Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage by maris40
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage by maris40

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 20>
Korisnik
Poruka
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 22:40
Moj prvi medaljonček Embarrassed


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 22:42
prekrasan jesmile99
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 22:45
divno,-
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 22:50
Hvala vam drage moje.smile78Sad kad je ovako uvečan, vidim da mi se lak malo razlio po okviru.Embarrassed
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 23:28

Preslatko! Djeluje mi dosta veliko, makar slika može i varati.... Radila si s onim 2k iz NB-a?

Gdje si kupila medaljon? Prošli tjedan kada sam ja kupovala imali su jako mali izbor....voljela bih da ih ima negdje bliže (u našem kvartu!)
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 23:34
 Clap  Clap   Clap

vi'š, ja se nisam usudila svoje raspucavat jer sam mislila da će biti too much,
al baš ti je dobro... sad si me potaknula da ipak isprobam... Wink

a pitanja... sve što te i jani pitala... LOL
al svejedno imam još jedno: kaj su utrljavala u pukotine?


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 23:37
Klara - ni ja na svoje nisam iz istog razloga stavljala 2k....moji su jako mali pa mi je i to bio jedan od razloga. Ovaj što nam je Maris pokazala čini mi se puno veći....
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 00:01
i je puno veći,
u ove na kakvima smo mi radile ne mogu stati tri cvjetića,
čak ni s papirnatih maramica (a na njima je najsitniji print) ... Wink

maris, koje su dimenzije (otprilike)?
učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 06:54
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 07:13
Jani,Klara smile78Nisam ga kupila,dobila ga je kčerka  prije godinu,dvije u jednom časopisu gratis(kakti dizajnerski).Slika je bila tak,tak ,.pa sam se sjetila da bi ga mogla srediti.LOLSad ,dal je veliki ili mali procjenite same,nisam ih nikad kupovala pa ne znam kojih su veličina obično.Raspucavanje je 2k Sottile iz Lumosa,a u pukotine sam utrljala tamno smeđu,uljanu.
Jani,još nisam isprobala 2k iz NB-a ,a   Sottile mi se baš nekako uklopio na medaljon  zbog sitnog,tankog raspucavanja.Smile
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 11:22
Zato sam i pitala koji je 2k! Doduše, na onoj mojoj slici sa slakovima su vrlo sitne pukotine a 2k je "mađarac" iz NB-a.... ne mogu se sjetiti što je razlog. Čini mi se da treba biti jako tanak nanos 1. faze...
Medaljon ti je fenomenalan, ničega previše - ničega premalo - pukotine savršene! A i veličina je taman....
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 11:50
medaljon je  smile120

happy ...happy ... :))
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 12:16
Originalno poslano od člana jani jani napisao:

Zato sam i pitala koji je 2k! Doduše, na onoj mojoj slici sa slakovima su vrlo sitne pukotine a 2k je "mađarac" iz NB-a.... ne mogu se sjetiti što je razlog. Čini mi se da treba biti jako tanak nanos 1. faze...
Medaljon ti je fenomenalan, ničega previše - ničega premalo - pukotine savršene! A i veličina je taman....


Hvala Jani.EmbarrassedSottile je jedan od 5 lakova(s novim 2K iz NB) koje trenutno imam,i moram ti priznati ako ne radim često,više ni sama ne znam koliko kojeg ide za kakve pukotine.Nekad se moram podsjetiti,a nekad samo napravim,pa bude ok.Smile
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 12:18
Hvala ti Suza od Heart.
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 23:08
Ja isto mislim da ima veze debljina nanosa Stepa 1 ali i temperatura u prostoriji na kojoj se rad suši. Prije sam mislila da je ključna količina Stepa 2, no čini mi se da sam bila u zabludi.
Evo baš se spremam napraviti jedan 2k s velikim pukotinama. Pa ću testirati, stavit ću puno stepa 1 i sušit ću u najhladnijoj prostoriji u  stanu, pa da vidimo što će se izroditi. 
Glede temperature prostorije, možda ako je temperatura prostorije veća i zrak više suh, step 2 se brže suši i pukotine budu manje. Suprotno tome, što hladnija prostorija i veća vlaga, sve se sporije suši i nastaju veće pukotine.
Javim kako je završio moj eksperiment.
Izgleda da pravimo pravu nauku od ovoga?!
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2012 u 08:36
kako lijepi medaljoni
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2012 u 21:30
medaljon je i više nego prekrasan !!!!
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2012 u 22:37
Mima,Nada-m,Gogssmile78.
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 13:21
mealjon je
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 16:08

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.