Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lovrina okolina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lovrina okolina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 120>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2012 u 13:45
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Meni je jako žao što nisam bila na ovoj kavici da upoznam sunceee,ali stisnule me obaveze.Vjerujem da ste uživale.Tongue


I ja žalim kaj nisam mogla doćiConfused, pritisnuta obavezama tak da nisam stigla ni disati, ali sam u ova 3 sata vašeg druženja bila u mislima stalno s vama !! I jedva ćekam da sunceee dođe po zaboravljene reznice i sjemenke !!LOL
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 21:59
Lijepo vas našla u svom vrtu, drage, ajama, MK, bebolina, dadinica, carol, free!
Nadam se, jednog dana, i uživo!
Mogu reći da se ovo jesensko sunce boji našeg forumskog sunca: od kad je naše sunceee bilo kod nas, skroz lijepi sunčani dani...eto, što može jedno malo druženje učiniti!

Imam jednu slikicu gdje se vidi koliki "komad Zagorja"je sunceee donijelo u Varaždin...podijeljeno i u Međimurje...
A da samo vidite kako ima kvalitetnu zemlju?



Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 22:13
smile227svaka čast
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2012 u 08:44
Bogme je
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2012 u 20:24
  Embarrassed        smile79
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2012 u 05:46
uuu sad će biti posla i sretnog kopanja. Clap
belica,zagreb
Na vrh
ljilja55 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 06 Travanj 2012
Lokacija: Kutina
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljilja55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 15:08

Ekipa pozdrav

Tako mi i treba kad šećem ( i to danima, mjesecima)  po vašim prekrasnim vrtovima. I pokupila virus...  po imenu lespedeza
 
Molim vas recite mi gde se može nabaviti.
Već sam tabane a i jezik poderala hodajući po dućanima i rasadnicima tražeći je.
 
zahvalna
 
Ljilja55
 
 
 
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 15:49
Bok društvo!
Lijepo je biti opet sa vama!

ljilja55, a jesi li probala v Varaždinu na placu?
Gospođa koja je prodaje veli da nije još službeno registrirana u HR, kaj god da joj to znači!
Ak si ZA, javi na pp!
Moje novo zanimanje: Vršim usluge nabavke!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
ljilja55 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 06 Travanj 2012
Lokacija: Kutina
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljilja55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 16:56
eh, da ja živim u Varaždinu ili tu negdje, ne bih ovoliko cmoljila, već bi ona bila moja
 
 
Lovro, poslala sam poruku na pp
 
Pozdrav
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 19:31
Lovro, otvori temu: ponuda sa VŽ placa Wink
Daš nam slike, mi biramo, ti nam kupuješ i šalješ, ok?
(jao kako će me ova cura nalupati)
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 20:35
ljilja, vratila sam poruku na pp!

glikice, nije ti loša ideja...ne mislim na lupetanje, već na nabavku cvjetića!

Već smo, jedna od gospođa sa placa (baš gđa. lespedeza)i ja razmišljale o tome...a ja velim...al prijevoz?
A ona, pa autobusi voze!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 21:14
Drage moje, jesen je polako ušetala u moje dvorište, i ponešto pošarala sa svojim jesenjim bojama, a ponešto se, još uvijek, njoj u inat, obojilo prekrasnim ljetnim bojama...
Danas je v varaždinskog placa u moj vrt došetala jedan trycirtis, i nešto nalik na lisnati kaktus...što? ima u identifikaciji...niko još nije odgovorio, al vjerujem da hoće...



a sad, da malo prošetamo mojim malim dvorištem...

novi dupli aster, trebao je biti bijeli, al i ovaj rozo-lila je lijepi...



...keria cvate, i prisjeća se proljeća...



...chelone, iako još niska, baci pokoji cvjetić...



lantana konačno procvala, istini za volju, seljakala sam je...



...šareni kutak..a tu su tek ovih dana podivljale žute margaretice i ..nešto...



...prkosi prkose...



....a asteri...bili su prekrasni...danas, već ocvali...












Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 21:18
...vrtne trdescantie...






Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 21:20


lespedeza

Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 21:21
Lijepo sam se prošetala po varaždinskom vrtu, vijela lijepog cvijeća, ukrasnih tikvica, Lovru...
Ova ideja o poslu s varaždinskim placom nije ni loša. Tamo se uvijek nađe krasnih sadnica i nije ni skupo.
život je more
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 21:28
Ljubim tebe i gđu Lespedezu!!!
Odeš fino k njoj na plac, poslikaš ponudu, otvoriš temu i pada trgovina. Njoj dobro, mi presretni.... A Lovrek bude sav važan što mu je mama faca na CIF-u!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 21:31



















Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 21:43
PS.
Cvjetići su ti krasni, ustvari cijeli vrt ti je krasan!
Crveni aster je poseban. Preporučam se za koju sjemenku... ili što već, molit ću lijepo!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2012 u 01:20
Koliko prekrasnog cvijeća smile211 smile79
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2012 u 06:21
Lijepe boje jeseni u tvom vrtuTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 120>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.