Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje cvece-moja ljubav
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje cvece-moja ljubav

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 126>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 19:12



Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 19:13
cvetaSmile

Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 20:59
Kod tebe rascvjetano kao da nije jesen.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 21:08
Ma daaaaj..... stvarno nisi fer!
Sve cvjeta, kao pobjesnilo.... čak i duranta. Šmrrrrrccc, moja je ljetos otišla...
Ima tu još nešto, nije samo prihrana.....
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2013 u 21:13
Da nisam vidjela jesenske astere mislila bi da si to u ljeti poslikala,prelijepoTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 08:14
kod tebe je kao u cvijetnom raju.tvoje biljke ni slučajno ne žele na mirovanje
što je to u ovo doba godine
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 09:37
Draga Leona, kako reče mali kakttus, samo se po asteru može zaključiti, da je stigla jesen.Tvoj cvijetni raj je raskošno lijep smile71  i uvjek mi je beskrajno zadovoljstvo prošetati njime. smile141
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 09:43
stvarno me zadivljuje ovaj rascvjetali luk u ovo dobaTongue jel to vlasac
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 19:48
Sve rascvjetano, pravo ljeto, kakva jesen. Vidim i Moringu imas, bas sam citala o njoj, interesantno drvo.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2013 u 20:39
Koliko god se puta prošetam tvojim vrtom , osjetim toplinu koj izvire iz svakog cvjeta, nesebično vraćaju ljubav koju im pružaš, još kad ih slikaš okom profesionalca onda sve dobije novu dimenziju ljepotesmile55
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2013 u 16:17
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Krasna rascvjetana jesen u tvom vrtu

Moon,pa dobro te ugledah,LOL,eh kako to lepo zvuci kad te neko pohvali,hvala ti draga moonTongue
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2013 u 16:18
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Kod tebe rascvjetano kao da nije jesen.....


Milice Hug,volim tvoje posete bas mi prijaju.
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2013 u 16:21
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Ma daaaaj..... stvarno nisi fer!
Sve cvjeta, kao pobjesnilo.... čak i duranta. Šmrrrrrccc, moja je ljetos otišla...
Ima tu još nešto, nije samo prihrana.....


Dadiniceee LOL,ima ciri bu ciribaLOL..,e za Durantu ja mislila nece cvetati,ona pobesnela sad kad ce unosenje,a uzela od komsinice pelcer jer kod nje je cvetala celo leto pelcer cveta kao lud,ali sam posadila kako je moon pisalaWink,a sto se tice tvoje ,zao mi je ali tesi se jer jos neko imaWink
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2013 u 16:23
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Da nisam vidjela jesenske astere mislila bi da si to u ljeti poslikala,prelijepoTongue


Al si me nasmejala,pa vidis datum,mislis da sam ga nastimalaLOLLOL,mali kaktusu carobnjaku,hvala ti na posetiHug
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2013 u 16:28
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

kod tebe je kao u cvijetnom raju.tvoje biljke ni slučajno ne žele na mirovanje
što je to u ovo doba godine

Hvala ti draga moja,ovo napred je Armerija,iza je Delospermum-ledeni cvet.
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2013 u 16:31
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

Draga Leona, kako reče mali kakttus, samo se po asteru može zaključiti, da je stigla jesen.Tvoj cvijetni raj je raskošno lijep smile71  i uvjek mi je beskrajno zadovoljstvo prošetati njime. smile141

Ne znam sta da ti odgovorim da bi bilo dovoljno dobro jer kad mi kaze to neko ko ima sve one lepote,ja ostajem zatecena...zato samo vrlo mi je drago sto te vidim.smile79
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2013 u 16:33
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

cvetaSmile

 
 
Najljepše što sam do sada vidjela!
 
Ja sam dobila malu sadnicu od jedne drage forumašice ( neću joj se javiti dok joj ne spremim paket...Embarrassed) ali na žalost, bilo je krivo vrijeme, pred zimu i nestala mi je. 
 
Da je krasna, krasna je!
 
 
smile79
Rijeka

Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2013 u 16:39
Jeste brate vredi svake pare,ja imam 4 velike,i malih nekoliko zato sto se jako lako zile,a imam i onu sarenolisnu i ona ne ostavlja seme,dok ova pravi .
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2013 u 16:41
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

stvarno me zadivljuje ovaj rascvjetali luk u ovo dobaTongue jel to vlasac


MariLOLLOL,nije vlasac on cveta u prolece,ovo je plava Armeria,i stvarno duuuugo cveta.
Hvalati na poseti.Hug
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2013 u 17:25
cvijet+cvijet+cvijet+.........= puuuuuno cvijeća = jako lijepo !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 126>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.