Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mare-nostrum početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mare-nostrum početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 100>
Korisnik
Poruka
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 11:39
majstorice,svaka cast,prelijepo,ova u smedjim tonovima mi je favorit,prevagnula ova grcka šara.smile99
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 12:02
mare moja, majstorice veličanstvena, ne mogu se prestati diviti tvojim radovima.................ma što će nama uopće radionice kada imamo što naučiti međusobno, samo neka svaka od nas napiše postupak svoga rada i evo ti radionica puno kvalitetnijih i učinkovitijih, velika, velika pusa mojoj učiteljici smile79 
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 18:01
Ove dvije zadnje su mi odlične, a posebno predzadnja-moj favorit!
I zbog motiva, i zbog onih grčko-rimskih šara (čije li su već)
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 23:15
Ove zadnje dvije slike su mi predobre.. ne znam koja mi je bolja, svaka je na svoj način odlična. Bravo!
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 15:38

Sve slike su lijepe. Smile Bila je dobra i ona iz radionice. Dopao mi se motiv..

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 15:45
Ka j se veli ,da su ti stvari super, moram samo zapamtiti
na kojo s u strani.Danas me oko jos malo boli, pa ne mogu.
Dali se moze ss dlet masmom ici na staklenu povrsinu
za ramu.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 22:22
nekako je i meni prevagnuo grčko-rimski stil, ta mi je stvaaarno prekrasna.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 15:52
Uvijek me iznova iznenadiš svojom maštom i pedantnošću. A kad se to dvoje spoji tvoji radovi uvijek ispadnu baš onako kakve bi ih odmah stavila na stol ili zid. Totalno je sve moj đir. Nestrpljivo čekam nove radove.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 17:51
hvala vamsmile79.....i meni je ta amadeus slika najbolja iako i zelena u prirodi izgleda jako interesantno.....kao akvarel na platnuSmile......

mali bonus za sve vas.....da ne morate dodatno klikati na moj blogWink.....mislim,ako hoćete bilo bi mi draga ali ne morateEmbarrassed......

kako srediti stari rokovnik u manje od pola sata!!.....naravno ovako možete sredita bilo šta.....ako vam se daLOL......
koristila sam:
stari rokovnik s prošlogodišnjim datumima
auto lak u spreju 2 boje-  bež i staro zlato
komad zavjese interesantnog uzorka
pic traku i škare....

nije mi odgovarala plava boja rokovnika i najprije sam ga cijelog posprejala u bež boju.......
dalje slke govore same za sebe......





















Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 18:15
 sta bi mi bez tebe draga nasa mare n....ja osobno sam to vec radila ali za one koji nisu lijepo si im to pokazala.smile71
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 18:28

Zadnja dva platna su baš zanimljiva pogotovo zelena nekako mi je otkačena!Baš si nam lipo objasnila ovo sa čipkom ,ko če pronać više ove zavjese ja sve od dote pobacala!

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 19:01
Super, rekla ja da trebas otvoriti skolu i od toga ne odustajem. Stvari su ti super.
Nirvana ako trebas kod mene ima i takvih stvari. Ako ne zastora imam neke stare cipke.
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 21:46
Hvala, što si nam pokazala novi uradak i naćin kako se radi.Sviđa mi se , vrlo je upotrebljiva metoda , i primjenljiva na mnogo podloga.
Hvala ti
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 14:52
 Valentine%20candy ...Zucker kommt zu letzt iliti šećer na kraju ovog mog podužeg obilaska svih aktivnih galerija u posljednjih 15 dana  ... draga Mare, doista si cukar i začin ovog dijela foruma... nema smisla da nabrajam sve radove i izdvajam bilo što, kad mi je svaki predmet dotjeran tvojom rukom prekrasan, iz svakog izbija tvoja slavonska duhovita duša dopunjena daškom Mediterana, no moram posebno naglasiti tvoju spremnost na dijeljenje iskustava i znanja, tu te osjećam najviše i hvala ti još jednom i od mene.... rokovnik kojeg si ti napravila u pola sata.... eh, meni bi ipak trebalo bar 3x toliko i pitanje s kojim rezultatom.... jer ovaj je preeeeedivan Love%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 15:04
Super ideja s čipkom..a rokovnik je prekrasan..baš mi se jakoo sviđa!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 20:38
joj u kojem sam ja zaostatku (jel to znači da sam zaostala?LOL)
 
sve ja to pregledam onako u trku, i blogove (bravo za novi karirani!) i galeriju ovdje ali ali ....
 
super su ti ove stvarčice sa jutom, ali ne smijem ja to puno gledati da se ne navučem, ionako ne stižem sve što bi htjela. pa čak ni ovo brzopotezno sređivanje rokovnika sa čipkom! užas! neorganizirana sam totalno! 
 
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 21:28
Na nešto slično ovome rokovniku imam neke ružne uspomene.
Naime, u napadu kreativnosti i pokušaju da ukrasim bilježnice upotrijebila sam komade čipke i auto lak u spreju (bratov), pa sam dobila batine.
Naravno, to je bilo jako, jako, jako davno.

Usprkos lošim uspomenama, ovaj tvoj rokovnik je prekrasan
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 23:16
Za mali tečaj
za tvoj rokovnik
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 11:55
bravo učiteljice, što bi mi bez tebe, čega god se dotakneš u zlato pretvaraš, pusa
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 13:56
Talentirana jedna majstorice!!!!smile232
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 100>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.