Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Turska:skitam se i snimam vrtove i cvjeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Turska:skitam se i snimam vrtove i cvjeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 15>
Korisnik
Poruka
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 00:59
Ajme, Miro K,

koje ljepote si nam dočarala prekrasnim slikama i riječju.
Putovanje je predivno. Uživam u slikama, kojima si nam pokazala interesantne detalje.

Hvala ti na tome Clap, Thumbs%20Up.

A onaj žuti cvijet, mislim da je noćurak (vrsta noćne frajle, koji se otvara dok sunce zalazi), ako je to ovaj što imam ja ispred balkona (sjeme spremljeno):



Puno smile79.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 06:53
I ja sam tu!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 10:49
Miro hvala ti na reportaži i hvala što me hvališ. I ja sam dosta putovao po Turskoj, pa mi je tvoja reportaža bliska i budi uspomene.

Samo naprijed, Forza Fiume!
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 11:54
Opet sam uživala gledajući ove stranice.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 12:10
Anaida, Držislave, Milice  smile79
 
Držislave, to je zemlja koju zaiste poželiš ponovo vidjeti. Ako imaš slike i volje stavi ovdje kakvu reportažu a ako ne, molim te meni na CD smile58
Rijeka

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 12:47
Miro, ja sam u Turskoj bio prije digitalne ere, tako da su moje slike na papiru, a ne prikazuju puno okoliša, već su prilično formalne i ceremonijalne, vezane uz posao koji sam tada obavljao (šef protokola) tako da nisu prikladne za forum, a niti za CD, ali zato sada to nadoknađujem slikama i reportažama iz Argentine. Upravo stavljam novu reportažu na forum.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 12:57
JOJ, Mirek, ja putujem s tobom po Turskoj već par dana!
Noćas sam sanjala da sam bila u Turskoj, ozbiljno!
Hvala ti kaj bar sanjam putovanja kad nemogu stvarno ići!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 13:03
Držislave, hvala na odgovoru. Zgodniji si mi bez titule "šef protokola"... Wink
 
Ali čestitke za tadašnju tituluClap 
Lovro, baš si me nasmijala od srca smile96
 
Eh, onda ćeš još koju noć  imati lijepe snove smile96
 
 
A zajedno ćemo u snovima u Argentinu Wink smile96
Rijeka

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 15:18
ClapClapClap za ovako iscrpnu reportažu!
Gledam i  uživam.
Koliko ste dugo čekali sladoled?LOL
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 17:05
Bako hvala! Pa na snimci ćete vidjeti..LOL
Rijeka

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 17:11
Idem ja sada na turski čaj k Miri kad već ne mogu u Tursku.
 
Doduše Mira nam je to tzak lijepo opisala da moram debelo razmisliti dali bi uopće vidjela nešto novo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 17:40

Dok vi pijuckate turski čaj kod Mire, ja napravila lijepi đir po Turskoj!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 19:50
Koji kaktusi......   koja ljepota!!!
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 21:08
I  ako sam  dvije godine službeno sa mužem boravila u Istambulu uživam ponovo šetat tom prelijepom zemljom i evocirat uspomene,hvala Miro i Hamara smile79
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 22:12
Kao da smo bili u Tursku! Odlična reportaža Clap, od malih do velikih, sve si nam pokazala! Ima svašta od bjede do najvećeg sjaja. Jesi li bacila koji novčić u fontanu za sreću?  
život je more
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 22:29
cure puno vam hvala na ovim reportažama ja sada znam nešto više. drago mi je da vam je bilo jako lijepo
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 22:51
MireK draga , upravo sam s tobom i Hamarom proputovala kroz Tursku ! Vidjela sam neopisive pejsaze , arheoloske znamenitosti , kulinarske specijalitete, preeeeeekrasne rucne radove i razliku izmedju mramora u hotelu i ulicnih prodavaca i jos puno puno toga , sve sam to vidjela i ako me dragi Bog jos malo pozivi i da zdravlja , mozda cu imati prilike to sve i u stvarnosti vidjeti !

Hvala !       smile79
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2011 u 23:12
Miro K,jos jednom se zahaljujem na ovako lepom virtualnom putovanju kroz Tursku,koli lepih uspomena si ponela i nama donela...
ne mogu s odluciti sta mi je najlepse...pripoda,stare gradjevine,ulicni prodavci,ali sladoledjija..tu sam bez reci ostala....kakav likThumbs%20Up

Jedva cekam dalje...
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 21:27

Idemo dalje ili...?

Ima još dosta kilometara za preći....Wink

Rijeka

Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2011 u 21:38
Ne znam šta si ti njima juče davala, ali nema nigdje nikoga od ekipe 051.
 
Čekam nastavak putovanja.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.