Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - LORIN vrt i cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


LORIN vrt i cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 111>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2011 u 16:30
Lora lijepi su ti jaglaci , oni su super za početak sezone...Oni krenu i onda sve po redu, krokusi, narcisi, zumbuli...Božur ti je prolistao kao i moj, kao i horetenzija...Tradeskantiju seliš van, puno je ljepših boja kada je vani i nije izdužena....Moji pelcerići se dobro drže i isto traže da idu van....
smile78
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2011 u 22:32
Velika svima, i drago mi je da ste mi tako ćesti gosti.

Šmrčko, trebala bi nas vidjeti kad frcaju iskre i samo što se ne počupamo , No srećom to traje kratko, jer sam ja "dobrica" hahahahaha.......

Korijenko još sam i "thuju"/ još nisam provjeriloa da li je zaista Thuja/ u vrt preselila.....čekam ocjenu

Otok nisam sve sredila, stotinu ideja mi leti kroz glavu. No sad mi je u prvom planu ipak terasa, imam neke kombinacije u glavi, vidjet ćemo što će ispati

Lovro Bigmamma

Mari 5510, žuti cvijet je Aphelandra, i nisam ti ja nikakva čarobnica. Kao i svi puno sam biljaka poslala na drugi svijet

Jagoda i ja sam napravila nekoliko pelcerića i jedva čekam da ide van jer stvarno vani su joj boje puno lijepše i izaženije. U svakom slučaju mislim da ću moju malo pošišati kad izadje.....

Još jednom svima

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2011 u 22:36
A kakva je ljubav bez iskri, mrtva i dosadnaWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 00:26
Blooming%20Orange%20Flower%20Images
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 01:11
Dugo me nije bilo u mom vrtiću moram malo nešto pokazati

Kao prvo da pokažem poklone dragih forumašica na kavi kod mene



A sad ono što mi je potpuno neplanirano i nepredvidjeno uletilo u košaricu kad sam bilas u Lesnini, pa onda svratils u Bauhaus

Ranuncule



pojedinačno










Pa mini ruža Eleonore, koju sam tražila još u jesen



Calla Rhmanii Superba/ S njima baš i nemam sreće. Vidjet ćemo da li će sada uspjeti



I na kraju nisam mogla odoljeti ovoj predivnoj Canni Picasso/ koju sam u stvari dobila zabadave, jer kad sam došla kući provjerila račun nije je bilo/




I to su sve moje kupovine

Sad iz vrta prva ljubičica izrasla medju ružama



i Begonia Rex, koju smo kupile zajedno sa Jagodom, i svi su izgledi bili da je otišla. Medjutim ja sam se jako posvadjala s njom i opomenula je da ide ravno u kontejner za smeće. Očito se prepala i evvo kako sada izgle

.

Ostalo cvijeće još spava, crocusi su se pojavili i zumbuli imaju pupoljke. Slikat ćemo kad pocvatu

Zaboravila sam napomenuti da sam od nedavno ponosna vlasnica prekrasne Ardisie





I to je sve......








Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 05:51
"I to je sve"...kaže ona i ostane živa! Pa s ovim će svaki vrt izgledati rajski! Krasni pokloni, a izbor novog cvijeća je "mrak"! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 06:24
Gledam slike pa si mislim: Opet je počela! Sad će kopati ... a ruka?
Već te vidim kako se smiješ i znam već odgovor!
 
Predivne su ti ranunkule. Kad njih vidim imam dojam da je Uskrs na vratima, a on tako daleko ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 07:44
I to je sve,pa to je cijelo bogatstvo,ranuncule su prekrasne,jedna lijepša od druge,a reci mi gdje ih držiš,vani?ja nemam nikakvo iskustvo s njima,da li dugo cvatu?Thumbs%20Down
Ardisija je posebno lijepa sobna biljkica,nekad davno sam ju i ja imala.Tongue
Ružica,kala i kana,kad to kod tebe krene vrt će ti biti prekrasno šarenClap
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 08:07

Kupila si cvijeće po mom guštu. Ne znam što mi je ljepše ranunculus, cana, calla ili nešto od onoga što si dobila. I još kad sam iz prve ruke vidjela kako je vrt lijepo "pripremljen" za biljke koje ćeš posaditi vani.. Kad procvatu, morati ću doći škicnuti...Wink
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 08:39
CoolDraga LORA,ovo gledati trebaju sunčane očale,prekrasno.Vrt je i biti će mali raj.smile64
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 09:46
svega lijepog kod tebesmile99
hoćeš li mimozu posaditi u vrt
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 11:33
Lorica, lijepo si se počastila (besplatna kana zaista je krasna!!) i opet će ti biti lakše pričekati proljeće!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 12:16
pozivam i ja forumasice na kavu....
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 13:20
I to je njoj sve, majko milasmile39
Neće me čuditi ako ti B. sveže ruke kad budete išli po dućanimaLOL

Predivno cvijećesmile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 14:53
Lora ,najvise volim neplaniranu kupovinu
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 15:27
Drage cure volim s vama podijeliti svaki cvijetić i svaki kutak mog vrtića a vi ste zlatne što mi dolazite u posjetu

Misty, pa moram malo osviježiti ovo sivilo

Hoya, ma imam ja dve ruke, jedino me zafrkava prehlada, ali sutra neću više izdržati idem saditi, pa što bude

Mali Kaktus, ranunkule idu van, kod nas mogu podnijeti naše hladnoće. Mini ružica je planirana još u jesen....

Nataly, ma organizirat ćemo kavu na terasi. Imam punoooo planova

Belina Mari, Anaida, Enrikova nona,Gioia Strašno me svrbe prstići kad sam u dodiru sa zemljom najsretnija sam

Šmrčkice sa B. imam posebnu taktiku, šapnut ću ti na uho



Još jednom hvala na posjeti

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 15:34
Stvarno ti zavidim na prinovama ClapClapClapClapClap
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 16:58
Isplatilo se čekati pred portunom.WinkPokloni su lijepi ali "ulov" prekrasan.Teško bi bilo oduprijeti se ovim predivnim ranunkulusima.... a i "vrećice" obećavaju!Thumbs%20UpBig%20smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 17:09
Lora  ja nisam doduše kao baka čekala pred portunom, ali bolje da nisam jer se u tvoj vrt više neće moći ni ući, a ako misliš da ćemo balansirat na daskama da ti ne pogazimo cvijeće, bolje napravi nekakvu sedežnicu od balkona do ceste pa ćemo sve to gledat odozgora.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2011 u 19:52
Lora draga , ma nije to malo , sad tek vidim koliko te Forumasice 051 vole ! A i jos nesto sam vidjela ! Tvoj B. dobrovoljno zatvori okice tako dugo dok ide s tobom u kupovinu cvijeca !   smile55 Za to mu moras ispeci njegov najmiliji kolac ili skuhati najmilije jelo ili ...... ili ...... ili ...... ili ......      
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 111>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.