Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9091929394 104>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2011 u 10:10
onda... jesi ih uselilaWink?
 
pusa
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 01:09
Sad vidim da si stvarno bila vrijedna !    smile79   Draga , rezultat je ocigledan !
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 08:16
Superiška su vam ispale štengice za čuvarkućice!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 10:45
nisam ih još uselila Embarrassed bilo mi je vruće za krepati, a taj dio je baš na suncu...preseljenje odgođeno za drugi put Wink

ali sam zato malo slikala Wink

fuksača LOL


čini mi se da se pakujac malo pogubio u vremenu i prostoru



mix gailardije, rudbeckije i ukrasne trave


ispod ovog seduma je inače panj koji se više ne vidi s nijedne strane,a naselili su ga i mravci i napravili kupolicu na sredini



račići su nedavno zapelcani i jako su me razveselili Big%20smile



tradeskantija se nagnula achimenesu i nekaj mu šapće Wink



mislim da je ova agava stigla od Fride davno, davno i baš joj paše na brijegu Smile


malkice je crven Wink



mix (tako i u dućanu napišu kada ne znaju nazive) Wink zanima me može li ono u pozadini prezimiti vani na kontinentu?



ovo proljeće sam oštro podrezala jasminoides ili kako se već zove (bijeli) jer je bio puuuun ušiju pa tek sad tjera cvijeteke, a iza njega se skriva francuska lavanda...isto jedva spašena nakon zime



imam samo dvije viseće košarice...jednu ovogodišnju



i jednu prošlogodišnju koja je tek sad došla k sebi od ofucanog stanja, a bilo mi ju žao baciti, lotus me ignorira sa cvatnjom kao i obično



novi sedum i gailardija žuta


zapelcala sam i clerodendrum ugandese jeeeeeee Big%20smile (jel se tako zove?)




fuksača i koprivica koja ludo raste



oduševio me plumbago sa svojim raskošnim buketom Big%20smile






Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 12:05
Pak nekaj novoga !!!??? Super, pa kad to sve stigneš???
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 14:20
GT niš ne stignem zato tak i izgleda LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 14:30
ljudi obično sade paradajze u povrtnjak...e pa kod mene su dva nikla među rudbeckijama i djevojačkim okecima LOL a tu je samonikli jednogodišnji kokotić koji mi je dao ideju za iduću godinu



ova damica je nova u vrtu...sa jedne ivaničke kave ja mislim Smile



pelcaona bugica i hibija lalalalaaa Smile



bilo je uspješno...ali po nalogu moje mentorice, korjena mora biti još puuuno puno pa čekam sa presađivanjem Wink






i jedan panoramski pogled



mislila sam si da li da vas povedem u obilazak, ali bojim se za vaše nogiceWink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 14:41
sam ti daj, bumo bejžali
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 14:43
Konte, Konte, kad sam ugledala gradnju čuvardoma očekivala sam zadnju sliku: Useljenje. Pih, a tebi vruće! Ne ide to tako, padaš s nogu, ali završiš...
Ma šalim se, tako ja radim pa sam odslužila ranije nego li sam trebala.
 
Lijepo ti je na bregima.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 15:09
konte strava ti je vrt i sve u njemu, mackice su tako umiljate.... ja sam upravo prosetala OPET od 1 do zadnje stranice.... predivno je malo za reci....... Thumbs%20Up
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 15:18
ma jok Hoyčika to je onda prebrzo gotovo Wink šalu na stranu, odustala sam od forsiranja jer će mi trebati ruke, noge i kičma još koju godinu Wink znala sam se ja preforsirati pa se vratim na posao ko zombi..no way LOL

GT onda bumo prošetkali malo kasnije Wink čupajte onu nesretnu ambroziju gdje god naiđete na nju na gruntu LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 15:20
Ljetos je ima ( ambrozije) ko nikad do sad.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 21:27
Monny hvala ti na lijepim riječima Smile stvarno si imala strpljenja za gledanje mojih prčkarija LOL

a ništa...idemo malo u šetnju kako sam i obećala Smile sve je fino pokošeno niš ne brinite LOL naum je da se grunt razdjeli na više različitih dijelova i tako i uredi...to s vremenom i sa mogućnostima naravno Smile

ona gornja slikica je recimo početna točka pa će mo se od famozne jabuke sa irisima spustiti dalje do one drvene penjalice i ogradice koja je predviđena kao ulaz u drugi dio vrta...jedan don Juan je posađen kraj penjalice i već je cvao, a drugi čeka zapelcan preseljenje



sa druge strane je još prazno...tamo gdje su poluosušeni pačempresi će ići živica, sredina ostaje prazna za neke druge namjene...aha stazica...započeta i treba ju dovršiti LOL

i onda prema desno...je veeeeelika kruška koju nemilice čistim od bršljena koji ima grane kao već narasle voćke pa je i ona počela davati plodove i ispod nje su heuchere i još svašta nešto..kraj kruške se nazire nekadašnja štalica



na lijevoj strani nema nikaj za pokazati...plan postoji ali....





tuda ravno je izlaz ili ulaz ovisi sa koje strane stojiš Wink



a gore desno još trave, kuća i voćnjak LOL



ne znam za vas, ali ja sam krepana LOL
sad kad gledaš skoro da i nema cvijeća..samo trava LOL






Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 21:51
smile39-alaaaaaaaaaa kraljiceeeeeeeeeeeee svaka  čast........e vala Plumbago je i mene oduševioa ja ga nemam:(
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 21:51
Prošetala sam se po tvojem bergu i pogledala svo lijepo cvijeće,pročitala tvoje planove,a vidjela sam i ovo,obavezno prije mraza pospremi unutra
 
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 22:22
niho ja probala već više puta zakorjeniti, ali nije išlo, ove godine sam si htjela bijeli zapelcati, ali opet ništa Confused
kaktusek, oni su prezimili u podrumu prošlu zimu, a ove možda budu u kući jer su mi se dugo oporavljali ovo proljeće Wink
eto djevojčice da ne mislite da samo plandujem i niš ne radim, posla je i preveć  i pored cvijeća LOLWink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 23:23
lijepo si nam prezentirala svoje imanje...super izgleda sve, naročito na onoj zadnjoj fotki...cvijeće standardno lijepo, a naročito mi se sviđa dio s travama...a, šećer si ostavila za kraj, sigurno zato što nemaš dovoljno lijepih oblutakaWink...
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 23:35
puno toga presimpatičnog kod tebe, streptokarpela, bujna, rudbekije volim, ahimenes WOOW, vidim da ti niči i nove biljčice, a kako si uspjela uzgojiti pasifloru iz sjemena i da već ima pupove to mi nije jasnoClapClapClapClap
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 23:53
ma bravo smile55
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 06:50

Mene je u ovoj šetnji najviše oduševio plumbago. Nemam ga pa ne mogu procjeniti da li se samo na slici čini da ima velike cvjetove ili su stvarno tako veliki i u prirodi?

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9091929394 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.