Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 100>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 12:55
drage moje puno vam hvalasmile79smile79.....dragi bog zna da u 
 zadnje vrijema nisam neka domaćica ali nadam se da će uskoro proći neke turbulencije u mom životu i da ću se opet moći do kraaj posvetiti onome što volim......
 
konačno sam završila ovu škrinjicu.....razvlačim ju već više od deset dana,malo mi je vrućina udarila u glavusmile39......
od salvete sam iskoristila samo motiv cvijeta na poklopcu......prije toga sam na poklopcu preko čipke sitnog uzorka na rubove modelir pastom napravila reljefnu strukturu......sa strane sam izvlačila smeđe i bordo crte tako što sam plosnati kist jednom stranom umočila u smeđu a drugom stranom u bordo boju i povlačila po škrinji.......... na to sam radila šablone sa zlatnom patinom....za kraj sam na cijelu škrinju prstima nanijela bi-color sa zlatnim odsjajem......a ovo što se vidi po rubu je upravo to zlato koje u kombinaciji s dva sloja laka na slikama izgleda kao da je nešto muljavo Cry.....
 
 
 
 

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 13:01
Moje pohvale mn za škrinjicu i za opis rada.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 16:39
baš je divna ova škrinjica a poseban efekt je ovo bojanje sa plosnatim kistom u dvije nijanse, super je, samo me zanimas što je to bi-color, još nisam čula za taj izrazsmile79  
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 16:54
skrinjica je za 5 ,bas efektna,djeluje mi kao da je neko dugo godina cuvao na tavanu a unutra su ljubavna pisma. bravo majstorice.smile64
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 17:05
Samo odjednom i puf evo ti novog rada, ma moram se skriti u misju rupu. Radovi su ti perfektni.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 22:11
drage moje hvala vam......smile79smile79
bi-color je nekakva gelasta smjesa koja sadrži sitne zlatne čestice......kad se gel osuši ostaje samo zlaćani sjaj......meni je najdraže da ga nanosim prstima,tako mi ne ostaju debeli slojevi.......kupljeno u megacoloru....
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 01:53
Mare, mare...neponovljiva mare!
Žena sa zlatnim rukama i jedninstvenom maštom!
Odlična, originalna, neponovljiva kutija!

"Najdraže" mi je kad spomeneš neki materijal...za koji sam tek onda čula, pa počnem odmah tražit ko dite novu igračku...a zasad bi morala zaboravit na te nove igračke...radit s onim što imam
Al, naravno, nisi ti kriva za moju dekupažnu bolest
   
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 11:09
Odlična škrinjica Prugice su super!
I hvala na opisu rada..puno trikova na jednoj škrinjici..hehe
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 12:03
...draga Mare, čak i u nedostatku velike inspiracije i volje za rad, ti stvaraš prekrasne stvari.... kutijica je smile227 naročito ovaj štos s jednopoteznim slikanjem daje joj onu tvoju posebnost Love%20You  ...i sama imam hrpu materijala, čak im ni imena ne znam, pa dobro dodje vidjeti kako se sve mogu iskoristiti, moram priznati da mi ne bi palo napamet koristiti patinu kroz šablonu...hvala ti na ovim korisnim savjetima i gore glavu, stalno smo na kotaču vremena, malo gore, malo dole...pusa od mene i 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 12:12
hehe mare tako sam ti ja došla u megacolor i zjevalasmile39......i vukla za rukav cure s ojim sam bila-šta je ovo.šta je ono?????.......i naravno da sam si kupila nekoliko novih igračkicaWink......smile79......
lolipop hvalasmile79 .......mi smo ovdje uvijek objašnjavali šta smo i kako radili.....tako se puno toga novoga naučismile213.......ni ja ne bih puno toga znala da nisam pročitala tu na forumu.......
malo mi je krivo da se taj dobri običaj u zadnje vrijema gubi.......na sreću još ima onih koje ne stavljaju samo slike nego  i pišu šta i kako i s čim tako da svi mi  a naročito novi članovi mogu nešto naučiti.......Smile
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 12:22
prima moja draga pisale smo očito u isto vrijemeWink.......svaki put se pomalo zacrvenim od tvojih komentara ali i gode mismile75.......ti si moja čokoladasmile67
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 12:40
smile94krasna škrinjica, a jel taj bi-color neka prozirna smjesa sa dodatkom zlatnog efekta, ili je to nešto slično ko twin-color?
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 13:05
hvala anđelka smile79................ovo prvoSmile.........sad zvučim ko da sam na snimanju najslabije karikeLOLLOL...........
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 13:30
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

hvala anđelka smile79................ovo prvoSmile.........sad zvučim ko da sam na snimanju najslabije karikeLOLLOL...........
 
hvala smile177
ANĐELKA
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 23:06

Mare ,na tvojoj galeriji uvik izgubim koju uru i samo otvaram usta od divote!Svi su ti radovi krasni a meni najdraži su nedavni etuii ,kutija sa notama i mala presmišna komodica sa ružama i srcima!!!smile141

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 13:18
anđelka smile78
nirvana hvala što si si dala truda i mako prokopala po mojoj galerijismile78.....oprosti zbog paučine ali ne čistim tamo baš prečestoWinkLOLLOL
 
jedna morska škrinjica.......morala je uzgledati staro,kao da je pronađena ne nekom tavanu ili u podrumu......
koristila sam idea 2k,u pukotine utrljala smeđu uljanu boju.......unutrašnjost sam doradila smeđom i patinom........špaga na unutarnjoj strani poklopca je tek mali detalj .........kao i kopča i šarke koje sam lagamo prošla smeđom i plavom te patinirala i polakirala.....
 
 
 
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 13:35
Bravo mn.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 13:59
više neću ni gledati tvoju galeriju jer svaki put se totalno razočaram u sebe i izgubim i ono malkice samopouzdanja, pa ti si ženo savršenstvo ... što nisam malko bliža tebi da i ja nešto dobro naučim uživo, pusasmile43
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 13:59
mare, vidim da si se opet opako ufurala u posao. ni vrućina ti ne smeta očito. ne mene ova žega djeluje tako da krv u meni ne cirkulira nego samo mili kroz mene tako da se većinu vremena osjećam kao da ću pasti u nesvijest.
 
a sad malo o kutijicama... prva: fenomenalno rješenje za kutijicu kakva kod mene već mjesecima čeka da me pukne inspiracija (ali ništa za sadaUnhappy)  famozan mi je ovaj efekt "jedan kist a dvije boje". jesi dodavala šta u boje da se ovako lijepo pretapaju jedna u drugu?
 
druga: kako je dobar ovaj 2K!!!! a i tu se boje savršeno pratapaju jedna u drugu (gle ovaj rub na unutarnjoj strani poklopca!!!smile227)
 
 
sve u svemu smile58 i
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 14:11
kika i mumica hvala vam smile79......a ti bi se mumice mogla dogegeti do požege kad dođem tamo pa bar kavu ili bolje sladoled da smlatimoWink
anastazija kako da te probudim?......ve sam primjetila silnu prašinu u tvojoj galeriji.......LOLLOL
nema nekakve posebne tajne za izvlačenje crta.....samo plosnati kist umočiš do pola u jednu boju a od pola u drugu.......na sredini se one spoje i stvore treću boju.....pokušat ću s plavom i žutom ili s crvenom i žutom.....
akrilne boje se brzo suše i možeš malo kist umočiti u vodu,ali tek malo...
a rub na unutarnjoj strani poklopca na drugoj kutijica sam radila prstima,tako najbolje mogu dozirati pritisak i količinu boje.......smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8990919293 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.