Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9394959697 104>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2011 u 19:52
ima Konte i zaljevače, čak dvije:
 
 
ima i nini paradajzića, uhvatila sam Lelu u mašćenju brkova:
 
 
ostali su samo zeleni:
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2011 u 19:54
malo cvijeća:
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2011 u 19:57
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2011 u 19:58
 
 
 
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2011 u 20:01
sunčeko nam je palo iza zagorskih brežuljaka:
 
 
predivan i zabavan dan je, nažalost, za nas završio i gazdarica nas je sprašila doma...već joj je bio pun kufer:
 
 
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2011 u 06:19
Kakva divna priča o bregu naše Kontee!
Bela je divna!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2011 u 07:57
Već znamo da Konte bježi od lopate i motike, sad joj je i fotić postao pretežak pa ima i fotoreporterku LOL .

Krasne slike Sara. Lijepo je na bregima i u Kontinom vrtu.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2011 u 08:53
smile156imaš pravo, draga Otok!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2011 u 09:51

Lijepa reportaža  Clap.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2011 u 12:37
RSara hvala na reportazi ,tako sam i ja prosetala Kontesinim vrtom
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2011 u 21:30
smile57sam da ne misliš da nisam bila na bregu Big%20smile
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2011 u 21:56
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Već znamo da Konte bježi od lopate i motike, sad joj je i fotić postao pretežak pa ima i fotoreporterku LOL .

Krasne slike Sara. Lijepo je na bregima i u Kontinom vrtu.


Kako je naša Otok ovo dobro napisala! Prava reportaža Sara. Konte ajde da i tebe pohvalimo, ipak je sve tvojih ruku djelo Clap
život je more
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2011 u 22:47
vidi ti šaljivđija LOL
curičke šaljem vam smile79
mislim da je taj vikend bio zadnji sunčan, u međuvremenu je mraz poharao cosmose, paradajzeke i dalije, drže se jedino gailardije žute kao da je sredina ljeta LOL

ali zato je sad ljetni čempres obukao novu crvenu haljinicu



baš mi je drago da napokon imam jedić...zgodno je kaj procvate kad sve ostalo počinje odlaziti



i trycirtis koji je u teglici i malo zaklonjen od mraza cvate, a onaj koji je u vrtu je mraz pofurio, a da nije ni otvorio pupove Confused



prošli tjedan su ružice cvale kao da ne dolazi zima





irezina mi je jako zgodna sa tom svojom bojom i oblikom listova



kako volim ukrasne trave, tako sam odlučila da će ove miće dijeliti novi dom sa čuvarkućama....e da, čuvari su useljeni jedino fali još kamenčića pa ću to sliknuti kada bude i taj dio riješen, a za sad travice Smile
nadam se da će sve uspješno prezimiti

Acorus gramineus Ogon (naravno da sam prepisala naziv Wink)



Carex hachijoensis Evergod compacta (za nju još nisam sigurna da li bih ju ostavim vani ili da ju unesem...)



eh dalje ne znam sve nazive...mislim da je ovo liriope



BB pomažite sa imenima LOL ove su porijeklom sa vašeg brijegaSmile







ova mi je skoro otišla preko ljeta





mini kineski šaš



i jedna od mojih najdražih...red baron na novoj lokaciji



čuvari polako crvene






i to je to...vrtek polako ide u zimski san LOL

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2011 u 23:15
Kontesa, baš mi je bilo lijepo pregledavati tvoj vrt. Hvala i Sari za lijepe, gotovo umjetničke fotke.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2011 u 23:45
Konte a gdi ti je brajdica pa da napraviš hektolitre vinčeka... pa kaj te nisu Zagorci niš navčili!
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2011 u 08:33
konte, prekrasnu reportažu je napravila Sara, mislila sam napisati nešto u smislu da si se pogopspodila pa  ti ne slikaš, ali evo iskupila si se zadnjim slikama! prekrasno je na tvome bregu!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2011 u 10:19
hej konte ovaj tvoj ogon ja kupila mislim da je isti i na mom piše kalmus ogon naravno da sam i ja prepisala baš mi se dopao Wink
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2011 u 11:38
Kontek bregek je lijepi i kad tone u zimski san!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2011 u 14:43
Franjek, niš od brajde za sad...a i izradu vinčeka prepuštam svojim susjedima...i to za trajno LOL

antonija...još malo pa ću cijeli dvor okupiti tako da je niš više neću raditi smile96
nona, a koji je ogon od ovih na slikama? Wink
andina i anaida, navratite opet smile113


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2011 u 15:03
Kontesa,
prošetala sam tvoji vrtom,
zatekla dragu RS i Belu,nadivila se tvojim biljčicama i irezina i red baron,krasni...Clap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9394959697 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.