Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj senjski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj senjski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9192939495 152>
Korisnik
Poruka
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 09:12
Jako je lijepa sunčana gredica Thumbs%20Up
Ovako lijepu salviju još nisam vidjela Hug a vatreni trn - WOOW!!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 13:24
Došla sam i ja uživati u divnom morskom ugođaju tvojeg sve šarenijeg i rascvjetanijeg senjskog vrta!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 22:14
Saro jako Ti je lijepo cvjeće u Senjskom vrtu,imaš stvarno svašta...a ružmarin mi je zamirisao sve do ovdje...Tongue
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 22:48
smile120

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 22:52
Bravo meštrovice, odlično si sredila vrt, a mogu ti reči da se dobro drži s obzirom da niste stalno tamo Clap
život je more
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 23:10
Oduševljena sam krasnim atrenim trnom i gredicom koja je cijeli dan osunčana ClapClap
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2011 u 09:55
hvala svima na lijepim riječimaSmile...
 
dragi prijatelji, odoh vam ja danas opet u moj senjski vrt na nekoliko dana...imam posaditi mnogo prekrasnih biljaka koje sam nabavila od naše BB, dade 84 i iz Decore...nadam se da će vrijeme poslužiti barem dok sve ne posadim, a onda može početi i kiša...
 
Pozdrav mojim posjetiocima i poziv svima, koji su u blizini da navrate na senjsku kavu...ali samo na kavu, hehehe...dosta feštanja i bakanalijaWink, zar ne?
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2011 u 17:11
  tvoj vrt je jako lijepo uznapredovao...sve mi je lijepo...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 07:17
taman sam sve lijepo posadila i sredila i onda je počelo kišiti...na kavicu se nitko nije najavio, valjda se svi prepali štihače i motike, ccc...
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 07:51
Jutro, ko veli da na kavici nema nikoga? Sve ti je za +5.Tvoj Senjski vrt je primjer vrta sa dobro odabranim biljkama, koje prekrasno uspjevaju u podneblju u kojem su zasađene.
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 08:21
Tak je GT, da ne ponavljam.
Kopriva s Pašmana je Agastache, mirisna izdržljiva biljka kao stvorena za suho podneblje. Ljepše djeluje, kao i sve trajnice, posađena u skupini. Ne saditi pregusto, treba ostaviti dosta prostora, brzo ga popuni, a onda biljke podupiru jedna drugu pa su stabilnije. Kad ocvatu smeđi suhi klasovi su lijepi dugo ujesen i lijepo se slažu s travama. Na proljeće se odrežu do tla.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 08:36
Po  ovom sivom jutru u potrazi za suncem, svratila sam u tvoj senjski vrt. I opet se zadivila što si iz njega napravila...ClapClapClapThumbs%20UpBig%20smile
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 12:45
hvala BB za koprivu s PašmanaSmile!
 
također i GT i baki na lijepim riječimaSmile.
 
nedjeljnji zalazak zubatog sunca iznad Krka:
 
 
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 12:49
Uvijek volim prošetati tvojim vrtom i uvijek se ponovno iznenadim kako si ga uspjela oplemeniti.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 12:57
posadila sam  Calistemon citrinus, nabavljen iz vrtlarije našeg dade84, sve po uputama, nadam se cvatnji sljedeće sezone:
 
 
uredili smo novu gredicu gdje su Phalarisi i Hemerocalisi, nadodala sam još lukovice tri vrste Alliuma i neke kaj sam imala doma, tulipane i narcise...sve je bilo zarašteno onom odvratnom travom s isprepletenim dugačkim korijenjem, nadam se da smo je svu uspjeli iskorijeniti:
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 13:03
gledajte kak smo bili vrijedni, MM i ja...ovdje nam se od silnog hodanja uvijek uništi trava, onda peremo ili padne kiša pa se napravi blato...i tako sam došla na ideju da (s obzirom da nemamo love) svaki puta s plaže donesemo komad s ravnom površinom i uredimo si prilazni puteljak da ne nosimo blato pred kuću...sada će mi skitnica sigurno prigovoriti da smo oštetili državu jer smo, zapravo, ukrali državni kamen:
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 13:06
šefica parade nadgleda radove i sve kaj se deševa:
 
 
glejte kak sam slatku malu kornjačicu našla i spasila od Bele prebacivši je u susjedin vrt, gdje je nestala u mnoštvu drača i nepokošene trave i bačenih akumulatoraAngry:
 
 
evo kak je mala na dlanu MM:
 
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 13:34
preljepo biće
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 13:56
vi ste bili vrijedni, pošteno ste se naradili! dajem čistu peticu za ideju sa pločama. to mi onako daje starinski štih, još kad se kamen uglanca!
tek na zadnjoj slici vidim kako je malecka kornjačica, baš je slatkica!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 20:44
Da se nebi dogodilo, kao mnogo puta, da smo šetam tvojim vrtom, ostavljam pisani  trag.
Jaaaako mi se sviđa tvoj udaljeni vrt u Senju, pa si želim, kopirajući te, pokušati oplemeniti nekim biljkema svoj vrt u Dalmaciji. Zato listam temu tvog vrta, šuljam se, divim, zapisujem.... Uspjela si napraviti pravi vrt na veliku udaljenost. Clap Pusuljak
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9192939495 152>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.