Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


POKLANJAM, nudim,darujem, dijelim cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 15>
Korisnik
Poruka
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2012 u 19:20
E, zato sam ja stavila sličicu! Cool
A za pogrešan naziv biljke nisam kriva ja, nego osoba koja mi je to rekla, a koju ne želim imenovati (nije forumašica). BB, hvala na ispravci! I ne raste iz betona, nego je već orezano pa su reznice slučajno tako ispale na slici! Smile

Dakle, tko želi Loniceru nitidu?
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2012 u 20:56
U redu je Andina. Loniceru često možemo naći u javnim nasadima gdje ih u proljeće poprilično skrate kako bi postigli gust kuglasti rast.
Lijepo je i svježe zeleno lišće i tamnoljubičaste bobe. Inače je vrlo izdržljiv niski grm, pa me ne bi čudilo da raste i iz pukotina betona. Lako se zakorijenjuje zelenim reznicama.  
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2012 u 20:59
Ako tko zeli imam granicica starinska vrsta ..ona tipicna boja ..kazu da ima naziv i dnevni ljiljan zbog cvijeta koi traje cijeli dan...ako tko zeli ja imam previse.. 


nisam znala da ce biti tolika navala al za svakog cu spremiti nesto Wink
molim tko nije neka mi posalje adresicu pa cu vam polako slati ...

sve rijeseno
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 12:16
u ja bi vrlo rado, samo koja je to tipična boja?ja imam crvenu i narancastu..
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 12:38
Maslačak i ja se bilježim za graničice, stavila sam ponudu sjemena ako trebaš javi se
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 14:37
Originalno poslano od člana kikach kikach napisao:

u ja bi vrlo rado, samo koja je to tipična boja?ja imam crvenu i narancastu..


o ovoj je bila rijec..uzivo je mrvicu svijetlija

Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 06:34
Dadacvjetić, isprazni sandučić! Ne mogu ti poslati poruku.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 13:10
Danas smo se napatili sa presađivanjem hoye. Ima reznica kao u priči...Mama je pod temom hoya, pa pogledajte slike.


sve rijeseno
Neka se sve zeleni
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 13:39
Evo ja se javljam za hoyu.. propala mi u ovoj zimi Cry
Na vrh
anta 188 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anta 188 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2012 u 17:59
moze meni hoja? :)
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 20:50
tek sam sada pronašla ovo
bit će korisno za na godinu
Ima kod mene graničice žute i one naranđaste kakvu nudi maslačak.sad je već kasno imat ću i mahoniju i čičak,te žuti stolisnik
Na vrh
eduard View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje eduard Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2012 u 14:05
Pozdrav!

U dobre ruke poklanjam 30-dnevne flanjce Naga Morich pepričica. Uzgojene su iz sjemenki koje sam prošle godine dobavio iz Indije. Zainteresirani se mogu javiti na e-mail: racviac@net.hr

Iz Zagreba sam...
Na vrh
eduard View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje eduard Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2012 u 12:38
Poklanjam u dobre ruke 30-dnevne flanjce Naga Morich.

Iz Zagreba sam...

E-mail: racviac@net.hr

Pozdrav! 
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 11:45
polako se suše listovi na mojim proljetnicama.imat ću masu presličica,nešto roza zumbula i plavog jednostavnog zumbula.
ŽELI li netko?
 
 SVE JE ZAUZETO
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 08:19
Zbog radova na ogradi moram izvaditi veći grm starinskih visokih krizantema - boja hrđe (staro zlato). Ima li zainteresiranih?

PODIJELJENO!
Na vrh
vesna277 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vesna277 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 22:45
Molila bi lijepo volim starinsko cvijeće...
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 14:27
Ostalo mi je sjemena crvenih suncokreta,estragona,salate ljubljanske ledenke,nevena,niskih žutih mahuna,kopra,cikle cilindre,krebuljice i nočnih frajli,ako nekom treba ,neka se javi.


Sve riješeno.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 23:12
mi smo se čule...može i ostalo ak imaš malo
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2012 u 06:33
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

mi smo se čule...može i ostalo ak imaš malo


Dogovoreno .
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2012 u 07:49
Ej nudim
visoke zvijezdane  u ljubičastoj boji.
imam i male ljubičasto-lila boja....
ko je iz zgb-a jer ne šaljem poštom preveliki su...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.