Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Emilly
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Emilly

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 70>
Korisnik
Poruka
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 07:18
prekrasne su ti orhidejice

p.s. šišam te sa 35 komada zasad pa zamisli kak to izgleda Sreća pa koje ne cvatu odnesem baki u zimski vrt inače bi siroti MM već pobegel
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 07:47
I mislila sam si da ih imaš više Smile
Ja sam svojih dosta podjelila kad je krenula seoba u kuću. Moram se stvarno zaustaviti dok moji svi nisu pobjegli iz kuće Wink

Da puno ne zamišljam, stavi koju slikicu smile106
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 07:50
budem stavila kad uhvatim vremena... jel ti možda Tami odgovorila za Cycnoches?
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 09:21
Nije ništa, probat ću ju ponovno pitati. Već sam i ja zaboravila Confused
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2011 u 10:09
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

Prije svega dobro nam došla! I makar nisam velika ljubiteljica orhideja s uživanjem sam pregledala tvoju bogatu kolekciju! LOL 
Zastala sam pred ovim prizorom koji kao da je s nekog drugog planeta! Shocked
Potpisujem Misty od riječi do riječi.Dobrodošla.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 13:45
Hvala smile78
Evo da vam pokažem i malo mog vrta. Veći dio biljaka sam izgubila jesenas kad smo sadili čemprese... Ali, to je samo prilika za novi početak Tongue



Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 13:45
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 13:46
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 13:51



Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 14:02
Bravo @Emilly smile120
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 14:08
jako lijepo smile64
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 22:09
Lijepo si srihtala okoliš EmilyClapClap.Vezano za orhideje moram prokomentirati da bi stvarno bilo dobro da probiješ još koji prozor jer neke od 132 su zakinute za svijetlo...WinkWink
Ne mogu vjerovati da Hana ima čak više orhideja od tebe, moram pod hitno na njenu stranicu. Nije nikad spominjala da ih ima tako puno. Vas dvije ste prave rekorderke na forumu, ali i u široj regiji...ClapClap
sutra je novi dan
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 23:07
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Lijepo si srihtala okoliš EmilyClapClap.Vezano za orhideje moram prokomentirati da bi stvarno bilo dobro da probiješ još koji prozor jer neke od 132 su zakinute za svijetlo...WinkWink
Ne mogu vjerovati da Hana ima čak više orhideja od tebe, moram pod hitno na njenu stranicu. Nije nikad spominjala da ih ima tako puno. Vas dvije ste prave rekorderke na forumu, ali i u široj regiji...ClapClap

Možda bi trebale i u Ginessovu knjigu rekordaClap
Emilly cvijeće ti je smile227
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2011 u 23:31
žene pa ovo je ludilo... ja nemam ni jednu pa kada vidim koliko vi imate pane mi mrak na oči, skidam kapu svaka čast .ja se bojim da neću znati sa njima ,a žao mi je da bi koja uginula,da još jednom ponovim svaka čast
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 07:04
smile227koliko predivnih orhideja, svaka čast majstorice isto tako i hani na zavidnom broju orhideja....gdje ih samo nađeš jer ja nikad ne naiđem na tako lijepe primjerke
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 07:17
smile120Prekrasno cvijeće EMILLY!
Na vrh
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 07:55
Hvala svima smile79
Brojka vam možda izgleda velika, ali nije to tako puno. Različite vrste su samo posljedica mog hodanja po različitim vrtnim centrima, kopanja po e bayu, puta u Sloveniju LOL
Ma ima ih od svuda...

Nema straha blue sky. Njih možeš samo utopiti, inače mislim da su neuništive (osim ako kupiš već bolesnu biljku)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 08:12
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 17:44
Originalno poslano od člana Emilly Emilly napisao:

Hvala svima smile79
Brojka vam možda izgleda velika, ali nije to tako puno. Različite vrste su samo posljedica mog hodanja po različitim vrtnim centrima, kopanja po e bayu, puta u Sloveniju LOL
Ma ima ih od svuda...

Nema straha blue sky. Njih možeš samo utopiti, inače mislim da su neuništive (osim ako kupiš već bolesnu biljku)

Malo po malo i nakupi seLOLMalo kupiš sim,malo tam i sve si misliš kak nisi puno kupila a kad ono stvarno toga ima.Neke,neka,samo ti daj,preljepe su i nema razloga za stati dok ima mjestaLOL
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 17:53
Originalno poslano od člana 2201tea 2201tea napisao:

[QUOTE=Emilly]Malo po malo i nakupi seLOLMalo kupiš sim,malo tam i sve si misliš kak nisi puno kupila a kad ono stvarno toga ima.Neke,neka,samo ti daj,preljepe su i nema razloga za stati dok ima mjestaLOL
Izbit će ona još koji prozorLOL napravit će mjesta za nove dejice i adeniume, ne briniWink
Bravo @Emilly, tako se to delaClap
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.