Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 113>
Korisnik
Poruka
caca5 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2010
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 608
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje caca5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2010 u 14:06
hm,da vas utesim...ja kad udjem u radnju sa salvetama ne izlazim iz nje u naredna 2 sata...a da ne govorim sa koliko komada...tj kesa! Sreca pa idem jednom u mesecu u takvu ekspediciju...smile91
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 23:06
Pošto sam stvarno na forumu jako dugu evo sad sam napokon odlućila da dođem malo kod vas u vaše okrilje da napokon vidim šta se ovdje sve radi .------ali samo da vas sev ovdje pozdravim od srca pa idem redom da gledam vaše vrijedne ruke -smile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 23:53
Dobrodošla i hvala.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
SunčicaVŽ View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunčicaVŽ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 12:27
Pozdrav cure, čitam vas već neko vrijeme...i skupljam savjete i hrabrost da počnem raditi decoupage...Eto, nadam se da ćemo se često tipkati :-)
Na vrh
caca5 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2010
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 608
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje caca5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 12:49
smile127Dobrodosla...
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 12:50
pozzz i tebi Suncice i dobro nam dosla u drustvo teta salveta...ocekujemo ubrzo tvoje radove.smile75
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
SunčicaVŽ View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunčicaVŽ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 12:54
Hvala cure :-)
Moram k svojima na tavan iskopati svoju hrpu salveta koje sam skupljala kao osnovno i srednjoškolka :-)
Na vrh
UltraDwlux View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 396
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje UltraDwlux Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 13:07
Dobrodošla Sunčice :D
http://cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 13:19
-i ja ti želim dobrodošlicu i dug ostanak...
Na vrh
SunčicaVŽ View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunčicaVŽ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 15:58
Kad već brbljamo, da pitam, ima ovdje tko iz Varaždina ?smile40
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 21:44
Ima nas od svukud.Čak iz susjednih zemalja.Dobrodošla.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
caca5 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2010
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 608
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje caca5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 16:45
Ljudi moji zasto je sve takooo pusto,nigde nikog nemasmile43
Jel to zbog kise ili je nesto drugo po sredi?
Obradujte me pisite nesto!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2010 u 17:15

Za sve zainteresirane objavljujemo novi swap......

klikni ovdje i saznaj više

Na vrh
caca5 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2010
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 608
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje caca5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 16:37
smile39tako je pusto....
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2010 u 14:49
Tu ti je uvijek pusto jer postoji brbljaonica na drugom mjestu gdje je uvijek živo.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
caca5 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2010
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 608
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje caca5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2010 u 18:39
jeste...postoji al tamo samo pise se o vremenu,kisi i to je to....smile168
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 10:14
A ti bi o salvetama?Ok.Opet sam prije neki dan bila na akciji u Interšparu i kupila veliku i skupu količinu salveta zanimljivih za dekupaž.Muči me savjest s obzirom da još ne dobivam plaću.Nadam se da će se isplatiti.Kupila sam i nešto drvenarije za dekupažiranje.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
caca5 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2010
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 608
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje caca5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 12:27
He he pa nemora samo o salvetama...moze i o drugim stvarima...Ja sam za sve opcije otvorena samo ne o kisi...Tj vremenskoj prognozi...Moze ovde i o drugim stvarima da se tipka jel da? smile199
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 22:48
Danas sam nešto radila i u neiskustvu zeznula.Neznam bili sutra objavila u galeriji.Ljuta sam ko pas.Toliko truda.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
caca5 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2010
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 608
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje caca5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 14:11
Ma dajte jel se neda popraviti...Mozda nije tako lose...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.