Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja djedovina-sestrin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja djedovina-sestrin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 103>
Korisnik
Poruka
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 02:17
Bojala sam se zime i nepogode ali novi katusinjak je tu di je čisto dobro preživio.Još je dobio i podmlatke.Zima je bila blaga.Vidjećemo što će biti ove zime.Ja sam optimist.




Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 02:24
Ovo ljeto sam vidjela cvrčke kad izađu iz zemlje.Zeleni su i cijeli dan stoje na jednom mjestu.A ovo smeđe pri dnu je košuljica iz koje izađu.





Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 02:30


Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2013 u 19:31
Kiki, lijepi ti je kaktusinjak i sukulentnjak. Interesantne slike cvrčka.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2013 u 23:31
Moje dvorište kad je zalazak,po mraku i kiši.






Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 18:40
Tu mi nisu mogle rasti niti sukulente.Kad sam išla presaditi perunike ispalo je da nema više zemlje.Samo splet tankih žilica i tvrdo ko drvo.Krampom sam sve izvadila i stavila novu zemlju.

 


Rekla je "Vrtlarica" da se sve perunike ošišaju.


Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 18:45
Još jedno od kamenja i korova očišćeno mjesto i novo rasađena perunika (sredina).


Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 18:58
obožavam perunike,a ove tvoje su jako lijepo smještene
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2013 u 19:06
Kako je tu lijepo, a perunike će biti super. Obožavam takva dvorišta koja samo što ne počmu pričati priče iz prošlosti.  Tongue
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2013 u 17:13
Hvala na posjeti.Dok je tu bila moja mama bila je i cvjetna oaza.Sada je još i dobro s obzirom na surove uvjete,






Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2013 u 19:15
krasna kana,ali ni drugo ne zaostaje
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2013 u 20:02
Prekrasni kaktusi,smokva,sukulenti,cvijeće
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2013 u 08:54
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Moje dvorište kad je zalazak,po mraku i kiši.






Draga moja samo sam gledala i čekala kad ćeš ju pokazati...znaš ono kao-  ma ajde kiki daj streliciju više! i konačno evo je! Dobro ti se sve održalo ali ona mi je posebna obzirom da je u vrtu bez neke posebne njege i ja sam moje stavila u vrt-nadam se da će preživiti zimu.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2013 u 16:35
Jadna je niska jer je nakon smrzavanja krenula od nule.Prošlo cvjetanje mi je svo pokradeno.Vjerovatno će i ovo.Možda nebi da je zaključano ali mora biti otključano zbog raznih majstora.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2013 u 18:21
kad god svratim ostanem bez daha pozicijom tvoje kuće i vrta,naravno da su i cvjećkice divne,kaktusi posebno,a kana ti je super,ja ne uspijevam nikad da mi bude bujna i velika ni kad je držim u saksiji-pitaru niti direktno u zemlji
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2013 u 15:59
I ja sam se začudila kakva je s obzirom da je i gladna i žedna.Prvom prilikom ću je rasaditi na druga mjesta.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2013 u 17:12
Pokušaji presađivanja lavande.Neznam jeli uspjelo.

Tu me nešto omelo pa sam boce okrenula naopako.

Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2014 u 01:07
A ovo je bio posao godine.Raščišćavanje najvećeg zmijskog gnijezda.Hrpu kamenja (žao mi je da nisam slikala ali vidi se trag na zidu) sam u 4 kariole odnjela.Ispod najvećeg kamena je bila neidentificirana zmijica.Posadila sam sadnice i reznice ružmarina.Jedva čekam ići da vidim što se od svega primilo.






Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2014 u 00:07
Bilo je šišanja i presađivanja ružmarina u velikim količinama.



Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2014 u 00:13
Ovaj sam skroz srezala da bi dala zraka i sunca jadnoj lavandi.Grančice sam opet pobola pod ružmarin.Možda se koja primi.


Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 103>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.