, Rusi su jako zainteresirani i kupuju starine po mjestu. Čuli smo svojim ušima u katastru.

Eto Anaida će me vidjeti u akciji blatnjavu do trepavica LOL smilie_ga_009.gif.

Cure hvala na šetnji kroz moj vrt i pohvalamasmile79

Sutra idem i po kiši da radim " nema odmora dok traje obnova"smilie_ga_017.gif ( i ovo mi se dešava i to počestoLOL)



Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 11:10
Pogled na tvoj buduči krajolik je predivan, biljkice su ti isto super, clematisi su prekrasni
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2010 u 11:51
smrcko ,divan krajolik,bravo i za pokosenu travu i vjerujem koliko te ruke bole...ja sam jucer kosila s kosilicom i namucila se.
hoste i begonijice divna kombinacija,rado bi i ja tako uradila,al moje patke bas vole begonijice,tako da ta kombinacija otpada...klemic ti je prepredivan
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 16:34
Baš lijepo da možete graditi kuću na mjestu koje pruža lijep vidik na sve strane svijeta. Vrt i biljke u njemu su super. A ti doista puno radiš.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 71>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.