Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - upoznajte me....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - upoznajte me....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 63>
Korisnik
Poruka
lilith View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilith Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 19:43
Draga jani, radovi su ti stvarno preslatki! Jako pedantno radis, jako mi se svidja!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 21:01
SavršenoThumbs%20Up
http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 09:53
Curke moje, vratila sam se nakratko u Zagreb i radila sam ovu kutiju svojoj najdražoj kumici za rođendan:
 
malo detaljnije:
 
 
 
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 09:55
Prvi puta sam radila nešto u shabby-ju jer moja kuma obožava sve što je u tom stilu. Bila je oduševljena.....
Boja na žalost nije identična onoj u prirodi, ali mislim da se dobro vide detalji....
Na vrh
lilith View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilith Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 13:22
Ovo je preeeekrasno! Prvi puta u shabby-ju?? Nikada ne bih zakljucila, izvedba mi je fenomenalna! Ja jos nisam radila nista u shabby-ju, imam strah da sve ne zgulim , a ova tvoja kutijica je perfekcija!   
Love is all you need!
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 13:45
Lilith - i ja sam do sada imala "frku" kako to raditi, ali kada kreneš vidiš da nije problem, stružeš koliko želiš! Probaj, zaista nije teško,...
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 09:11
Znaš šta jani, kutija ti je prekrasna.
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2011 u 07:00
slazem se sa sanjom....kutija jr stvarno preklrasna..........pogotovo onaj detalj sa malom vilom.....smile99
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 09:03
Drage moje curke - danas odlazim u južnije krajeve i nema me na forumu do polovine 9. mjeseca.
Svima želim da se lijepo odmorite preko ljeta, budite mi vrijedne (i ja nosim sa sobom sav pribor za decoupage). Očekujem da ću na forumu kada se vratim imam što gledati barem par dana.....
Velika veeelikaaaa pusa smile79
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 09:04
Zaboravila sam se svima zahvaliti što ste pogledali i pohvalili moj zadnji uradakWink
Puuusaaaa.......
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 21:32
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2011 u 18:47
Veeeeliki pozdrav svima! Danas sam se nakon dugog izbivanja vratila u Zg i naravno odmah se zalijepila za komp......ajmeeee, koliko divnih radova.....
Nemam vremena sada staviti svoje slike ali čim se raspakiram - 'zatrpat' ću vas svojim novim slikicama. Bila sam jako vrijedna cijelo ljeto i napravila zaista 'brdo' radova......
Jako se veselim ponovnom druženju s vama - vidim da ima i novih članica i jedva čekam sve detaljno pregledati.
smile82
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 01:44
Danas vam postavljam jedan mali dio svojih radova napravljenih tijekom mog duuugog izbivanja. Ima toga još jako, jako puno ali ću stavljati pomalo jer nemam vremena toliko biti na kompu.....
 
- stara petrolejka (uspomena na dragu osobu) preuređena
 
- mala drvena kutijica na kojoj sam se igrala i sa shabby-em, a ovako izgleda iznutra
 
- motiv papirnate maramice s Mozartom me naprosto oduševio pa sam već napravila još jednu malu kutiju koju ću vam pokazati za koji dan...
- ovako izgleda s bočne strane...
 
- susjed na moru je napravio malu prodajnu izložbu radova (između ostalih i moje) pa me zamolio da napravim neki natpis. Ideju je prepustio meni pa sam pustila mašti na volju....
 
- ova bočica mi je posebno draga....
 
- žao mi je što ovu bocu nisam poslikala s više strana, ispala je vrlo efektno
 
- ova sličica je rađena na običnoj drvenoj daščici...
 
- ni etui nisam poslikala s više strana - donji dio je potpuno bijeli
 
- ova salveta s motivom ribica mi je super, samo je šteta što sam imala samo jednu.....
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 09:20
Da,gotovo nemoguće je doći do dobre salvete ili rižinog papira na ribice.Petrolejka je slatka ali meni bi bilo još bolje da je u shabby stilu.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 09:28
Dobra ideja - ali nije mi palo na pamet...... kada bih barem došla do još jedne .....
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 12:07
Zna ih biti u antikvarijatima.Pa na britancu.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 14:20
krasno,krasno...petrolejka me je oborila skroz,b r a v osmile141
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 14:29
Ovo je zaista veliki kompliment kada ga dobijem od takve majstorice kao što si ti, hvala ti dragasmile79
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 18:13
Nadam se da vas neću previše daviti svojim radovima.....  U nedostatku mog omiljenog crackle-a (najradije radim s Mega-colorovim a nisu ga dugo uopće imali) radila sam koješta i snalazila se. Ne znam koliko će se vidjeti na slikama, pokušala sam i s drvofixom i mogu vam reći da i on dobro raspucava....
 
 
 
 
 
- motiv na ovoj salveti mi je bio fenomenalan pa sam ga u cijelosti mic po mic lijepila na pločicu i svi su na kraju bili oduševljeni....
 
- i opet se ponavlja isti problem s fotkama....tanjur je u stvarnosti puno, puno ljepši i boja je potpuno drugačija. Posebno me žalosti jer je ovo jedan od meni najdražih mojih radova koje sam uspjela napraviti po svom guštu
 
 
- ovako kutija izgleda unutra
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 18:24
Ima toga još, još ću danas staviti par slika pa onda predah.....
 
- Na ovoj slici sam radila s printom. Inače baš to i ne volim ali mi se motiv jako dopao i dosjetila sam se jadu..... kada hoću nešto raditi s printom boju nanosim u debelom, onako neravnom sloju (nadam se da se vidi) i onda se prijelazi ne vide kao kada je boja nanesena ravnomjerno.
 
- I ovaj motiv salvete mi je bilo šteta rezati pa sam samo gornji dio sama pobojala - problem s fotkama ponovljen!
 
- Prijatelji moga sina su postali ponosni roditelji malenog Dominika pa sam im odlučila nešto pokloniti. Prvi puta sam radila u 3D tehnici, u Lumosu sam kupila specijalnu masu i šlapice i zeko su dobili volumen.....
 
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.