Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9192939495 133>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2010 u 22:31
Puno lipih stvari, kod tebe je uvijek nekako razigrano, prirodno Clap
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 08:12
Najlipša mi je Lave sa svojim čarobnim osmjehomHeartBome u tebe cvića ko u prići i sve za divljenjesmile71
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 09:03
vrt ti je predivan ,oni ljubicasti zvjezdan je preljep.
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 09:09
prekrasno dvorište!!!!Tongue toliko šarenila u ove jesenje dane oku dobro dođe!! uživala sam! vidim da imaš i palme one su za mene posebna priča!!
smile55
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 11:06
Samo da se javim da sam bila kod tebe, i da mi lijepo u tvom vrtu.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 13:38
Originalno poslano od člana 1234DRENOVA 1234DRENOVA napisao:

kako ću znati kojeg je spola kornjača''?ajde mi objasni molim te!smile143
čuj nebum te zekala makar sam na ivici LOL...idi lipo na internet i ukucaj eko grupu ČIOPA tu imaš svakakvih podataka ujedno i kako buš znala razlikovati curicu od muškog Big%20smile
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 16:38
sunceeee,Lantana,Mira,gioiaa,Vilmač i Smail smile79
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 19:21
 Sinoć sam bila jako vrijedna i pregledala tvoj vrt od prve do zadnje stranice i usput pratila tvoju prekrasnu kćerku Lave kako raste. Sad ti mogu reći da mi je žao što to nisam prije učinila, ali jednostavno ne mogu stići na sve strane.
 Imaš prekrasnu kćerku i predivan vrt i drago mi je što sam imala priliku to vidjeti.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 19:41
Wink, bila kod tebe, nahranila oči, sada idem OPET!!!!

Lave ima prekrasne oči, mao malo lane, definitivno tvoj najljepši cvijetić!!!Embarrassed
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2010 u 22:34
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

za ne povijerovati kako ona mala beba ovako preraste u pravu princezuTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 14:07
predivno cvijeće imaš ali ih je sa svojom ljupkošću i ljepotom nadmašila tvoja curica, prekrasna je, ona ti je najljepši cvijetićsmile55
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 16:37
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

 Sinoć sam bila jako vrijedna i pregledala tvoj vrt od prve do zadnje stranice i usput pratila tvoju prekrasnu kćerku Lave kako raste. Sad ti mogu reći da mi je žao što to nisam prije učinila, ali jednostavno ne mogu stići na sve strane.
 Imaš prekrasnu kćerku i predivan vrt i drago mi je što sam imala priliku to vidjeti.
hvala na dolasku u moj skromni vrtek vjerujem da je piješačenje potrajalo ak si pošla od prve skaline LOL... ujedno i dobrodošla na forum ,niš se nemoj ispričavat i ja ne stignem u svaki vrt a voljela bih
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 16:43
LOL
Originalno poslano od člana freeland44 freeland44 napisao:

Wink, bila kod tebe, nahranila oči, sada idem OPET!!!!

Lave ima prekrasne oči, mao malo lane, definitivno tvoj najljepši cvijetić!!!Embarrassed
je imaš pravo ima vrlo interesantne oči u potpunosti tamno smeđe tako da ispadaju crne..veli ona meni znaš mama "moj Ante" kaže da imam najlipše oči na svitu LOL ...viš vrageca vražiji mali dalmoši počinju galebarit već u vrtiću
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 19:07
Dražesna je mala-velika djevojčica tamnih okica, a od slika cvijeća meni je ova nekako baš posebna...
 
Romansa purpurnog i plavetnila..
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 19:44
Antonija,Anaida ..pozdravBig%20smile
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 20:17
ma daaaaj pa Lave raste kao gljiva, stvarno je narasla baš sam se iznenadila smile78
draga moja, free je stvarno dobro zborila, tvoj vrt je predivno mjesto za odmoriti okice i dušu Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 20:22
nikad ljepši i veći narevi kao ove godine
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 20:46
malo lantana
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 21:01
a ova na kraju pređe u čisto crveni cvijet
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 21:17
nažalost druga naranđasto-žuta gilardia nije preživjela zekin ranojutarnji piš-piš
žadnjaci sad cvatu svuda okolo
ova jadnica je bila ostala odjednom bez i jednog listića al evo polako se oporavlja
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9192939495 133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.