Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9394959697 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 17:14
...pa da Niho, ..šta mogu kad sam takva, ovca po horoskopu (mislim ovan)....kad sam ga vidjela na slikama tu na forumu....odma sam "zinula" na njega.....i onda sam se žurno bacila u potragu za njim, fala bogu, uspješno! smile40
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 17:49
twister je stvarno preljep- pelceri se još drže nadam se da će se primit

smile127
smile71
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 17:57
Draga Bromi...pa naravno da će se primiti...a kaj se tebi ne bi zakorijenilo....mislim da nema toga.....smile187
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 19:07
Flavia mogu ti reći da sam oduševljena sa tvojim twisterom,moj je pustio nove grane,ali od cvijeta već dugo ništa.Možda je fora u tome što je tvoj vani a moj u kući.Mogla bi i ja svoga na proljeće iznjeti van,naravno ako preživi zimu!Confused
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 19:20
Lika, drago mi je da ti se sviđa....mogla bi i ti staviti slikicu svog twistera...da ga malo vidimo!  Ja sam uvijek za opciju da je cvijeću bolje ljeti vani nego unutra..naravno, ako ne smije biti na suncu, onda na nekom primjerenom mjestu u hladu. Smile
A što se tiče cvjetanja, ja sam prvo mislila da od cvijeta ne bude ništa kad sam vidjela da "pušta" one bordo trubice koje su naizgled prazne, ali ubrzo su iz njih počeli izlaziti crveni cvjetovi koji su jako dugotrajni što mi je posebno drago! Wink
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 19:44
Şve ja to znam draga moja ali moj sve nešto kilavi,a kad ga probam zapelcati nema šanse samo se osuši!Stavila sam sliku pa pogledaj!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 20:01
Lika, bila sam na tvojoj temi....ali ja sliku ne mogu vidjeti...neznam zašto....vidim neki komentiraju da je lijep...a ja uopće ne vidim pola slika na tvojoj temi! Jel se još kome tak nekaj događa?
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 20:08
ja vidim slike i čini mi se da je sve uredu sa twisterom, meni izgleda odlično

dapače prelijepo
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:49
Ja bi da mi kosa bude kao tvoj TwisterWinkLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:52
.....ja mislim da bi ti to super "stajalo"...samo još da dodaš koju dječju crvenu špangicu...(da izgleda ko da cvateš recimo...od sreće....) smile96
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 21:59
Joj,Flavija,kaj mi to radiš ,sad si pak moram i twistera nabaviti .
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 22:08

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 22:20
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Joj,Flavija,kaj mi to radiš ,sad si pak moram i twistera nabaviti .
 
Jooj Štefica...pa kaj sam pak ja tome kriva....tak i ja svakaj vidim pa zinem na to.....a nije nama nitko kriv kaj nam nikad dosta...LOL. Ja sam svojega kupila tu kod sebe u Super Konzumu u Dupcu, 69,90 koštao. A tebi je recimo blizu veletržnica cvijeća...tam ima Konzum veleprodaju (kraj carinarnice i Turbolimača)...ak negdje imaju onda tam sigurno imaju....Kalia i MBM nemaju...bar nisam ja vidjela....Wink
....ili očeš da ti ja pošaljem par pelcera...
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 22:24
Smrcko, smile61....nevaljaaaa....fale špangice....smile96smile96smile96
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 11:27
Flavia,uvek zanemim kad sam u tvom vrtu,ne znam sta bi rekla itd.
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 11:31
Twister izgleda smile227
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 13:07
Hvala draga Gio....sto si bila....a hvala i na pohvali Embarrassed....smile78
 
Željka23...i tebi isto hvala na posjeti....i drago mi je da ti se sviđa moj twister! smile78
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 13:11
Jako sam zadovoljna s mojim malim (ali svaki dan su sve veći!!!) krumpirkićima, stalno cvatu....kupila sam nedavno 3 komada u Konzumu po 8-9 kn...ne sjećam se točno!
evo jednog
 
Solanum rantonetti
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 13:14
....pa malo bijelih visećih begonija...
 
...i bijele krizantemice, a iza njih je dalija koja je nakon što je orezana ponovno potjerala, pa hebe....
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 13:17
....i još dvije, ruže....
 
jako mirisna, ogromnog rozo-ljubičastog cvijeta...čajevka Big Purple
 
 
i "samtasta",crvena, mirisna penjačica "Don Juan"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9394959697 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,547 sekundi.