Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8889909192 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2010 u 22:28
prijala mi setnja,a vidim i Fifi uziva
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2010 u 22:49
 Lijepo sam se prošetala smile200po tvom vrtu. Predivan je. Pomazila tvog malog vragolana i uživala.smile113
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 13:33

Zadnje vrijeme nema vrta u koji ne dođem, a da nije u njemu rascvjetanije od moga. Baš sam jutros tužna. Ove godine prvi puta imam nigelice i ne da još ne cvijetaju nego nisu veće od 10 cm. Je l' kod tebe već one onako lijepo cvatu ili sam nešto pomješala?

Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 13:38
Vidi se da uziva jer sve prekrasno cvijeta ,a sigurno i jako mirisi ,ovu sliku sam morala izdvojiti bas mi je super šarena
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 17:09
I danas vam svima zahvaljujem na lijepim riječima, mislima, komentarima, pozdravima ali i na rečenicama koje ste mojem malom caru - Fifiu - uputili!!!
 
Hoya - mila moja, moje su ti zaista crnjike ovakve..  Sjeme je djelom od lani, palo je (izgleda) na plodno tlo!! I Šmrcko mi o crnjikama piše, pa evo ,draga, i tebi je ovo odmah odgovor..
 
Otok i Stefkaja  - našla sam još 4 teglice, naknadno, pa ih je sada 7. I nadam se da ću možda na još dvije, tri negdje naići jer mi ih taman toliko do kraja ograde treba..
 
Gioiaa, Rosa, Malli kaktus, Makk, Liliee, Lucy, Anči... - puno vas pozdravljam, radujem vam se uvijek!!! Dođite mi opet!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 17:43
A danas za sve nas - boje, mirisi, vedrine, prijateljstva, čežnje, dolasci, prštavost, osjećaji, odlasci, dojmovi, nestašnost, šarenilo, nade, tonovi, ljubavi, nijanse, žudnje, sjećanja, tajne, radosti, misli...
Ili, jednom rječju - cvijeće....
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 17:55
ajmeeeeeeeeeeeeeeeeee koja ljepota!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 19:15
Veselim se da ću ovu ljepotu uskoro vidjeti uživosmile71
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 22:07
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

 Uživala sam u ovu kišnu večer u šetnji tvojim prekrasnim dvorištem. Posebno me raduju tvoje panoramske slike, jer sa na njima vidi koliko prostora imaš i da još možeš dati maha mašti i kreativnosti, a prostor je moj veliki problem, jer nigdje, niti na jednu stranu dvorišta nemam veliki prostor...... kod mene je sve minijatura u odnosu na tvoje dvorište Cry.Turski karanfili mi i preko ekrana mirišu, baš su krasni, lijepih boja, a što je kod njih najbolje, svake godine imaš više boja, sve su šareniji Big%20smile. Vidim da će ti astilbe uskoro procvjetatibaš ako i moje, ja sam ih posadila ispod bora jer sam od bake Bee čula da vole kiselu zemlju, a do lani su bile ispod magnolije i baš im se nije sviđalo......
Nego daj mi molim te reci ovo plavo cvijeće na donjoj slici, što je to? Ja sam jedan dio nove gredice posadila uglavnom sa žutim cvijećem i baš sam u potrazi za nečim plavim ili ljubičastim, a ovo mi jako lijepo izgleda...
 
 
 Isto tako ovo nešto što crveno cvate , iza turskih karanfila, što je to?
Zaboravila sam ti nigelice pohvaliti, očarale su me... prekrasne dame u zelenom...
 
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 22:28
ljepote li! ja se ovog ne mogu nagledat. sve mi preko ekrana miriši. kozja krv mora da miriši na sve strane, a ovi turčini. ma divno
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 23:08
Sve je već rečeno, predivno i rasplesano 
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 23:22
Ponovo sam morala prošetati tvojim vrtom. Koja razigranost!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 11:19
i ja sam opet tu
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 12:18
Kat.rea - joj, kako si me našla... Embarrassed  Niti jednoj od ove dvije biljkice za koje me pitaš ne znam ime... Stoga molim pomoć naših dragih djevojaka!!
 
Šmrcko, Gioiaa, Lucy, Medvjed, Lukacc i Mali kaktus - puno vas i lijepo pozdravljam!!! Kaktusić, radujem se susretu a i ostale pozivam da mi se najavite i da finu kavicu (capucino) popijemo kod mene!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 15:10
anaida ovi turski karanfili definitivno dominiraju i prelijepi su Clap
vrtek je za 5 Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 15:52
Onom plavom cvijetu ne znam ime, a onaj crveni između turskih karanfila je centranthus ruber.
(Na mojim zadnjim slikama je isto to samo u bijeloj boji)
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 16:09
Ajme kako je prekrasnosmile55
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 19:15
smile71 ja sam definitivno zaljubljena u tvoj vrt !!!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 19:44
Sve bi najradje "popalila" u tvom vrtu, ali ne mogu se odlučiti između Fifija i Salixa, ustvari - evo me dolazim po oboje.smile114
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 23:34
prekrasna i poetična je današnja tvoja uvodna riječ u svijet iz bajke, jer tvoj vrt to zaista i jest. Pravi cvjetni vatromet!Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8889909192 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.