Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9192939495 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 02:26
Antonija i Lantana hvala vam na obilasku i na lijepim riječima...Dođite mi opet, biti će još novih slika...smile91
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 02:48
Evo još malo novih slika....Još nisam krenula sa pospremanjem biljaka u kuću, nego sam napravila rošadu pa sam veliki dio premjestila na južnu terasu , dok još nije previše hladno.Kakrusi i sukulenti još se sunčaju na jesenskom suncu....
 
 
Ovaj mali kaktus , poklon od Zvonkice također uživa na suncu  
 
 
Huernija je navalila cvjetati i ima još puno velikih pupoljaka i cvijetova...
 
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 03:11
Mandevile i diplademije sam stavila na hrpu i čekaju veće zahlađenje da krenu  u kuću....
 
 
Ruselija je sad najljepša, cvjeta punom parom.Imam dojam da joj je po ljeti bilo pretoplo, odnosno da je previše pržilo sunce, iako ona voli jako sunce...
 
 
Za kraj malo voća....
Prvo nar, odnosno mogranj...
 
 
Slijedi kunkmat
 
 
Manderina...
 
 
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 08:21
Joj što volim ove police pune kaktusa i sukulenata. Dipladenije su ti krasne, voće mami ...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 14:21
Prekrasno cvijeća, a jedna od mojih prijašnjih šetnji donijela je i na moju terasu jednu kameliju japonicu
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2010 u 15:44
taman sam htjela pohvaliti anemone, hibić i lespedezu kad me na ovoj stranici dočekaju lijepo složeni kaktusi i sukulenti i mandevila i ruselija smile39 a voće je stvarno slasno Thumbs%20Up
Jagoda, čekam nove sličice Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 21:36

Svijetlo-plave perunike su krenule...
 
 Ovo je slika sa tvoje 72 stranice. Koliko je visoka ta perunika? Mislim da ista kao ona čije sam rizome jučer donesla na kavu.

Zaboravila sam reznice koje biljke si ti nama podijelila?Embarrassed Prosvjetli me.
 
 
 
 
[/QUOTE]
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 21:50
Jagoda predivne slike, kao obično uvijek me iznenadiš prekrasnim slikama, ali ovaj puta me osvojila ruselija - u punom sjaju.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2010 u 23:55
svaki dan novo iznenadjenje.

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 00:02
Jagoda , prosetala sam tvojim vrtom i nauzivala se divnih boja !     smile55
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 00:16
Zaista sam oduševljena sa tvojim cvijećem,ma kad svratim kod tebe kao da sam na izložbi cvijeća,nauživam se i nagledam  cvijeća o kojem samo mogu sanjat,predivno draga mojasmile57
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 02:26
Drage moje posjetiteljice HOYA, MOON, KONTE, TRIŠA, LORA, GUTE FEE, NATALY  i SARAJKA hvala vam na obilasku moga cvijeća i na lijepim komentarima...
MOON drago mi je da si nabavila kameliju. Ako trebaš neki savjet samo pitaj....
TRIŠA ruselija je sada najljepša, po ljeti je bilo malo cvijetova, a sad se je rascvjetala ko luda, valjda joj paše ovo vrijeme....
SARAJKA kažeš da je kod mene kao na izložbi, možda to tako izgleda kad to gledaš sa strane...Ja imam jako puno vrsta cvijeća i uvijek volim nabaviti novitete...Naraviti ću spisak cvijeća i grmova ove  zimi, kad ne bude nekog pametnog posla vani....
NATALY perunika je dosta visoka, cca 70cm. One reznice što sam vam dala jesu lagostremija...smile83
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 09:55
Znala sam da ćeš odgovorit nataly, pa sam svratila da i ja saznam da sada imam i ja "lagostremiju" - umočena u hormon - valjda će se zakorijeniti.
 
Baci gitaru i uhvati se slikanja - bar ti imaš što pokazati, mislim da će se u tvom dvorištu naći sigurno 200 vrsti i to bez kaktusa.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 10:25
Trisa je vjerovatno u pravu tako da ocekujem jos slika
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 17:59
Krasni sukulentići i zdravo voće za zdravu zimu!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2010 u 18:05
draga jagoda, oduševljava me tvoj vrt, uvijek je jednako zanosan u bilo koje godišnje doba. Imaš predivne kaktuse i sukulente, pozamašan broj zapravo i divni su ovako, svi na okupu. Volim kada kod tebe često naiđem na neku novu biljku, koju vidim u vrtnom centru, a ne usudim je se kupiti. Kod tebe sve lijepo napreduje i onda učim od tebe.
lijepi pozdrav
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 18:01

Draga Jagoda,
nakon što sam detaljnije pogledala tvoj vrt, od mnoštva za mene nepoznatih biljaka - reakcija je umalo bila smile39. Moram do iduće kave napraviti spisak za žicanje....Wink
 

Od svih prekrasnih slika, moram izdvojiti ovu iz 9. mjeseca. Iako imam sternbergiju, ova kombinacija mi nije pala na pamet. Tako je jednostavna, a tako efektna. Prekrasno!




Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 18:32
prekrasno jagoda bas mi se svidja sve....:D
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 21:51
uvijek je prekrasno svratiti kod tebe tvoje cvijeće je uvijek predivno ... svaki put me iznenadiš sa nečim novimBig%20smile
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 23:00
 ClapClapClap za prekrasne sedume i kaktuse
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9192939495 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.