Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8889909192 113>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2010 u 10:36
Kiko nikako nemoj odustati,  jer zaista nije teško. Da li slike stavljaš preko photobuketa???
 
Ako da samo si iskopiraj onaj IMG kod ( za forume) znači samo njega sa copy- paste, na stranicu na koju želiš na forumu.
 
Samo pitaj ako nije jasno.
Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 14:55
Stavljam preko Cvijeta.Kako je lakše?Nešto sam uspjela danas ali neznam hoću li znati ponoviti.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 20:41
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Stavljam preko Cvijeta.Kako je lakše?Nešto sam uspjela danas ali neznam hoću li znati ponoviti.
 
Kiki-ko zapiši si svaki korak dok ne naučiš.Vidiš da si već uspjela, ma nije to teško samo polako, a sada idem vidjeti slike.Smile
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2010 u 13:12
Dakle,danima gledam galerije i uživam.Koji savjeti!Da snijeg od sode bikarbone,ljepila i bijele boje.Za krepat!A još kad se prisjetim sa kako super salvetama sam obrisala masnu njušku.Kao:NEĆE MI TREBAT!Moš mislit.smile42 Sad ideja ko u priči.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 17:12
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2010 u 08:59
Admine, shasha je već tražila salvete, a osnove decoupagea poznaje, tako da to ne bi trebao biti problem.
 
Samo je upitno, da li djeca imaju još uvijek boja koje smo ranije kupovali, ako imaju onda je i taj problem eliminiran.
Moje mišljenje je da im se da materijal u ruke i da neka puste mašti na volju!!! Ne sumnjam da će to sve biti mala remek djela. Mislim da to ne moraju biti samo dječji motivi, možemo poslati i motive cvijeća i svega što imamo, to jest, govorim u svoje ime, poslat ću svakakvih salvetica.
 
Nadam se da sam bar malo pomogla, možda se još netko javi sa prijedlozima...
 
 
A što se tiče salveta, evo ja ću također još salveta poslati shashi da imate dovoljno.
Na vrh
samira View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje samira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 19:22
dobar dan
pošto sam nova ovdje, interesuje me kako razmnožiti magnoliu???
ako sam na pogrešno mjesto uitala molim vas da me uputite gdje da postavim pitanje...
Unaprijed HVALA  Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 21:39
Originalno poslano od člana samira samira napisao:

dobar dan
pošto sam nova ovdje, interesuje me kako razmnožiti magnoliu???
ako sam na pogrešno mjesto uitala molim vas da me uputite gdje da postavim pitanje...
Unaprijed HVALA  Wink
 
 
Samira bok, dobro nam došla. Smile
 
Ovo je link sa temom o magnolijama. A ako želiš nešto drugo saznati, idi na početnu stranicu i tamo su ti sve teme.
 
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 17:55
Nove kupove salveta možete pogledati u prodaji salveta!
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 20:08
molim vas lijepo ako vam se sviđaju moje pisanice glasajte za mene na uskršnjem natječaju za pisanicu 2010
hvala puno

http://hobbychic.blogspot.com/2005/03/natjecaj-za-najljepsu-pisanicu-2010.html
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 22:00
malo sam ljutaAngry
šta reći na to da jedna hobby trgovina koja je partner Chemaca one pakete po 12 salveta (6 različitih salveta po dva komada) koji su u Chemacu 24 kn prodaje po 36 kn? šta reći ????? ništa... pa to je samo 50% skuplje! grrrrrr!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2010 u 22:08
Ovisi koju praksu imaju...
Jedna trgovina koja nabavlja od njih osobno znam da npr.ima identične cijene i jedino na čem zarade je rabat (oko 15% mislim) ovisno o tome kolko prodaju u mjesecu...A ovo 50% skuplje, u Zg-u ti je to normala, hrpu proizvoda znam da su u centru i skoro duplo skuplji (i zbog lokacije i zbog tog što mogu jer se prodaje Tongue) A ovo kaj veliš je onda jednako "podlo" zbog tog jer vjerojatno nemaju konkurencije na toj lokaciji...
stoga ipak grrr na takve marže AngryConfused
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 15:57

da kami upravo u tome je fora da nema konkurenciju. ali kao partner vjerojatno dobiva robu po istoj nabavnoj cijeni, a ne po maloprodajnoj. ali ne dam mu 36 kuna za 12 salveta. kad bi kupila recimo dva takva paketa to je 24 kune skuplje nego u Chemacu. e pa rađe ću si naručiti iz Zg i te 24 kn dati pošti.

i nisu samo salvete tamo (neću reći gdje da ne radim antireklamu). jednom zgodom mi je oko ispalo kad sam vidjela da je onaj lak koji je u chemacu nekih čini mi se 16 i nešto kuna, tamo preko 30. akrilne boje su u prosjeku 3-4 kn skuplje. i tak dalje, i tak dalje... bezobrazluk!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 16:04
Pa to ti i govorim, svi chemacovi partneri imaju njihove nabavne,tj. veleprodajne cijene i kad ih dignu na maloprodajne chemacove,
oni sebi mogu zadržati rabat ili što već, a ovi tvoji još fino nabiju maržu tak da imaju veću dobit...
pa ti fino iz principa daj razliku Hrvatskoj pošti Tongue

Ja sam stvarno na nebulozno visoke marže naletavala na nekim mjestima,
čak su se oni koji veleprodaju određenoj trgovini proizvod čudili da su toliko nabili cijenu Confused
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 16:14
Originalno poslano od člana kami kami napisao:

a ovi tvoji još fino nabiju maržu tak da imaju veću dobit...

nisu to moji.... iz druge županije su LOLLOLLOL
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 16:27
ja sam u splitu u jednom dućanu kupila najmanju tacnu,a cjena je 37kn! iste te tacne ima nb po 10kn jeftinije!
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 16:29
Drage moje svima vama i vašim obiteljima sretan, veseo i blagoslovljen Uskrs
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 10:37
imam pitanje nova sam tj početnik u salvetnoj tehnici pa me zanima mogu li se koristiti obicne salvete koje se koriste u kucanstvu ili su to neke posebne salvete...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 10:43
Katarina, dobro nam došla! Da, to su obične salvete koje se koriste u kućanstvu! Thumbs%20Up Slobodno prošvrljaj po Hobistici, odjelu Decoupaga pa ćeš naći uputstva i savjete i slobodno pitaj ako što trebaš!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 11:46
wwweeeeee hvala ti puno....puno puno puno
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8889909192 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.